Обручки Триніті золоті

Вид Сетка Список
на сторінці

7 Позиції

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

7 Позиції

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Потрійна Обручка Трініті: сучасна легенда

Трініті обручки Ювелірний інтернет-магазин 3Карата

Каблучка з трьох кілець давно стало брендом світового значення, легендарною весільною прикрасою всіх часів і народів, фактично іконою ювелірного стилю, − недарма в назві звучить сакраментальна вібрація божественного числа три. Дизайн виробу, своєю основою має три переплетених кільця з білого, жовтого і рожевого золота, які символізують дружбу, вірність і любов відповідно, був розроблений в 1924 р ювеліром Луї Картьє для відомого французького художника і письменника Жана Кокто на його заручини як данину пануючому тоді стилю арт-деко. Краса кільця так вразила Кокто, що він не розлучався з ним до самої смерті, ставши найбільшим популяризатором і відданим шанувальником елегантної прикраси. А, заодно, і справжнім ангелом-хранителем обручки. Триєдине поєднання металів в кільці Trinity має ще одну, вже космічно-світоглядну, версію: символ кілець Сатурна, адже початок 20 ст. ознаменувався футуристичними темами в моді, зокрема ювелірному, і в мистецтві в цілому.

Кільця Трініті Картьє з золота 750 або 585 проби стали найпопулярнішими обручками і весільними каблучками, адже фантазії на тему декорування і варіацій дивовижною прикрасою просто безмежні: сучасні ювеліри наносять різні орнаменти, інкрустують камінням, додають кільця з каменю і кераміки. Але основою завжди залишаються три гладеньких колечка металів різного кольору, що дозволяє створювати дивовижні композиції і переливи. Які бувають кільця Трініті?

Класичне весільне кільце Трініті

Колечка зазвичай без вставок каменів з білого, жовтого і рожевого золота, шириною від 3 до 4 мм. Якщо плануєте купити, пам'ятайте, що вага такого кільця трініті по дизайну картьє стартує від 4 грам для жіночих розмірів до 6-7 грам для чоловіків, оскільки по суті це три окремих кільця, сплетені між собою. Товщина кожного кільця повинна бути достатньою для уникнення деформації під час тертя − мінімум 1.2 мм.

Triniti Rings з вставками діамантів або цирконію

Такі золоті вироби теж представлені на Три Карата. Звичайно, вставка білих каменів буде більш виграшно виглядатиме в білому кільці. Слід розуміти, що через постійне тертя каміння вставляють досить глибоко, самі камені мають шип, тому товщина такої обручки − мінімум 1,3 мм. Вставка діамантів в усі три кільця у вигляді трьох доріжок − складна і недешева робота, також таке кільце вимагає належного догляду, як і будь-який ексклюзивне ювелірна прикраса.

Обручка з трьох кілець 'Trinity' Ювелірний інтернет-магазин 3Карата
Золота обручка з фіанітами 'Трініті' Ювелірний інтернет-магазин 3Карата

Ідеальна і бажана весільна каблучка Trinity

Обручки можуть бути тонкими або масивними, з гравіюванням і емаллю, глянцеві і матові, c внутрішнім гравіюванням, але загальна сталість форми залишається незмінною уже практично сто років. Вишукані вигини ліній кільця Трініті прикрашають руки політиків, осіб королівської крові, зірок, зокрема, принцеса Діана, Камерон Діаз, Ніколь Кідман. Зрештою, не тільки селебріті цінують цю прикрасу − закохані із задоволенням обмінюються чудо-перснями як символом вічного кохання. Досконала і лаконічна форма прекрасно підходить і жінкам, і чоловікам.

Трініті обручки Ювелірний інтернет-магазин 3Карата

Але головне призначення каблучок − розкішний весільний аксесуар, символізує справжню любов в її трьох головних складових. Це запорука довгих відносин, тому, що одягнене під час весільної або заручальної церемонії, воно об'єднує закоханих особливою аурою, а згодом стане справжньою сімейною спадкової реліквією. Але магія обручок така сильна, що отримати бажану прикрасу хочуть не тільки шлюбні пари, а й просто люди з хорошим смаком і відчуттям стилю, тим більше вибір підвидів дизайну дуже широкий.

Ювеліри, захоплені унікальністю і геніальною простотою форми кільця, створюють чудові підвіски-кулони за мотивами Картьє (ними, нарешті, може бути власне і сам перстень, надітий на ланцюжок), в ювелірному он-лайн магазині 3 Карата ми можете знайти і сережки, кулони і браслети, отримуючи дивовижні дорогоцінні гарнітури магічно чарівною краси, користуються шаленою популярністю.

Прикраси Трініті − це релігія, яка сама побудувала свій храм.

© 3 Карата інтернет-магазин | Усі права захищено