Кольє золоті

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 40

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 40

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Кольє: як купити красиве кольє для красивої жінки

Хіба може бути жінка, яка не мріє прикрасити свою струнку шию витонченим золотим кольє? Так, кулон на ланцюжку, який ви одягаєте на шию навряд чи можна назвати “кольє” або “necklace”, оскільки кольє - це окремий вид ювелірних прикрас. Купити красиве кольє легко, але перш за все треба знати свій розмір і стиль. Дізнатися розмір кольє легко - це розмір вашої ланцюжка, комфортної довжини. Щодо стилю - все складніше, сучасна мода диктує свої правила, золоті кольє стають все мінімалістичний і все більш витонченими і тонкими.

Жіноче кольє - старовинна прикраса, по суті це діадема, обіймає шию. Кольє прикрашали діамантами, рубінами, сапфірами і смарагдами, їх передавали у спадок. Давайте згадаємо, що прикрашало шиї новоспечених британських герцогинь, які сяяли на весіллях з принцами Уїльямом і Гарі. До речі, немає більш весільної прикраси, ніж жіноче кольє, особливо з перлами і діамантами. Але можна собі уявити скільки коштує таке кольє!

Які бувають жіночі кольє із золота?

  • Кольє у вигляді незнімних кулонів: одного або кілька на ланцюжку.

  • Кольє, без-ланкове, всипане камінням по колу, що утворюють химерні форми, квіти, листя, краплі.

Кольє з діамантами: класика або мінімалізм?

Діамантові кольє - це вершина розкоші, це не просто прикраса, це інвестиція! Сучасна мода диктує свої правила і на кожній червоній доріжці у Голлівуді обов'язково є кілька селебріті з ниткою діамантів в невидимій золотий закріпки. Якщо шия недостатньо довга, то кольє повинно бути "куточком" трохи нижче ямочки на грудях. Сучасний стиль це подвійні і потрійні кольє з невеликим кулончик, вплетенным у ланцюжок.

Подвійне кольє з діамантами

Класичне золоте кольє з діамантом

Якщо ви не знайшли в нашому каталозі підходящого виробу, завжди можна скористатися послугою золоте кольє на замовлення.

© 3Карата