Золоті сережки з перлами

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 61

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
  1. Золоті сережки пусети з перлами 8 мм «Vive Сoco» Золоті сережки пусети з перлами 8 мм «Vive Сoco»
    Золоті сережки пусети з перлами 8 мм «Vive Сoco»
    14 910,00 грн
    Елегантні сережки гвоздики з натуральної перлиною 7-8 мм ефектно доповненої прямокутною доріжкою з сяючих фіанітов - це прикраса, яка непідвладна часу і модним тенденціям. Ціна за вагу 3,7 грам.

    " />
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 61

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Сережки з перлами − золотий must have сучасної жінки

Перед тим як вийти заміж за князя Монако, Грейс Келлі встигла знятися в більше, ніж десяти голлівудських фільмах і навіть отримати «Оскар», блиснувши на численних світлинах яскравим перламутром перлинних прикрас. Чого варті лише золоті сережки з круглими та грушовидними перлинами в оригінальних підвісках, у яких вона з’явилася на фотосесії для Vogue після виходу драми «Вікно у двір»!

Різноманітність форм, кольорів та розмірів перлів особливо витончено використовують майстри, які створюють сучасні моделі золотих сережок. Камінь у таких прикрасах може багато чого розповісти про його власницю. Наприклад, крупний, ідеально круглий мінерал − ознака статусної жінки. Такі моделі поповнили колекції принцеси Діани та Мішель Обами. Обидві носили їх зі строгим, але дуже елегантним вбранням.

При цьому необхідно зазначити, що перли здатні підкреслити як мармурову блідість шкіри, так і красиво контрастувати зі смаглявою.

До вечірньої сукні ідеально підійдуть довгі сережки, особливо, якщо у їхньої власниці кругле обличчя. У той же час перлинні сережки-гвоздики переконливий спосіб придати діловому стилю і повсякденному одягу дещицю романтики та жіночності.

Універсальний варіант для мочки вуха середнього розміру − замовити сережки з перлом на англійській застібці, адже якщо камінь важкий, крупний, необхідно його «урівноважувати».

Мода диктує свої правила, і якщо виникло бажання купити сережки-кафи з перлами, − ласкаво просимо до інтернет-магазину 3 Карата.

Тривалий час перли вважалися каменем наречених, солідних дам і вечірнього вбрання. Все змінила епоха ар-деко, яка з легкої руки «великої мадемуазель» змела застарілі уявлення про красу цього каменя. Тепер його носять усі з будь-яким одягом і у найрізноманітнішій формі!

© 3Карата