Золоті сережки з аметистами

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 105

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 105

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Сережки з аметистом для вашої червоної доріжки

Ексклюзивні сережки-підвіски з великими аметистами 'Magnifica donna'

Актриса Люпіта Ніонго, вийшовши на червону доріжку «Золотого Глобусу» ще раз підтвердила давню істину: дорогоцінних каменів багато не буває, якщо вони підібрані з бездоганним смаком. Вона красувалася у розкішних сережках з аметистами, діамантами, перидотами і трьох каблучках в такому ж стилі. Загальна вага аметистів у її розкішному вбранні склала 42 карата! Як не дивно, але її колега Холлі Беррі віддає перевагу такому ж мінімалістичному сучасному дизайну аметистових сережок. А ось шведська кронпринцеса Вікторія та Кейт Міддлтон носять довгі сережки-підвіски з крупними аметистами, щедро всіяними діамантами. Кажуть, цей подарунок принц Вільям купив дружині на честь їхнього першого сімейного Різдва. Але хіба ваша дама − не принцеса?

Золоті сережки з аметистами 'Солодка ягода'

До речі, а яким сережкам віддаєте перевагу ви? Акуратні пусети зі вставленням аметистів чи класику в англійській застібці? 3 Карата має великий каталог недорогих сережок гвоздиків, що ідеально гармонують зі щоденним одягом. З цієї ж серії вам запропонують моделі у формі квітки чи сердечка. До них легко підібрати такого ж дизайну каблучку або кулон на вибір.

Не менш вдало доповнять святкове вбрання золоті сережки з крупним фіолетовим каменем квадратного або трикутного огранювання.

© 3 Карата інтернет-магазин 2018 | Усі права захищено