Брелоки для ключів, авто брелки подарункові

Брелоки
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 147

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 147

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Що купити людині, у якої все є? − А Брелок ?!

Золотий брелок

Чи не грюкай дверима !! Є анекдот, що чоловік, купивши машину, першим ділом просить свою дівчину або дружину ... акуратніше обходитись з ... дверима! :-) І навіть якщо це дійсно так, не варто сприймати автомобіль чоловіка, як щось більш значуще, і мучитися ревнощами. Набагато краще схвалити авто-хобі своєї другої половинки і купити в знак підтримки невеличкий сувенір, наприклад, брелок, щоб ваш чоловік був гордий подвійно!

Брелок для ключів від серця і гаманця крутого денді

Британські вчені встановили, що пристрасть чоловіків до рухомих об'єктів − це пам'ять предків, і схильність до полювання, так потрібної для добування їжі сім'ї. Сучасні представники сильної статі в «гонитві за мамонтами» віддають перевагу залізним коням. Це дає необхідне кожному альфа і авто «самцеві» відчуття влади, свободи, престижу. Денді як би ненароком кине на стіл в ресторані чіп-ключ з логотипом Mercedes, Lexus, Audi або Рендж Ровер і його здобич підкреслить золотий або срібний автомобільний брелок. Фетиш? А чому б й ні?

Брелки на ключі авто із золота

Ціна на золотий брелок залежить від його ваги і розміру. Золото 585 проби − щось не сталь, і немає сенсу робити брелоки занадто тонкими і легкими, адже ключі машини повинні витримувати будь-які ситуації. Звичайна вага золотого брелока − 10-15 грамів, довжина: 7 - 10 см. Дуже часто брелки виготовляють з комбінованого кольору золота: жовте або червоне з білим, щоб відтінити марку авто білим золотом.

Золотий брелок 'Зоряний Mitsubishi'
Золотий брелок «Зоряний Mitsubishi»
Золотий автобрелок Range Rover
Золотий автобрелок «Range Rover»
Золотий брелок 'Зоряний Volkswagen'
Золотий брелок «Зоряний Volkswagen»
Золотий брелок Mazda
Золотий брелок «Mazda»

Срібні брелоки на машину

Срібло − легкий метал, тому дуже недорого можна купити великий, об'ємний брелок від 7 до 12 см. Якщо підбираєте брелок на авто ключ зі срібла, не радимо захоплюватися дизайнами з емаллю і каменями. Максимум − чорніння. Брелоки повинні служити автолюбителю довго і надійно.

Срібний брелок на машину 'Chery'
Срібний брелок на машину «Chery»
Срібний брелок 'Mercedes'
Срібний брелок «Mercedes»
Срібний брелок на машину 'Infiniti'
Срібний брелок на машину «Infiniti»

Брелки для ключів від будинку або офісу з срібла з знаками зодіаку і фігурками «на удачу»

Гарний брелок − це відмінний недорогий і статусний бізнес подарунок жінці або чоловікові, особливо, якщо ви знаєте їх знак зодіаку або особистий амулет, наприклад, слон − приносить гроші, брелок з тризубом або з фігуркою козака − для гордих нащадків лицарів Запорізької Січі, брелок в вигляді скрипкового ключа − для музиканта, в формі дівчини − для казанови або майстра пік-апу. Індивідуально ми можемо виготовити брелок з металу з ініціалами, щасливим каменем народження, або символом, наприклад, зіркою ерцгамма, вузлом любові й удачі, масонськими символами, скандинавськими рунами, єгипетськими ієрогліфами і т.д .

Брелок зі срібла 'Лев'
Брелок зі срібла «Лев»
Срібний брелок 'Слон'
Срібний брелок «Слон»
Срібний брелок 'Козак з трубкою'
Срібний брелок
«Козак з трубкою»
Срібний брелок 'Скрипковий ключ'
Срібний брелок
«Скрипковий ключ»

Брелки − недорогий і гарний подарунок чоловікові і жінці

На думку тих же вчених, при виборі автомобіля, дівчата частіше звертають увагу на красу і дизайн транспортного засобу. Чоловічий мозок влаштований інакше − вони думають, що жінкам подобаються маленькі компактні машинки, на кшталт Сузукі, Ніссану, Пежо, Міцубіші або Мазда, але це помилка, сучасні жінки-автолюбителі надають перевагу важким позашляховикам на кшталт Range Rover, Jeep, Lexus, VW, Volvo.

Золотий брелок 'Mazda'

Такі автомобілі створюють відчуття надійності й захищеності, тому не дивуйтеся, якщо ваша улюблена жінка або шефиня будуть надзвичайно раді отримати в подарунок розкішний брелок джипу Лексус, Мерседес, Тойота, Honda або Порш.

Де купити брелок? Звичайно в Три Карата, оскільки тільки наш ювелірний магазин пропонує найбільший асортимент брелків за ціною від 1400 до 30 000 грн − більше 100 моделей!

Замовляючи брелок в подарунок, не забувайте про пакування! Втім, ми безкоштовно вкладемо золоті брелоки в розкішну коробку, а срібний − в красивий оксамитовий мішечок і безкоштовно доставимо в будь-яке місто України − Київ, Львів, Ужгород, Тернопіль, Івано-Франківськ. Нам важливо, щоб покупка клієнта найкращого ювелірного інтернет-магазину в Україні 3 Карата завжди приносила радість і задоволення!