Заручальні каблучки зі смарагдом

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 108

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 108

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

3 причини обрати Смарагдову каблучку на заручини

Каблучки стали частиною весільної традиції з початку 15 століття, коли австрійський герцог Максиміліан подарував своїй коханій Марії Бургундській кільце, не схоже на сучасне. Відтоді діаманти − це маст-хев, якщо ваша обраниця полюбляє сувору класику. Однак, якщо ви вважаєте свою історію унікальною, сміливо додайте до романтичної церемонії елемент оригінальних особистих пристрастей. Отже, чому варто купити каблучку зі смарагдом для пропозиції руки та серця?

Золота оригінальна каблучка з смарагдом 'Венеціанська ніч'

Смарагд підходить нареченій по зовнішності чи зодіаку

Стало модно підбирати дорогоцінні камені у відповідності зі знаком зодіаку, тому золота каблучка зі смарагдом для освічення дівчині впевнено конкурує з діамантами. Нерідко у золотому кільці смарагд облямовують діамантовим розсипом, аби вона точно сказала: «Так». Особливо цей подарунок високо оцінить зеленоока дівчина або представниці знаків Скорпіона, Риб та Раків − зелена каблучка для заручин розповість їм, що обранець дуже уважний і турботливий.

Вартість каблучок для заручин зі смарагдом нижча, ніж діамантів

Ціна солідної каблучки для освічення з натуральним зеленим каменем від 0.2 карата (4 мм) в інтернет-магазині 3 Карата стартує від 5 000 грн, зі смарагдом та дрібними алмазами − від 9 000 грн. А як сяє самоцвіт у серед чудових каменів сваровськи! Але для того, щоб вартість каблучки не спустошувала гаманець майбутньої родини, можна вибрати смарагд з двома боковими діамантами − таку подарував жінці-кішці, актрисі Холлі Беррі її майбутній чоловік Олів’є Мартинез. У нашому каталозі є подібна модель з квадратним смарагдом.

Золоті каблучки на заручини з смарагдом Ювелірний інтернет-магазин 3Карата

Богиня Кохання Афродита…рекомендуємо

Вибрати каблучку зі смарагдом для заручин радять непорушні традиції. Древні греки пов’язували цей прекрасний камінь з Венерою − богинею краси та кохання, вважаючи його символом вірності, міцних сімейних уз та безмежних почуттів. На сході він визнаний символом материнства, чистоти, продовження роду. «Це кільце зі смарагдом ти носи постійно, кохана, тому що смарагд − улюблений камінь Соломона, царя Ізраїльського. Він зелений, чистий, веселий і ніжний, мов трава весняна». («Суламіф» О. Купрін)

© 3 Карата інтернет-магазин | Усі права захищено