Каблучки з топазом

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 281

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 281

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Впадає в око цей блакитний топаз…
Вибираємо каблучку з блакитним каменем!

Є 2 категорії людей: у кого є в скриньці кольцо з топазом і ті, пристрасно бажає його купити. Якщо, може, не знаєте про інше кольорове коштовне каміння, то вже про ці ніжно голубенькі камені точно щось чули. Але ж буває не тільки блакитним, а про рожеві чули? А ви уявляєте як заманливо переливається в каблучці винний топаз, немов витримане шардоне .. Ще б шматочок сиру і ... Стоп! Топаз дуже міцний камінь - 8 за шкалою Мооса, тому пробувати його на зуб не рекомендуємо! До речі, не виключено, що топази в вашому кільці здобуті в Україні, наприклад, між Житомиром і Луцьком, де велике родовище, і там навіть знайшли жовтий вагою 117 кг!

Можна довго говорити про топазах, формах огранювання: коло, овал, груша, багет, про походження: Україна, Росія, Іспанія, Бразилія, Каліфорнія (США), але це не допоможе вибрати і купити каблучку з топазом.

А допоможуть в цьому багаторічні спостереження і відповіді менеджерів ювелірного інтернет-магазину «3 Карата» на найбільш поширені питання про топазах в колечках:

А дарують чи золоту каблучку з топазом на заручини?

Відповідаємо: Ще як дарують! Білі топази ще в давнину вважали замінниками діамантів! І весільні обручки доріжки з топазами теж чудові, так ніжні, так зворушливі ...

Чому каблучки з топазами дешеві?

Топази люблять за прозорість і блиск і ... ціну. Ви можете купити перстень з великим каменем і дивуватися його ціною. Блідо-блакитні Sky, а також білі лейко-топази коштують відносно недорого, вартість яскраво-блакитних Swiss, зелених, червоних і винних − трохи вище, але незначно. Чим більше камінь і яскравіше колір − тим дорожче.

Це на фото фарбований чи ні?

Не секрет, яскраво-блакитні топази Свісс і Лондон, найпопулярніші у покупців, фарбують в лабораторіях. І цей процес носить масовий характер. І це не погано, це прекрасно, оскільки натуральні самоцвіти мають властивість «вигоряти» на сонці. Фарбований топаз в золотом жіночому персні збереже колір і прозорість надовго. До речі, знебарвлені топази хорошої якості, теж найчастіше оброблені в лабораторії з сировини сірого кольору.

Що таке лондонський топаз?

Темно-сині топаз London Blue легко сплутати з синіми сапфірами. Головна відмінність − ледве вловимий зеленуватий відтінок і прозорість − надзвичайно красиво! Якщо вас ваблять колечка з сапфірами, але бюджет поки не дозволяє, запитаєте нас, а чи можна вподобане кільце замовити з топазом «Лондон», а 90% випадків це можливо!

Рожевий це якось несерйозно, так? Дешево виглядає?

Ну, кому-то може бути це і дешево, але ціна на великі натуральні рожеві топази з помаранчевим відтінком, які видобувають в Бразилії і Пакистані, стартує від 500 доларів за карат, тобто дорожче рубінів. Ось і вирішуйте, серйозно це чи ні ... Кільця з імператорськими топазами носять не тільки блондинки! :)) І так, рожевий − натуральний колір каменю. А от щодо вашого волосся − ми не впевнені ... :)

А який сертифікат буде до персня з топазами?

Замовляти сертифікат геммологичної експертизи має сенс, якщо це рідкісного відтінку великий мінерал від 5-10 карат, а зазвичай ювеліри пишуть на товарному ярлику-бірці вагу вставки в каратах і колір: Swiss, Sky і т.д. У каталозі магазину ми завжди вказуємо натуральний камінь або штучний. Ціна топазів не настільки висока − від 10-15 доларів за карат, тому підробляти топази не вигідно.

Отже, на закінчення, якщо не знаєте, яке кільце вибрати на подарунок, замовте ювелірний виріб або з діамантом або з яскравим топазом у білому чи жовтому золоті 585 проби, це 100% безпрограшний варіант!

© 3Карата