Символи любові, Love прикраси і сердечка

♡ Символи кохання
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 330

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 330

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Кулони, персні та сережки з символами кохання:
дві половинки одного серця ...

Чи знаєте Ви, що ювелірні прикраси: золоті каблучки, підвіски, сережки у формі сердечок або каміння, що ограновані як серце − це одна з мов, на яких говорить КОХАННЯ? Як таке може бути, запитаєте Ви? Дуже просто! Відповідь в книзі Гері Чепмена «П'ять мов любові» і в нашій статті.

Милий, чому ти не кажеш, що любиш мене?! − Але ж я вчора подарував тобі золотий кулон-серце, цього замало?!

Виявляється, для закоханих існує навіть кілька Лав-мов! Згідно з американським консультантом по взаєминам, наріч всього п'ять:

  • слова;

  • час;

  • подарунки;

  • допомога;

  • дотик.

На доказ можна згадати відомий вислів «Жінка любить вухами»: від свого обранця улюблена жінка хоче чути компліменти і слова схвалення. А може вона просто хоче, щоб на вушках висіли нові сережки гвоздики сердечка з золота?

Чоловіки часто вважають за краще зізнаватися в коханні мовою подарунків, бо їм дуже складно формулювати думки, особливо романтичні. Наприклад, замість того, щоб їхати до тещі або мити посуд, вже краще купити коханій каблучку з сердечком або написом Love по обідку, а натомість отримати подяку, секс або смачний борщ, що теж є наріччями мови кохання.

Сиджу на курсах по боротьбі з нарцисизмом, і я тут найкрасивіша!

Регулярно зізнаватися у коханні потрібно не тільки до своєї другої половинки, а й самій собі! Прикраси із золота − найкращий спосіб підвищити і затвердити власну самооцінку. Тут важливо не мучитися почуттям провини за витрачені гроші, а насолодитися відчуттям своєї важливості, цінності та вишуканості. Інакше кажучи, дорогі подарунки самій собі − це не бездумна трата, це інвестиція в розвиток відносин з самою потрібною людиною, з якою доведеться жити все життя − з собою.

  • Золота каблучка у вигляді корони, яку вінчає серце − гідно тільки королеви! Нехай навіть в королівстві з підданих тільки інші Я. Каблучка-корона, в дизайні якої «зашифровані» серця − це must have і # хочу Інстаграмма останніх років, якщо ви не знали.

  • Золотий пірсинг в пупок з сердечком − люблю себе, не дарма ж я півроку в спортзалі важко працювала! Нехай заздрять усі, хто взимку наїдав собі боки на дивані!

  • Золота каблучка на два пальця або сережки каффи з серцями і стрілами − ооо, це фешн із май профешн! До речі, такі ювелірні прикраси − самий писк. Як, у вас ще немає таких?? Саме час замовити в ювелірному інтернет-магазині 3 Карата дуже, до речі, недорого!

Любов - єдина пристрасть, що не визнає ні минулого, ні майбутнього

Якщо любов на все життя, то кращий спосіб сказати про це − зробити пропозицію руки і серця, а якщо вже або ще не готові − подарувати парний кулон з двох половинок серця. В нашій колекції оригінальних каблучок для заручин є спеціальний розділ − каблучка для заручин з сердечками, а в розділі обручок можна знайти каблучки з написом «Кохання» на різних мовах, і навіть з кардіограмою.

Правду кажуть: любов дорожче всіх скарбів, вона − алмаз, який не можуть купити навіть царі, вона − цілий світ, хоча обіймають її двома руками. Будьте щасливі!

З любов'ю, 3 Карата.

© 3 Карата інтернет-магазин | Усі права захищено