Американки обручки золоті

Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-24 of 199

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-24 of 199

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Золота Обручка Американка: чек-лист по выбору

Золота обручка «Американка»  з пласкики прямими стінками − неймовірно популярна − її хоче купити кожен другий клієнт весільного каталогу золотых обручок. З висоти багаторічного досвіду роботи інтернет-магазину «З Карата» ми констатуємо той факт, що не дарма простота, витонченість і мінімалізм притягують закоханих − такий сучасний світ − простий і комфортний. Стандартне «бочкоподібне» кільце − це «класика», а сучасна молодь шукає нові форми.

Обручка «Американкою» та обручка «Європейка»: диявол в деталях?

Гарної романтичної передісторії назви не існує, і з Америкою вона практично ніяк не пов'язана, так як така форма обручок існувала в Європі задовго до цього.

Технологічний стиль такої обручки викликає асоціації з накидною гайкою (фітингом) − на жаргоні водопровідників «американкою». Тому часто зустрічаємо такі назви товстої обручки − американки, як шайба або гайка. Звичайно, чоловікам це багато що пояснює! :-)

Ну а тепер про серйозне − перейдемо до чотирьох основних етапів вибору і розглянемо види обручок американок.

1. Вибираємо форму: американка або європейка?

«Американка»
Обручка з рівними пласкими гранями і рубаними краями, з прямокутною формою перетину.
«Європейка»
Колечко з напівкруглим перерізом зверху, тобто всередині пряме, а зовнішня сторона закруглена.

І трохи про догляд за золотими обручками американками

Ви працюєте руками, то, можливо, краще вибрати закруглений край або знімати перед роботою, що не дуже надійно і практично. Втім естетика американок зачаровує покупців і це компенсує вимоги експлуатації, про що свідчать відгуки наших клієнтів про обручки «американка».

2. Вибираємо дизайн обручки тип "Американка"

Полірована глянцева обручка американка без каміння

Американка обручка − гладенька. На полірованій поверхні відсутня навіть мікрошорсткість. Відмінний вибір для щоденного використання, до речі без особливих вимог до догляду!

Матована обручка "європейка" без каменів

Обручки американки виглядають неймовірно стильними та стриманими, якщо вони покриті матуванням. Що стосується догляду за матовою обручкою, то чистити доведеться частіше і слід побоюватися подряпин.

Каблучка Американка з діамантами

Існує думка, що американка не поєднується з камінчиками. Але ювеліри доводять зворотне. В основному в обручки вставляють діаманти.

Кільце доріжка американка з камінням

За індивідуальним замовленням наші виробники вставляють дорогоцінні камені різних кольорів, в тому числі з кольоровим фіанітом, і воно буде виглядати так само привабливо, але і набагато дешевше.

Ексклюзивні каблучки виду "американки"

Це шик, доступний не кожному і будь-яка наречена буде відчувати себе «американською» нареченою принца, одягнувши таку вінчальну обручку.

3. Колір золота у каблучках-американках

Обручка американка з білого золота або платини
Золота обручка
Обручка американка у червоному золоті
Золота обручка
Обручка американка - жовте золото (євроколір)

Сучасні моделі − це не завжди проста шайба, в ювелірних інтернет-магазинах багато варіантів умілого поєднання різних кольорів металу, візерунків, гравіювань і навіть чорніння, що робить обручку унікальною.

Тонка обручка американка двоколірна (комбінована)
Обручка американка середньої ширини трикольорова (комбінована)
Широка обручка американка
з чорнінням

4. З гравіюванням чи без?

Гравійований напис на обручці − давня традиція. Гравірування робить обручку «індивідуальною», а сам напис має потаємний сенс, який зрозумілий тільки двом закоханим. «Глибоке гравірування» ливарне − завдання не з дешевих, а механічне ми недорого нанесемо недорого практично на будь-яку обручку з широкою і рівною поверхнею.

Підготовка до весілля − не простий і нервовий процес, тому менеджери 3 Карата готові допомогти. Дозвольте собі зберегти час і нерви хоча б з вибором обручок!

Весільна обручка Американка гравіювання