Золоті каблучки з рубіном

Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 90

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 90

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Де любов, там каблучка з рубіном

Золоті каблучки з рубіном Ювелірний інтернет-магазин 3Карата

Американська актриса Елізабет Тейлор розумілася на справжніх цінностях, тому руками своїх численних шанувальників намагалася зібрати багату колекцію дорогих прикрас. Багато з них через роки були успішно продані з молотка, забезпечивши нев'янучій діві безбідну старість. Скажімо, золоте кольцо з 8-каратним овальним рубіном в оточенні діамантів, подарований їй Річардом Бертоном, було куплено на аукціоні за 4,2 мільйона доларів. Немає сумнівів, що червоний корунд з такою палкою любовною історією з часом буде коштувати ще дорожче.

Рубін − камінь з яким неможливо загубитися в натовпі

Навіть крихітний рубін в звичайній золотій оправі з чотирьох або шести «лапок» без розсипу інших вставок автоматично приверне загальну увагу до своєї господині, оскільки цей камінь не можна не помітити в принципі. Його потужна вогняна енергетика, посилена насиченим червоно-рожевим кольором магнітом притягує до себе погляди. Якщо вам не вистачає сміливості або амбіцій, час замовити в 3 Карата невелике рубінове колечко на кожен день, адже приглушений рубіновий колір, особливо в білому золоті, ідеально підійде до будь-якого ділового костюму.

При виборі жіночих каблучок з червоним корундом прийнято враховувати і віковий фактор.

Каблучка із золота з рубіном 'Bali' Ювелірний інтернет-магазин 3Карата

Юним дівчатам відмінно пасуватимуть сучасні тонкі кільця з маленьким каменем круглої або овальної форми, а також квіточки.

Жінкам більш старшого віку можна купити каблучку у класичному дизайні з діамантовою розсипом або ексклюзивний перстень з великим каменем в червоному або жовтому золоті.

Елітна каблучка з рубіном в розсипу діамантів 'Венеціанська ніч' Ювелірний інтернет-магазин 3Карата

Особливу роль відіграють різні дизайнерські композиції. Рубін в обрамленні декількох діамантів − не просто дорога, а розкішна ювелірна прикраса з претензією на вишукану класику. Персні з червоним корундом виглядають більш переконливо, якщо до них підібрати у комплект сережки або кулон. Головне, при цьому не переборщити, тому що рубінових прикрас в одному вбранні не повинно бути більше двох.

Коли дарують кільце з рубіном і що це означає?

Золоті каблучки з рубіном Ювелірний інтернет-магазин 3Карата

Золоті вироби з червоним корундом − символи могутньої влади і не менш сильною любові і пристрасті. Якщо жінка хоче купити каблучку з рубіном, то найчастіше це сильна владна натура, яка хоче посилити свій вплив. Даруючи перстень з рубінами коханій, чоловік ніби зізнається, що згорає від пристрасті і поклоніння, і в зв'язку з цим знову хочеться згадати одну з найбажаніших жінок 20-го століття і найвідомішу любительку магії рубінів незрівнянну Ліз Тейлор. Але з енергією мінералу дійсно грати не варто. Таке колечко на заручини або до одруження можна дарувати лише в тому випадку, якщо почуття перевірені. Не випадково рубіновим називають весілля, яка святкується на 40 років спільного життя. Рубін − прекрасний подарунок для народжених в липні, а також для «вогняних знаків» − Овен і Лев, а також для спраглих влади підкорювачів сердець − Скорпіонів та владолюбних Козерогів.

© 3 Карата інтернет-магазин 2019 | Усі права захищено