Сережки пусети гвоздики золоті

Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 422

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 422

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Сережки пусети − більше 200 моделей в інтернет-магазині 3 карата

Елегантна і вишукана прикраса, яку обов’язково варто придбати на кожен день − золоті сережки пусети (гвоздики).

Вони − найпопулярніша прикраса останнього десятиліття, яка придає пікантності навіть офісному костюму, неоднозначно натякаючи на Вашу жіночність.

У нас на сайті більше 200 моделей золотих сережок гвоздиків, які можна умовно розділити на кілька видів залежно від форми і дизайну і ціни.

Золоті сережки перли

Чому всі хочуть сережки гвоздики? Голлівудські діви міцно ввели їх в моду ще на початку 2000-х. Але за останні 5 років незмінним лідером бажань залишається класика − діаманти в 4-х або 6-ти лапках або сережки з білими або чорним перлами.

Які бувають золоті гвоздики?

За формою пусети бувають:

  • у вигляді пелюстків і квіточок;
  • у вигляді геометричних фігур (коло, овал, квадрат), прикрашені цирконієм, гранатом, сапфірами або іншим дорогоцінним камінням;
  • у вигляді кульок (перли, корал, бірюза, агат);
  • у вигляді метеликів, бабок або сердечок;
  • з підвіскою.

За цінової категорії сережки гвоздики можна умовно розділити:

Золоті сережки гранат

Недорогі пусети в еквіваленті до 3 000 грн. з камінням: цирконієм, перлами, камінням Сваровськи, топазами, гранатом, хризолітом, цитрином, родолітом.

Золоті сережки сапфір

Сережки гвоздики середньої вартості − в еквіваленті від 3 000 до 8 000 грн., зазвичай з невеликими діамантами, сапфірами, смарагдами, рубінами в інтернет-магазині 3 Карата дуже багато таких виробів в каталозі.

Золоті сережки діаманти онікс

Ексклюзивні сережки пусети з діамантами 0,2 - 0,5 карат, або обсипкою, з сапфірами, діамантами і смарагдами від полукарата і більше, вартість яких від 10 000 грн. і вище.

Як вибрати золоті пусети?

Вибирають сережки-пусети під колір очей, шкіри, стиль одягу. Гвоздики поєднуються з іншими аксесуарами − браслетами, каблучками і кулонами, причому, якщо гвоздики класичні − камінь в декількох лапках, то їх можна поєднувати з прикрасами будь-якого стилю, головне щоб камені і золото були одного кольору.

Слід звертати увагу на типи замків в пусетах. Існує два види кріплення гвоздиків: гвинтове і притискне.

Золоті пусети сапфір

Вибираючи прикраси також слід звернути увагу на значення каменю-вставки, на розміри мочки вуха, якість металу і міцність виробу. Також можна враховувати і значення каменю, дане літотерапевтами або виходячи з знака зодіаку, рекомендоване астрологами.

Пусети − це мінімалізм і вишуканість в одній ювелірній прикрасі.