Сережки пусети гвоздики золоті

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 539

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 539

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Сережки Пусети: тріумф must-have прикраси 21-го століття - золотих сережок гвоздиків

Елегантна і вишукана прикраса, яку обов’язково варто придбати на кожен день − золоті сережки гвоздики, які ще називають "пусети" чи "пуссети".

Вони − найпопулярніша прикраса останнього десятиліття, яка придає пікантності навіть офісному костюму, неоднозначно натякаючи на Вашу жіночність.

У ювелірному інтернет-магазині 3 Карата понад 400 моделей золотих сережок гвоздиків, але в такому розмаїтті не завжди легко зрозуміти, які пусети купити!

Чому всі хочуть купити сережки гвоздики? Голлівудські діви міцно ввели їх в моду ще на початку 2000-х. Але за останні 5 років незмінним лідером бажань залишається класика − камінь в 4-х або 6-ти лапках й мінімум золота 585 або 750 проби.

Золоті гвоздики: види сережок по дизайну і ціні

За формою пусети бувають:

  • у вигляді пелюстків і квіточок;

  • у вигляді геометричних фігур (коло, овал, квадрат), прикрашені цирконієм, гранатом, сапфірами або іншим дорогоцінним камінням;

  • у вигляді кульок (перли, корал, бірюза, агат);

  • у вигляді метеликів, бабок або сердечок;

  • з підвіскою;

  • джекети (перехідна форма з каффами).

За розміром золоті сережки Пусети поділяють:

За ціною сережки гвоздики можна умовно розділити:

  • Недорогі пусети в еквіваленті до 100 доларів з камінням: фіанітами, Сваровськи, перлами, топазами, гранатом, хризолітом, цитрином.

  • Сережки гвоздики середньої ціни: від 3 000 до 8 000 грн., зазвичай з невеликими діамантами, сапфірами, смарагдами, рубінами в інтернет-магазині 3 Карата дуже багато таких виробів в каталозі.

  • Ексклюзивні вишукані, незвичні сережки пусети  з сапфірами, діамантами, рубінами, смарагдами від пів-карата і більше, вартість яких від 10 000 грн. 

Як правильно вибрати і купити золоті сережки гвоздики?

Вибирають сережки-пусети під колір очей, шкіри, стиль одягу. Гвоздики поєднуються з іншими аксесуарами − браслетами, каблучками і кулонами, причому, якщо гвоздики класичні − камінь в декількох лапках, то їх можна поєднувати з прикрасами будь-якого стилю, головне, щоб камені і золото були одного кольору.

Слід звертати увагу на типи замків в пусетах. Існує два види застібки гвоздиків: гвинтове (бвльш надійне) і притискне (більш зручне).

Вибираючи прикраси також слід звернути увагу на ограновування каменю-вставки, на розміри мочки вуха, якість металу і міцність виробу. Також можна враховувати і значення каменю, дане літотерапевтами або виходячи з знаку зодіаку, рекомендоване астрологами.

Пусети − це мінімалізм і вишуканість в одній ювелірній прикрасі.

© 3Карата