Кулони і підвіски з діамантом

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 194

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 194

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Кулон з діамантом: повість про вічну любов

Що може бути сексуальнішим за сяючу крапочку в ямочці біля основи шиї на тоненькій блискучій ниточці? Вона немов зіронька в небі, манить і обіцяє райські насолоди від дотику вустами до ніжної шкіри! Жіночі золоті кулони з діамантом, мабуть, найпопулярніші подарунки у чоловіків, які ще не готові зробити пропозицію, але вже готові купити ювелірне підтвердження своєї любові й пристрасті. Адже ви дивилися фільм «Красуня» і пам'ятаєте ту мить, коли Річард Гір надягає на шию героїні Джулії Робертс розкішну прикрасу, і вона піднімає волосся, помітно збентежена, але шалено щаслива − від цього мурашки по тілу! Бажаєте побачити такий же захоплений погляд? Це просто − підвіска з діамантом на ланцюжку з білого, жовтого або червоного золота з каталогу ювелірного інтернет-магазину 3 Карата прикрасить шию вашої коханої й подарує їй відчуття вашої турботи.

Щоб полегшити вам вибір, пропонуємо розібратися в видах діамантових підвісок для жінок із золота 585 або 750 проби, обіцяємо, після прочитання нашого короткого огляду ви точно визначитеся, який ювелірний виріб вам потрібно купити, навіть якщо перед вами мільйон видів кулонів.

Кулони з одним діамантом: простота і класика forever

Класичний діамантовий кулончик з золота зазвичай представлений у вигляді одного каменю та каста, а найважливіша відмінність полягає в способі з'єднання з золотим ланцюжком, виходячи з цього виділимо 3 види таких підвісок:

  • Кулони, в яких касти з діамантом підвішені на хвостик або колечко, через яке можна протягнути ланцюг із золота шириною від 1 до 5 мм або каучуковий шнурок. Такий дизайн візуально подовжує шию.

  • Золоті підвісочки в формі шайби, в яких є спеціальні отвори з зворотного боку для тонкого і короткого ланцюга (40 − 45 см). Кулон підійде тільки для довгої або середньої шиї.

  • Кулони-кольє з 1 або 3 діамантами на незнімному ланцюжку. Такі прикраси надзвичайно модні зараз, вони недорогі за ціною, але виглядають розкішно, підходять до ділової і вечірньої сукні. У магазині Три карата ви можете купити до них ланцюжок: снейк, якір або панцир.

Діамантові тематичні кулончики: янголятко, зірка, квітка, серце, хрестик

Якщо в попередньому розділі ми розглядали варіанти для стильних офісних стерв, то для романтичної дівчини все ж краще підібрати щось особливе, наповнене якимось сенсом, наприклад, любовним. А вже он-лайн магазин 3 Карата постарається доставити вбрання прикрасу в красивій коробочці в будь-яке місто України: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Вінницю.

Кулон-янгол з діамантом коштує відносно недорого, але може стати амулетом на все життя, наприклад, для коханої дівчини чи донечки.

Для закоханого чоловіка логічно вибрати золоте серце, парний кулон, Трініті, а ще краще − золотий діамантовий ключик.

Золоте сонце не вимагає пояснень, це магія життя і відродження, це немов говорити: ти − моя найголовніша зірка.

Діамантові хрестики, тау хрест «Анкх» радимо замовляти тим, хто відчуває тягу до подібних оберегів, вони не тільки красиві, але ще і мають величезну силу.

Красиві підвіски із золота з діамантами та сапфіром, смарагдом, рубіном, топазом, гранатом

Діамант − це камінь, який підходить всім знакам зодіаку, і ніщо так він не відтіняє, як самоцвіти. Тому розгляньте варіант з'єднання білих і чорних діамантів в оригінальних підвісках, або в комбінаціях з загадковим смарагдом, глибоким синім сапфіром, блакитним топазом, червоним гранатом або неймовірним аметистом. По-перше, ви значно виграєте в ціні й розмірі кулону, по-друге, підкреслите свій смак, а також... колір очей.

© 3 Карата інтернет-магазин | Усі права захищено