Обручки золоті з діамантом

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 208

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 208

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Обручка з діамантом − будь моєю королевою!

Обручки золоті з діамантом Ювелірний інтернет-магазин 3Карата

Обручка з діамантами − це королівський подарунок нареченій, адже для неї це реальне підтвердження любові. Думка про те, що коханий чоловік цінує і вважає її гідною такої розкоші, гріє душу.

На нашому сайті Ви знайдете весільні обручки з діамантами на будь-який смак і різної цінової категорії. Вартість колечка залежить не тільки від розміру каменю, але і від ваги металу і складності виготовлення.

Види обручок з діамантом:

1. З одним великим діамантом або одним великим каменем і кількома невеликими

Дизайн такого колечка акцентує увагу саме на камінці, тому вибір слід робити, виходячи з порівняльних характеристик обраного алмазу. Слід враховувати, що діамант має «павільйон», тобто товщина кільця повинна дорівнювати глибині самого каменю, щоб калета (кінчик) не дряпав палець. Також не зайве буде визначитися з кольором і чистотою каменю і бажаним видом закріпки.

Рейкова закріпка (гарно)
Глуха закріпка (надійно)

2. Обручка з 3, 5, 7 діамантами в ряд

Обручка
з 3 діамантами
Обручка
з 5 діамантами
Обручка
з 7 діамантами

3.Обручка доріжка з розсипом діамантів

Обручка з доріжкою діамантів по колу
Обручка з діамантовою доріжкою на півобручки
Золота або платинова весільна обручка з рядами дрібних камінчиків

Маленькі діаманти дуже ефектно сяють, якщо вони правильно підібрані за кольором у зібраній групі. В результаті отримуємо обручку − мрію всіх жінок світу!

У свою чергу доріжки діамантів можуть розташовуватися:

Уздовж кільця (класика)
Поперек кільця (фешн)
Коса лінія (оригінально)
Розсип (фантазійно)

Парні обручки весільні з діамантами

Досить часта і цілком нормальна ситуація, коли пара вирішує купити не просто однакові по дизайну весільні обручки з діамантами, а ПАРНІ. Парні діамантові обручки бувають 2-х типів:

Обидві обручки мають вставку з діамантів, іноді чоловіча обручка незначно відрізняється - ширше на 1-2 мм. Є варіації, коли ширшою буде саме жіноча весільна каблучка, наприклад має не 1, а 2 ряди діамантів і т.п.

Обидві обручки мають однаковий дизайн і ширину, але тільки в жіночому кільці є один або кілька діамантів, або доріжку з каміння.

На що звернути увагу, якщо Ви вирішили купити обручку з діамантами?

  • якість огранювання (для великих);
  • чистоту і колір діаманта;
  • вагу в каратах і діаметр каменів;
  • сертифікат справжності (бирка).

Дрібні діаманти (1-1,5 мм) коштують відносно недорого, тому такі золоті обручки є цілком доступними. Це придбання на все життя − розділіть вартість обручки, як мінімум на 10 років і Ви зрозумієте, що це - дрібниця в порівнянні з тим задоволенням, яке Ви принесете своїй коханій.

Кілька рекомендацій щодо вибору обручки з діамантом від фахівців інтернет-магазину «3 Карата»

Розмір каменю. Від величини діаманта залежить дизайн обручки, і, звичайно ж, його ціна. Але чи підходить вона його власниці в повсякденному житті?

Метал. Вибираючи виріб, відштовхуйтесь від того, як буде  колір золота в обручці поєднуватися з іншими прикрасами − каблучкою на заручини, сережками тощо. Платина прекрасно поєднається з прикрасами з білого золота.

Дизайн. Це останній етап вибору. Все залежить від Вашого смаку − класика з одним камінчиком, обручка Трініті, або доріжка, а може каблучка-корона? Гравірування − потрібне чи не перевантажувати деталями обручку, ззовні або всередині? Маючи відповіді на всі ці питання, Ви отримаєте ідеальну для Вас прикрасу з діамантом не тільки на весілля, але й на все життя!

Жодну з представлених в каталозі обручок не захотілося придбати? − Не питання! Замовляйте обручку за Вашим ескізом, і ми з задоволенням втілимо Вашу ідею в життя.