Дитячі срібні вироби та посуд

Для дітей
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 199

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 199

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Посуд для дітей зі срібла 925 роби: найчесніша стаття про ложки, кухлі, набори та інші радощі для малюків

Ми розповімо всю таємницю дитячого столового срібла, - більше Ви про таке не дізнаєтесь ніде. Але давайте спочатку поговоримо про те, що всім відомо. Ви напевно чули, що срібне столове приладдя для дитини має антимікробну, антибактеріальну і знезаражувальну дію. І це дійсно так! Пиття зі срібної чашки відрізняється від того, що налили в глиняний посуд. Однак давайте подивимося правді в очі. Звідки зазвичай бере мама воду для своєї дитини, яку наливають у кружку поїлку зі срібла? Кип'ятить заздалегідь або користується спеціальною дитячою, бутильованою. У сучасному світі продукти до столу найменшим подаються вже знезаражені й навряд чи потребують ще однієї додаткової очистки. А правда полягає в тому, що срібні набори для дитини: чашка с блюдечком, виделочка або ложка − ... предмети розкоші!

Моя дитина найкраща! Вона народилася зі срібною ложечкою в роті!

Дійсно, так було, є і буде в усі часи. Срібний посуд завжди вважався ознакою заможності та успішності, обіцяв впевненість в ситому майбутньому. А якщо і у найменшого є свій індивідуальний срібний столовий прилад, і йому дозволяють ним їсти, то в такій сім'ї, швидше за все, є хліб, а на ньому масло, а зверху ще ікра ... чорна!

Столове срібло і ложечки нам подарувала бабуся

У тому, щоб дарувати дітям срібло, є важливий сенс − це традиції. З ранніх років малюк буде пам'ятати про важливість батьків, братів, сестер, адже перед очима в буфеті фамільні срібний кухлик, які подарували, при народженні; ось срібна ложечка на перший зубок, а цю мені подарували хресні на хрестини ... З усвідомленням себе в світі приходить і розуміння багаторічних традицій, потрібної підтримки від родичів. Така дитина виросте упевненою в собі людиною, адже вона знає, що в разі чого, у неї є рідні люди, які допоможуть і підтримають.

Дитячі набори зі срібла на подарунок коханим внучатам

Бабусі і дідусі також можуть знайти масу плюсів в таких розкішних подарунках своєму онукові або онуці.

  • Подарунок завжди буде цінний. Його точно не викинуть, а поставлять на чільне місце.
  • Срібні вироби послужить нагадуванням. Онучата не забудуть привітати улюблену бабусю з шістдесятиріччям. Зі столітнім ювілеєм теж.
  • Подарунки покладуть основу нової традиції. Онук передасть вироби зі срібла своїм дітям, ті − своїм дітям, і так далі. Всі покоління будуть згадувати про вас і дякувати.

Дитячі набори зі срібла на подарунок коханим внучатам

Віявляється, что кроме традіційніх презентів на хрестини и перший зубок, можна здівуваті дорогими и елітнімі подарунки. Предмети розкоші НЕ обмежуються посудом. Збіраючісь, на день народження до сина Циганський барона, або дочки Нафтова магната, чи просто «скідаючісь» на подарунок шефу, что недавно ставши батьком, ви зможете догодіті и подарувати ті, чого у малюка ще точно немає:

Срібна пустушка з годинником
для нанесення дати народження
Брязкальце з срібла
Срібний гребінець
з персональним знаком зодіаку

Такі оригінальні та унікальні подарунки не часто зустрічаються у дітей. Срібні предмети розкоші підкреслюють особливе ставлення його батьків до такого малюка і говорять про любов, турботу і усвідомлення всієї важливості дати найнеобхідніше крихітному чоловічкові.

Купити срібний посуд для дитини простіше, ніж кефір

За продуктами для діток потрібно, як мінімум, вийти на вулицю. А срібна поїлка, вилочка або ложечка приїде з доставкою додому. Купити легко і просто можна в найкомфортнішому інтернет-магазині 3 Карата. При необхідності менеджери допоможуть вибрати і замовити дитяче срібло, а кур'єр доставить у Києві, Львові, Івано-Франківську, Тернополі та інших містах.

Купуєте сьогодні − користуєтеся століттями!