Каблучки з гранатом

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 146

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 146

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Золота каблучка з гранатом − мрія про пристрасне кохання

Гранат в каблучці − символічне визнання в любові без зайвих слів. Такий подарунок легко стане початком вашої особистої романтичної історії, енергію якої підживлює яскравий камінь.

Унікальність каменю полягає і в тому, що в червоних розсипах знаходять як дорогі, ексклюзивні екземпляри, наприклад, зелений алмазоподібні демантоїд, незвичайний жовто-помаранчевий спессартин, так і самоцвіти за дуже демократичною ціною − бордовий піроп, чорно-червоний альмадин, рожевий родоліт, яскраво-зелений цаворит. Вибір каблучок з гранатом в інтернет-магазині 3 Карата − яскраве тому підтвердження. Діловий статусній жінці у нас можна вибрати перстень з червоного золота з великим каменем, всипаним безбарвними фіанітами або вишукану у своїй простоті доріжку. Така прикраса чудово виглядатиме зі строгою сукнею, надаючи їй шику. Разом з тим, для юній дівчині можна купити колечко з маленькими яскравими гранатами розсипом в білому золоті, яке вигідно підкреслить її ніжні пальчики і розповість про ваші почуття.

Жіночі персні, де великий гранат оточений діамантами, цирконієм чи іншими самоцвітами або вишукана доріжка унікальні тим, що гармоніюють одночасно з діловими, коктейльними і вечірніми сукнями. Особливо вишукано виглядають з такими прикрасами смагляві брюнетки, тому що гранат вигідно відтіняє смагляву шкіру.

Астрологи радять носити вироби з гранатом Козерогам, Терезам, Близнюкам, Дівам для зміцнення енергії та життєвих сил.

Енергетика гранату здатна розпалювати почуття, тому існує чимало легенд і художніх творів, де каменю відведена по-справжньому фатальна роль. У створеному ореолі міфічності є частка правди хоча б тому, що пишність мінералу заворожує і полонить, передаючи частинку чарівної сили своїм власникам.

© 3 Карата