Годинники золоті, Скелетони

Годинники
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 44

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 44

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Ювелірний годинник: поза часом і модою

Вам ніколи не здавалося, що вся наша індивідуальність, спогади, досвід - це особиста історія, яку ми розповідаємо іншим людям? Іноді навіть не підозрюючи про це, кожен з нас несе послання в світ про те, хто він такий. І всі деталі: одяг, хода, аксесуари працюють на вашу персональну історію. Звісно, такою деталлю є і наручний ювелірний годинник - ваша функціональна і часто найулюбленіша прикраса.

Механічні проти кварцових. Японія проти Швейцарії! Що купити?

Механічний годинник чоловічий вважаються класикою, проте сучасні якісні кварцові годинники із золота 585 і 750 проби служать вірою і правдою своєму власникові. Головна відмінність між ними в джерелі живлення. Кварцові працюють від батарейки, а механічні - від заводної пружини і в обох варіантах є свої нюанси. Тому, перш ніж вибирати, уважно їх вивчіть і співвіднесіть з вашим запитом. У каталозі інтернет-магазину 3 Карата представлені золоті жіночі та елітні чоловічі годинники від українських виробників. Традиційно популярністю користуються швейцарські механізми і годинники японські чоловічі. Наприклад, швейцарський бренд Омега з 1848 року тримає свою бездоганну репутацію, механізм Омега часто вживають для свого годинника і українські виробники якісних золотих годинників, наприклад, наш партнер - завод Смарагд.

Чоловічі наручні годинники: механічні ведуть за рахунком

В рівній мірі механічний годинник чоловічий та жіночі годинники наручні механічні по праву завоювали своє місце серед символів статусності і багатства. Саме з ними у нас асоціюються розкіш і висока якість, дорогі чоловічі годинники передають онукам і купують в подарунок до пам'ятних дат. Фішкою може стати замовлення годинника з пам'ятним гравіруванням - ми зробимо це абсолютно безкоштовно!

Жіночий ювелірний годинник: браслет має значення

Ювелірні годинники жіночі механічні та кварцові стали бажаним аксесуаром серед модниць. Зараз вони говорять не тільки про користь, але і про свободу вираження поглядів. При виборі наручних годинників для коханої жінки або мами зверніть увагу на ремінець - його завжди можна підібрати іншого забарвлення, - запитаєте наших менеджерів про доступні види шкіри та кольори. Крім того, виробники пропонують все більше незвичайних золотих браслетів під годинник для жінок: широких та тонких. Ось тут і можна виразити свою індивідуальність. Нові матеріали і обробка змінили моду на жіночий годинник за останні кілька років: ремінці з золота і шкіри, інкрустовані камінням.

Золотий годинник «Скелетон»: найбажаніший скелет у вашій шафі

Годинник-скелетон з прозорим сапфіровим склом здатні створити тільки досвідчені ювеліри. Процес виробництва і налагодження такого шедевра Займає від 2 до 3 місяців. Спостерігати як працюють всі механізми розкішного Skeleton - заворожує, такі аксесуари завжди в ціні! Загляньте до нас в каталог та переконайтеся в цьому самі.

Зробіть себе горнятко кави, зупиніться на секундочку і прислухайтеся до власних бажань. І нехай вас не лякає необхідність приймати рішення і робити вибір. Особливо, коли справа стосується прикрас для себе або подарунку для дорогої людини. Ми допоможемо вам визначитися і вже сьогодні зробити крок бажаного образу.