Персні для чоловіків, золоті печатки чоловічі

Чоловічі печатки
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 171

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 171

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Чоловіча печатка як індикатор влади

Протягом тисячоліть сильна стать носить чоловічі персні з каменями або печатки з різьбленням, і ми у 3 Карата знаємо, як вони ретельно вибирають дизайн, і ціна не завжди є вирішальним чинником. Чому? З давніх часів це − символ влади і багатства. Мабуть, десь в генній пам'яті ми все ще сприймаємо їх як печаті для завірення документів.

У знатних українських козацьких родинах дідівський перстень передавався з покоління в покоління. З плином часу ініціативу по зацікавленості у каблучках перехопили жінки, але запит на стильні чоловічі прикраси як символ сили і мужності залишається завжди.

На якій руці носять чоловічий перстень?

Чоловічі персні з коштовними каменями або без каменів, як і печатки частіше носять на лівій руці, адже права − місце для обручки. Це зручно ще й з огляду на як люблять чоловіки занадто міцні рукостискання. Печатки часто носять на мізинці. Інший поширений варіант − безіменній палець лівої руки, але аксесуар має бути один, якщо звичайно ви не рок-зірка або мафіозі. Якщо ви носите ще якісь аксесуари, зверніть увагу на те, щоб вони гармоніювали між собою. Солідна чоловіча каблучка привертає увагу до пальців, тому ... подбайте про свій манікюр!

Як обирати золоті печатки?

Золото звичайно ж солідніше інших металів.

  • Визначтеся з кольором золота в чоловічій печатці

Золотий чоловічий перстень  смарагд

Червоне золото

Золотий перстень cапфір

Біле золото

Золотий чоловічий перстень рубін

Жовте золото

  • Визначтеся з формою і дизайном чоловічого перстня

Чоловіча печатка 'Святий дух'

Кругла форма каменю, вінтажний стиль

Золотой перстень с александритом 'LandLord'

Масивний і простий дизайн прикраси з квадратним або прямокутним каменем

Золотой перстень с сапфиром 'Мальтийский Крест'

Популярний дизайн чоловічих перснів з мальтійськими хрестами

Мужское кольцо с крупным рубином 'Персидский Шахиншах'

Великі овальні камені гарні в будь-якому дизайні чоловічих перснів

Золотой перстень Соломона 'Все пройдет'

Репліки-талісмани легендарних перснів Соломона, Всевладдя, охоронні персні

Золотой мужской перстень с небольшим бриллиантом 'Лидер'

Мінімалістичні невеликі чоловічі каблучки в сучасному дизайні

  • Визначтеся з параметрами

Яку купити печатку − широку або тонку, вирішувати вам, але чим більше рука і крупніші пальці − тим ширше перстень можете собі дозволити. Молодому хлопцеві з розміром 18-20 підійде некрупний перстень шириною до 5-6 мм. Тридцятирічному метросексуалу із середньою рукою і розміром 20-23 краще вибрати щось оригінальне, витончене, не ширше, ніж на пів-фаланги, а ось капітану дальнього плавання з розміром печатки 24-26 краще зупинитися на солідному варіанті. Хоча ... вибирайте те, що до душі!

Печатки чоловічі на замовлення

У каталозі 3 Карата, очевидно, найбільший вибір особливих чоловічих печаток, але все ж таки не виключено, що ви не знайдете собі прикрасу, про яку мріяли.

По-перше, якщо вам подобається модель, але бентежить бічні дрібні камені або обсипання, які заважають "суворості" чоловічої прикраси, зверніться до наших менеджерів - у більшості моделей можна виготовити перстень тільки з центральним самоцвітом. По-друге, якщо вам подобається модель, але камінь - не ваш за кольором, гороскопом або просто сприйняття - у 99% випадків ми можемо замінити камінь на інший аналогічний ограновування. І нарешті, якщо у вас є фото печатки, яка вам подобається, але подібної у нашому магазині не знайшли - до ваших послуг виготовлення чоловічих печаток на замовлення. Оформивши заявку, ви отримаєте попередній розрахунок, отримаєте відповіді на всі питання, зможете внести зміни та інше. Звертайтесь! 3 Карата може все!

Як доглядати за чоловічими печатками?

Не бажаний контакт золотих прикрас з косметикою та побутовою хімією. Для зняття бруду помийте золоті вироби в розчині води з дитячим милом і 2 краплі нашатирю і ретельно сполосніть, для додання блиску поліруйте замшею або м'якою тканиною. Раз на кілька років можна віддавати золото на полірування або родієве покриття і 3 Карата завжди може вам в цьому допомогти!