Кулони і підвіски з діамантом

Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 174

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 174

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Кулон з діамантом: повість про вічну любов

Що може бути сексуальнішим за сяючу крапочку в ямочці біля основи шиї на тоненькій блискучій ниточці? Вона − немов зіронька в небі, манить і обіцяє райські насолоди від дотику вустами до ніжної шкіри! Жіночі золоті кулони з діамантами, мабуть, найпопулярніші подарунки у чоловіків, які ще не готові зробити пропозицію, але вже готові купити ювелірне підтвердження своєї любові й пристрасті. Адже ви дивилися фільм «Красуня» і пам'ятаєте ту мить, коли Річард Гір надягає на шию героїні Джулії Робертс розкішну прикрасу, і вона піднімає волосся, помітно збентежена, але шалено щаслива − від цього мурашки по тілу! Бажаєте побачити такий же захоплений погляд? Це просто − підвіска з діамантом на ланцюжку з білого, жовтого або червоного золота з каталогу ювелірного інтернет-магазину 3 Карата прикрасить шию вашої коханої й подарує їй відчуття вашої турботи.

Підвіска сердечком з діамантами та рубіном 'Heart of queen'

Щоб полегшити вам вибір, пропонуємо розібратися в видах діамантових підвісок для жінок із золота 585 або 750 проби, обіцяємо, після прочитання нашого короткого огляду ви точно визначитеся, яке ювелірний виріб вам потрібно замовити, навіть якщо перед вами мільйон видів кулонів.

Кулони з одним діамантом: простота і класика forever

Класичний діамантовий кулончик з золота зазвичай представлений у вигляді одного каменю та каста, а найважливіша відмінність полягає в способі з'єднання з золотим ланцюжком, виходячи з цього, виділимо 3 види таких підвісок:

Золотий кулон з діамантом  'Марсала'
Золота підвіска з діамантом  'Victory'
Золотий кулон кольє 'Love' на ланцюжку з діамантом
  • Кулони, в яких касти з алмазом підвішені на хвостик або колечко, через яке можна протягнути ланцюг із золота шириною від 1 до 5 мм або каучуковий шнурок. Такий дизайн візуально подовжує шию.
  • Золоті підвісочки в формі шайби, в яких є спеціальні отвори з зворотного боку для тонкого і короткого ланцюга (40 − 45 см). Кулон підійде тільки для довгої або середньої шиї.
  • Кулони-кольє з 1 або 3 діамантами на не-знімному ланцюжку. Такі прикраси надзвичайно модні зараз, вони недорогі за ціною, але виглядають розкішно, підходять до ділової і вечірньої сукні. У магазині Три карата ви можете вибрати до них ланцюжок: снейк, якір або панцир.

Діамантові тематичні кулончики: янголята, зорі, квітка, серце, хрестики

Якщо в попередньому розділі ми розглядали варіанти для стильних офісних стерв, то для романтичної дівчини все ж краще підібрати щось особливе, наповнене якимось сенсом або чином, наприклад, любовним. А вже он-лайн магазин 3 Карата постарається доставити вбрання прикрасу в красивій коробочці в будь-яке місто України: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк та Вінницю.

Золотий кулон серце з діамантом 'Кохання у серці'

Для закоханого чоловіка логічно вибрати золоте серце, парний кулон, Трініті, а ще краще − золотий діамантовий ключик.

Золотий кулон з діамантом 'Щасливий конюшина'

Трилисник конюшина з золота зі вставкою алмазів підходить як чоловікові так і жінці, буде служити оберегом на щастя й удачу.

Золотий кулон оберіг з діамантом 'Сонце'

Золоте сонце не вимагає пояснень, це магія життя і відродження, це немов говорити: ти − моя найголовніша зірка.

Золотий кулон з діамантом 'Ангел'

Кулон-янгол з діамантом коштує відносно дешево, але може стати амулетом на все життя, наприклад, для дитини.

Золотий кулон з діамантами 'Антарес'

Діамантові хрестики, тау хрест «Анкх» радимо замовляти тим, хто відчуває тягу до подібних оберегів, вони не тільки красиві, але ще і мають величезну силу.

Золота підвіска з діамантами 'Аріда'

Красиві підвіски із золота з діамантами + сапфір, смарагд, рубін, топаз, гранат

Діамант − це камінь, який підходить всім знакам зодіаку, і ніщо так він не відтіняє, як самоцвіти. Тому розгляньте варіант з'єднання білих і чорних діамантів в оригінальних підвісках, або в комбінаціях з загадковим смарагдом, глибоким сапфіром, блакитним топазом, червоним гранатом або неймовірним аметистом. По-перше, ви значно виграєте в ціні і розмірі кулона, по-друге, підкреслите свій смак, а також ... колір очей! І до речі, кольє для Вів'єн в згаданому нами фільмі було з діамантів і рубінів!

© 3 Карата інтернет-магазин 2017 | Усі права захищено