Золоті підвіски з рубіном

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 31

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 31

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Підвіска з натуральним рубіном: все, що потрібно знати

Підвіска з рубіном на ланцюжку вибачить вам, якщо ви забули зняти її перед сном. Рубін довговічний та твердий - це означає, що підходить і на кожен день, і на вечірку і на тренування.

Купити кулон з рубіном у формі серця або хрестику? Краще обидва: найпопулярніший коштовний камінь здатний зробити вишуканою будь-яку форму. Підвіска з рубіном і золото 585 проби могли б разом пити просекко на терасі, так сильно вони підходять одне одному. Але давайте розбиратися:

Як носити кулон з рубіном?

  • Вік. Рубину кожен вік підвладний? Так. Навіть для юних дівчат обирають прикраси на шию з натуральним рубіном. Бажано, щоб кулон був з невеликими вставками.

  • Свята. Рубін для святкових заходів та церемоній? Погоджуємось! Дозвольте своєму кулону з рубінами прикрасити вечірній образ та звернути увагу на розкішний бюст та ніжну шию.

  • Будні. Носити кожного дня? Однозначно! Придбайте золотий кулон з рубіном у 3 Карата для щоденного образу в класичному стилі - він стане талісманом для успішних угод!

  • Кольоротипи. Рубін підходить не всім? Нісенітниця! Зимовим дівчатам підходить кулон з рубіном у жовтому і червоному золоті. “Літу” ж до обличчя рубін і біле золото. Осінній і весняний квітковий тип - обираємо кулони з рубінами без холодного рожевого відтінку.

Навіть найміцнішим з нас потрібен догляд

Золоті підвіски жіночі з рубінами потребують постійного та грамотного догляду. До речі, для клієнтів магазину 3 Карата чистка ювелірних прикрас абсолютно безкоштовна!

Якщо на вашій підвісці рубіни приклеєні - воду використовувати не можна. Ювелірні прикраси загалом краще берегти від активного впливу сонця. Не допускайте попадання косметики та парфумів на камені та зберігання корунди окремо від срібла у спеціальному мешочку.

© 3Карата