Чоловічі печатки

Чоловічі печатки
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 138

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 138

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Чоловіча печатка як індикатор влади

Золотий Перстень Всевладдя

Протягом тисячоліть сильна стать носить чоловічі персні з каменями або печатки з різьбленням, і ми у 3 Карата знаємо, як вони ретельно вибирають дизайн, і ціна не завжди є вирішальним чинником. Чому? З давніх часів це − символ влади і багатства. Мабуть, десь в генній пам'яті ми все ще сприймаємо їх як печаті для завірення документів. У знатних українських козацьких родинах дідівський перстень передавався з покоління в покоління. З плином часу ініціативу по зацікавленості у каблучках перехопили жінки, але запит на стильні чоловічі прикраси як символ сили і мужності залишається завжди.

На якій руці носять чоловічий перстень?

Чоловічі персні з коштовними каменями або без каменів, як і печатки частіше носять на лівій руці, адже права − місце для обручки. Це зручно ще й з огляду на як люблять чоловіки занадто міцні рукостискання. Печатки часто носять на мізинці. Інший поширений варіант − безіменній палець лівої руки, але аксесуар має бути один, якщо звичайно ви не рок-зірка або мафіозі. Якщо ви носите ще якісь аксесуари, зверніть увагу на те, щоб вони гармоніювали між собою. Солідна чоловіча каблучка привертає увагу до пальців, тому ... подбайте про свій манікюр!

Як обирати золоті печатки?

Золото звичайно ж солідніше інших металів.

  • Визначтеся з кольором
Золотий перстень сапфір
Перстень з білого золота−
для модних
Золотий перстень рубіном
Перстень з жовтого золота −
для поціновувачів розкоші
Золотий перстень смарагд
Перстень з червоного золота −
для консерваторів
  • Визначтеся з формою
Золотий перстень сапфір діаманти
Квадратна
Золотий перстень сапфір
Прямокутна
Золотий перстень емаль
Кругла
Золотий перстень діамант
Кільце
  • Визначтеся з параметрами

Яку купити печатку − широку або тонку, вирішувати вам, але чим більше рука і крупніші пальці − тим ширше перстень можете собі дозволити. Молодому хлопцеві з розміром 18-20 підійде некрупний перстень шириною до 5-6 мм. Тридцятирічному метросексуалу із середньою рукою і розміром 20-23 краще вибрати щось оригінальне, витончене, не ширше, ніж на пів-фаланги, а ось капітану дальнього плавання з розміром печатки 24-26 краще зупинитися на солідному варіанті. Хоча ... вибирайте те, що до душі!

Як доглядати за чоловічими печатками?

Не бажаний контакт золотих прикрас з косметикою та побутовою хімією. Для зняття бруду помийте золоті вироби в розчині води з дитячим милом і 2 краплі нашатирю і ретельно сполосніть, для додання блиску поліруйте замшею або м'якою тканиною. Раз на кілька років можна віддавати золото на полірування або родієве покриття і 3 Карата завжди може вам в цьому допомогти!