Золоті браслети зі шкірою

Вид Сетка Список

4 шт.

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

4 шт.

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Кредо альфа-самця: шкіряний браслет з вставками золота

Золоті браслети зі шкірою Ювелірний інтернет-магазин 3Карата

Сучасні чоловіки обирають аксесуари залежно від бажаної акцентуації луку. Так, для створення іміджу «гарного хлопця» варто придбати окуляри, «творчої особистості» − шарф, а «урбаніст» просто забов’язаний носити смарт-годинника. Але якщо людина хоче продемонструвати свою мужність та сексуальність, то не знайдеться прикраси влучнішої, ніж шкіряні браслети із золота.

Чому шкіра та золото або срібло є оптимальним варіантом для справжнього мачо? Справа у тому, що такий браслет на чоловічу руку має своєрідний історичний ДНК-код, що підсвідомо зчитується представницями прекрасної статі.

Перші шкіряні браслети використовувались стародавніми мисливцями для того, щоб краще тримати спис. Потім ці аксесуари слугували грекам, скандинавам, слов’янам, галлам та воїнам інших народів захистом від поранень в бою. Нерідко такі обладунки прикрашалися вставками з кісток тварин, коштовним камінням чи металом на знак високого статусу їхнього власника. До речі, вікінги могли отримати таку прикрасу лише після продемонстрованої відваги, та тільки з рук вождя.

Але наприкінці XIX ст. законодавці моди − французи − зробили з обладунку стильну прикрасу. Кажуть, що її носіння допомагає не тільки у створенні стилю, а й в усвідомлені власної чоловічої природи. Можливо, якщо купити шкіряний браслет з золотими вставками на подарунок хлопцю, це пробудить в ньому мисливця та захисника. Перевіримо? :)

Різновиди шкіряних та каучукових браслетів для чоловіків

Модний тренд поєднувати стародавні традиції з новітніми технологіями володарює вже багато років. Але і досі можна виділити 5 базових модифікацій:

  • Плетені, легкі з декількох шкіряних чи каучукових стрічок, без металевих вставок.

  • Тонкі з однієї чи двох смуг з шкіри або каучуку, часто мають невеликі вставки із золота чи срібла. Саме такими є найпопулярніші вироби з каучука та золота.

  • Широкі з золотою або срібною застібкою. Найпоширеніший різновид, фото браслета можна побачити у виданнях для ділових людей, кежуальних хіпстерів чи суворих ламберсексуалів.

  • Чоловічий формат шамбали − це стрічки із символічними шармами, переважно з скандинавськими рунами, також із зображеннями карткових мастей.

  • З шкірою ската. Трендові чоловічі аксесуари, де шкіряні елементи з найдорожчої натуральної шкіри елегантно поєднані із вставками із різних матеріалів.

До речі, комбінований браслет з каучуком та золотом став трендом після того, як кілька італійських ювелірних брендів, в тому числі Барака кілька років тому представили для мужчин чудові колекції, які не втратять актуальності й через 20 років.

© 3 Карата інтернет-магазин 2018 | Всі права захищені