Золоті сережки з сапфірами

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 185

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 185

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Сережки з сапфіром − стримана розкіш

Сапфір − камінь королів! Сережки з сапфіром можна побачити на фотографіях принцеси Діани й королеви Єлизавети II. Голлівудські селебріті доповнюють шикарні сині сукні сапфіровими сережками. Всупереч «царським замашкам», сережки з сапфірами на кожен день найчастіше відрізняються класичним дизайном і невеликими розмірами, ідеально гармонують з діамантами або цирконієм Сваровські та золотом холодних відтінків − білим і жовтим європейським.

Сережки з синім камінням неба і моря воліють блакитноокі блондинки та кароокі брюнетки − та практично всі! Був випадок, коли сапфірові пусети купила клієнтка з каштановим волоссям і рудими веснянками, але вони йшли їй надзвичайно!

Ці прикраси поєднують з одягом жовтих і холодних червоних відтінків, доповнюють ними ділові блузи, вечірні сукні синіх або білих відтінків.

Що вибрати: пусети з сапфірами або класичні сережки?

Питання дизайну безпосередньо пов'язане з цінами на золоті сережки з сапфіром.

  • Бюджетний шик

    Золоті сережки-гвоздики, прикрашені сапфіром «лапках» або глухою круговою закріпки діаметром від 2 мм. до 6 мм. коштують 80 − 250 у.о. Вартість залежить від величини камення і кольору.

  • Вічна класика

    Якщо Ви хочете купити золоті сережки з сапфірами з класичною англійською застібкою − на такий виріб йде більше дорогоцінного матеріалу. Отже і ціна на такі вироби стартує від 150 до 350 у.е. і вище.

  • Розкіш

    Сережки, в яких сапфіри оточені розсипом діамантів або підвіски обійдуться вам ще дорожче, незалежно від дизайну застібки. Але, повірте, це того варто. Ніщо так не відтіняє глибокий маслянистий синій або рожевий колір сапфіра, як сяйво алмазів. Так, це захоплення!

П'ятдесят відтінків сапфіру

Слово сапфір позначає «синій камінь», але ювеліри сапфіром називають мінерал «корунд» всіх відтінків, крім червоного (рубін). Найціннішим і дорогим вважається насичений волошковий колір, який хочуть всі. Крім того, сапфір буває темно-синього кольору з включеннями і без, синьо-зеленого відтінку, зеленого, фіолетового, рожевого, оранжевого, жовтого, зовсім безбарвного лейкосапфіру і навіть зірчастий сапфір ограновування кабошон. Камення для сережок з сапфіром привозять в Україну з Таїланду, Шрі-Ланки, Цейлону, Танзанії, Мадагаскару, Цейлону, Бразилії.

Від родовища камення залежить і кінцева ціна виробу. Ми завжди йдемо назустріч клієнтам, і тому в золотих сережках камення за бажанням замінимо більш дорогими або, навпаки, вставити економ-варіант, вибирайте сапфіри будь-якого кольору!

Кому купити сережки з сапфіром в подарунок? Сині − Тельцю, Стрільцю, Леву, білий і рожевий − Водолію. Це коштовне каміння − хороший талісман для керівників, інтелектуалів, мореплавців і закоханих. А на сході вважали сапфір − скам'янілим напоєм богів, що приносить безсмертя ...

Більше про сапфіри дізнайтеся зі спеціальної статті блогу.

© 3Карата