Золотий пірсинг в пупок

Золотой пирсинг и сережки в пупок/h1>

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 140

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 140

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Золота сережка в пупок: must have вашого відпочинку

Розкриємо секрет: золотий пірсинг в пупок в магазині 3 Карата бажають купити в основному ... чоловіки! Так-так, їм подобається жіночий плоский животик і крихітний сяючий пірсинг з діамантом в пупок - це модно і неймовірно сексуально!

Пірсинг в пупок з сапфіром Ювелірний інтернет-магазин 3Карата
Сережка в пупок з смарагдом Ювелірний інтернет-магазин 3Карата

Морська засмага, кубики пресу на животі, відкритий купальник і блискуча золота сережка в пупок, і вона, як Афродіта, виходить з морської хвилі − одна з найбільш сексуальних фантазій всіх чоловіків.

На відміну від «побратимів» − пірсингу вух, носа, язику, цей вид проколу пасує тільки дівчатам, які стежать за собою, люблять себе і своє тіло. Якщо плаский живіт і рельєфний прес відсутні, для початку необхідно прибрати наслідки новорічного олів'є, і тоді на літо можна сміливо купувати золотий пірсинг в пупок. Якщо ваш прес не ідеальний, то краще вибрати модель без підвісок або великих каменів, - підберіть невелику сережку з овальним каменем, маленьким сердечком, квіткою або сердечком.

Багато хто відповість нам: «Це не ваша справа, ось хочу і одягну гарний пірсинг із золота і нехай він сховається між двох складок жиру, не Вам вирішувати!», і то є свята правда!

Сережки для пупка: види

Давайте на прикладі селебріті розберемо, який дизайн пірсингу пропонують ювеліри.

Пірсинг для пупка
сердечко з діамантами,
як у Джесіки Альби
Класична
штанга з двома
кульками, як у
Кіри Найтлі
Пірсинг
з золотою підвіскою,
як у Бейонсе
Сережка для
пірсингу
з діамантом,
як у Періс Хілтон
Пірсинг флора
і фауна: квіта,
метелики, жучки, кошенята
Пірсинг-доріжка в сучасному стилі

Остання категорія користується у наших покупців найбільшим попитом, саме тому наш каталог кульчиків для пірсингу із золота включає саме такий дизайн. Але якщо Ви не знайшли на нашому сайті омріяне, завжди можна виготовити будь-який пірсинг на замовлення.

Сережка для пупка − прикраса, що ідеально підходить до джинсів і штанців з низькою посадкою, до топу або футболки, яка ледь прикриває живіт, ну, і звичайно, до гарної спідньої білизни, а якщо ви прихильниця останнього зоряного тренду − «голих суконь», то, певна річ, без плаского животика тут не обійтися!

Звісно, післяпологові розтяжки, набір ваги в наслідок хвороби або гормонального збою завдають чимало клопоту тим, хто носить такі прикраси. Масаж і спорт Вам в допомогу, жіночки! Як показує досвід, та сама Брітні Спірс скинула близько 20 кг і повернулася в форму − немає нічого неможливого.

Так, до речі, якщо східні танці, стрип-пластика і пол-денс − Ваше хобі, Ви просто зобов'язані купити сережку в пупок, і не важливо, це буде золото або медична сталь з блискучими камінцями − будь-яка прикраса розкішно виглядає, і, між іншим, ці види спорту достатньо силові, щоб швидше привести Вас до прекрасної фізичної форми.