Підвіски з топазом золоті

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 103

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 103

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Як вибрати ідеальний кулон з топазом: короткий гайд

Якщо вам подобаються холодні відтінки і ви шукали елегантний і незвичайний камінь для підвіски — доля привела до вас кулон з топазом. Синій, блакитний і зелений топаз прекрасно поєднуються з білим і жовтим золотом, винні (коньячні) кольори поєднуються з металами теплих відтінків: жовтим і червоним. Кулон з топазом — відмінний варіант подарунка для народжених в листопаді, для Скорпіонів і Стрільців.

Ми зробили цю інструкцію, щоб надихнути вас і допомогти купити ідеальну підвіску з топазом.

Топаз для вашої підвіски: колір важливий

Перш ніж, купити в магазині кулон з топазом потрібно визначитися з кольором, яких у топазу безліч!

Безсумнівно, з 2000-х років настав золотий вік топазу. Він став другим за популярністю кольоровим дорогоцінним камінням в Україні та світі, поступаючись тільки сапфіру.

  • Блакитний топаз

  • Рожевий топаз

  • Зелений топаз

  • Синій топаз

  • Жовтий топаз

Як носити золоту підвіску з топазом?

Кулон з топазом добре поєднується з усіма тонами одягу, крім дуже яскравих червоних і помаранчевих. Підглядаємо у знаменитостей: підвіски та кольє з блакитним топазом часто можна побачити на селебріті — особливо ефектно виглядає в поєднанні з синім вечірніми вбраннями і аксесуарами. Не бійтеся поєднувати кулон з іншими улюбленими прикрасами, особливо з каменями в тон.

Як доглядати за кулоном з топазом?

1. Почистити золоту підвіску з топазом досить просто: скористайтеся теплою мильною водою і чистою сухою тканиною. Це видаляє кіптяву і бруд, які скупчуються на поверхні каменя і повертає йому блиск.

2. Через твердості топазу важливо зберігати підвіску з топазом в закритій скриньці, блідо-блакитні, рожеві, коньячні камені можуть вицвітати.

3. Перед тренуванням, нанесенням макіяжу або прибиранням будинку рекомендуємо зняти ваш кулон. Піт, хімічні речовини: хлор, аміак і миючі засоби можуть нашкодити ювелірній прикрасі.

© 3Карата