Обручки Триніті золоті

Вид Сетка Список

7 шт.

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

7 шт.

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Потрійна Обручка Трініті: сучасна легенда весільної каблучки

Каблучка з трьох кілець давно стало брендом світового значення, легендарною весільною прикрасою всіх часів і народів, фактично іконою ювелірного стилю, ? недарма в назві звучить сакраментальна вібрація божественного числа три. Дизайн виробу, своєю основою має три переплетених кільця з білого, жовтого і рожевого золота, які символізують дружбу, вірність і любов відповідно, був розроблений у 1924-му ювеліром Луї Картьє для відомого французького художника і письменника Жана Кокто на його заручини як данину пануючому тоді стилю арт-деко. Краса кільця так вразила Кокто, що він не розлучався з ним до самої смерті, ставши найбільшим популяризатором і відданим шанувальником елегантної прикраси. Триєдине поєднання металів в кільці Trinity має ще одну, вже космічно-світоглядну, версію: символ кілець Сатурна: початок 20 століття ознаменувався також футуристичними темами у моді.

Обручки трініті можна купити тонкі або масивні, з гравіюванням і емаллю, глянцеві й матові, c внутрішнім гравіюванням, але загальна сталість форми залишається незмінною уже практично сто років. Вишукані вигини ліній кільця Трініті прикрашають руки політиків, осіб королівської крові, зірок, але не тільки селебріті цінують цю прикрасу ? закохані із задоволенням обмінюються чудо-перснями як символом вічного кохання. Досконала і лаконічна форма прекрасно підходить і жінкам, і чоловікам.

Але головне призначення каблучок ? розкішний весільний аксесуар, символізує справжню любов в її трьох головних складових. Це запорука довгих відносин, тому, що одягнене під час весільної або заручальної церемонії, воно об'єднує закоханих особливою аурою, а згодом стане справжньою сімейною спадкової реліквією.

Магія обручок трініті така сильна, що отримати бажану прикрасу хочуть не тільки шлюбні пари, а й просто люди з хорошим смаком і відчуттям стилю, тим більше вибір підвидів дизайну у каталозі ювелірного магазину 3 Карата дуже широкий.

Кільця Трініті Картьє з золота 750 або 585 проби стали найпопулярнішими обручками і весільними каблучками, адже фантазії на тему декорування і варіацій дивовижною прикрасою просто безмежні: сучасні ювеліри наносять різні орнаменти, інкрустують камінням, діамантами, фіанітами, додають кільця з каменю, кераміки, эмалі. Але основою завжди залишаються три гладеньких колечка металів різного кольору, що дозволяє створювати дивовижні композиції і переливи. Які бувають каблучки з 3 кілець Трініті?

Класичне весільне золоте кільце Трініті

Колечка зазвичай без вставок каменів з білого, жовтого і рожевого золота, шириною від 3.5 до 5.5 мм. Якщо плануєте купити, пам'ятайте, що вага прикраси трініті по дизайну картьє стартує від 4 грам для жіночих розмірів до 6-7 грам для чоловіків, оскільки по суті це три окремих кільця, сплетені між собою. Товщина кожного кільця повинна бути достатньою для уникнення деформації під час тертя ? мінімум 1.2 мм, ширина 2-3 мм.

Triniti Rings з діамантами або фіанітами

Найкращий вибір обручок трініті з вставками, звичайно ж представлений у магазині 3 Карата. Звичайно, вставка білих каменів буде більш виграшно виглядатиме в білому кільці. Слід розуміти, що через постійне тертя каміння вставляють досить глибоко, самі камені мають шип, тому товщина такої обручки ? мінімум 1,3 мм. Вставка діамантів в усі три кільця у вигляді трьох доріжок ? складна і недешева робота, також таке кільце вимагає належного догляду, як і будь-який ексклюзивне ювелірна прикраса.

Ювеліри, захоплені унікальністю і геніальною простотою форми кільця, створюють чудові золоті підвіски-кулони Картьє(ними, нарешті, може бути власне і сам перстень, надітий на ланцюжок). У ювелірному он-лайн магазині 3 Карата можете знайти і сережки, кулони і браслети, отримуючи дивовижні дорогоцінні гарнітури магічно чарівною краси, користуються шаленою популярністю.

Прикраси Трініті ? це релігія, яка сама побудувала свій храм.