Золоті каблучки з сердечком

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 106

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 106

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Золота каблучка у вигляді серця закоханого − безцінна!

Золоті каблучки з сердечком ювелірного інтернет-магазина 3Карата

Історія виникнення каблучки з сердцем пов'язана з двома романтичними легендами. Згідно з першою, ідея створення прикраси належить Річарду Джойсу. Молодий чоловік був захоплений піратами в ірландському селі Кладдах і проданий у рабство мавру-ювеліру. У неволі хлопець сумував за коханою дівчиною і зробив перстень, прикрашений серцем і короною. Класичний обідок з каменем-серцем в руках вигадали у XVIII столітті у Франції, на замовлення короля Людовика, який хотів, щоб золота прикраса втілювала в собі справжню любов. Отже, які види сердечок у золоті 585, 750 проби з діамантами, напівдорогоцінним камінням і цирконієм пропонують сучасні ювеліри? Ми в магазині 3 Карата ділимо їх на три різновиди:

Каблучка з каменем у формі сердечка

Різновиди кільця з каменем у вигляді серця серцем прийнято називати королівськими. В ідеалі может повинен бути використаний діамант, проте золоті колечка з рубінами, сапфірами, смарагдами, топазами, аметистами огранювання «сердце» теж виглядають розкішно. Останній писк моди, активно просувається в Інстаграм і Пінтерест: камінь і нічого зайвого!

Перстень з сердечками по обідку і вставками каменів

Така прикраса менш зобов'язує, вона буде мати гарний вигляд на жінці в будь-якому віці, стане бездоганним подарунком на День народження, річницю весілля або знайомства. Крім того, до такого кільця простіше підібрати сережки, кулон або браслет в набір, також приємною буде ціна, якщо до золотого серця ви бажаєте купити ... діамант.

Каблучки з золота з контуром серця і розсипом каміння

Не менш популярними є золоті колечка з контуром серця, інкрустованим дрібними дорогоцінними каменями. Витонченість і ненав'язливість фігури робить даний різновид відмінним презентом не тільки нареченій, але і дочці на повноліття або до закінчення школи, дружині − до народження дитини або до будь-якого іншого свята. Хоча, чи потрібен привід, щоб сказати близькій людині: Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ?

Колечко серце на заручини з цирконієм 'Love u'

© 3 Карата інтернет-магазин 2019 | Усі права захищено