Подарунки зі срібла та елітні аксесуари

Подарунки та аксесуари
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 688

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 688

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Навіщо купувати подарунки зі срібла, золота та елітні аксесуари, або як рибалка рибалку бачить здалеку?

Заможний пан впізнає людину зі свого оточення по аксесуару, наприклад, срібній запальничці. Часом простим смертним складно зрозуміти практичну сторону дорогої канцелярії, елітного офісного приладдя, статуеток, попільничок, вартістю з дачний будиночок ... Однак будь-який, кому траплялося побувати в пристойному офісі ділової людини, чиновника, депутата, навіть приватного лікаря, юриста, нотаріуса, напевно бачив на столі предмети розкоші: срібні канцелярські ножі, настільні ікони, підставки під олівці зі срібла 925 проби... Багаті люди, які вміють поводитися з грошима, не стали б витрачати на це гроші, якби статусні речі були марнотратством. Насправді дорогі речі є маркерами успішності і служать своєрідними пропусками у вищий світ. Економиш на собі, значить, мислиш дрібно. Мислиш масштабно − добре заробляєш. Значить, з такою людиною можна мати справу. Між іншим, в  середньовіччі також існувала традиція купувати статусні речі (але не флешки зі срібла, звичайно). Раніше аристократи і купці намагалися дістати до столу ананас із заморських країн, продемонструвати гостям хатину з відлюдником, або запропонувати гру в шахи. Втім, настільні ігри можна знайти в списку дорогих подарунків і досі: срібні нарди, шахи, шашки, які немов зійшли з гральних столів королів − все це можна знайти і купити на подарунок в наші дні.

Вибираючи подарунки комусь іншому, ми часто «приміряємо» їх на себе. Погодьтеся, приємно отримати в подарунок або подарувати елегантну та дорогу річ: інкрустовану Біблію, Коран, Тору, Євангеліє, закладку зі срібла, брелок для ключів зі знаком зодіаку на пам'ять.

Картина на стіні, не тільки щоб дірку загороджувати, або дізнайся про дівчину по її інстаграму

Елітні годинники скелетон або хронограф з золота − мрія кожного поважаючого себе чоловіка, але вибираючи подарунок синові, можна зупинитися на срібних годиниках, а чоловіку, батьку або начальнику краще купити золотий наручний годинник.

Автомобілістам завжди можна підібрати брелоки зі срібла і золота з відповідним логотипом авто − у нас представлені всі марки!

Мисливців обрадує оригінальний ніж з лезом із дамаської сталі і срібною рукояткою.

Недороге офісне приладдя, наприклад, срібна ручка, завжди будуть доречні на подарунок колезі.

А срібні запальнички і попільнички з інкрустацією підкорюють серця навіть тих чоловіків, хто не має згубної звички, зате мають великий стильний кабінет.

Власники розкішної бібліотеки оцінять подарункове видання книги або закладку зі срібла.

А якщо ваша задача купити подарунок «Вовку з Уолл-стріт», це однозначно ексклюзивні настільні ігри − шашки або шахи з дошкою з натурального каменю і фігурками зі срібла 925 проби та позолотою. Однак, не обов'язково дарувати бізнесменові з суперечливим минулим срібний наперсток, можна підібрати більш нейтральний презент.

Розкішні сувеніри зі срібла, які роблять наше життя наповненим

Однак є такі чоловіки, що принципово не бажають витрачатися на дорогі і «непотрібні», на їхню думку, речі. Часто це відбувається з тієї причини, що вони самі не звикли отримувати від інших статусні подарунки. Та й себе не балують. У цьому випадку перший крок слід зробити жінці. Доведений факт − дівчата, які дарують своїм коханим елітні подарунки: срібний брелок Range Rover, золоту ложку − загребушку в портмоне, елітну канцелярію, на зразок позолоченою візитниці, отримують не менше розкішні і дорогі аксесуари у відповідь − з дорогоцінними каменями, а часто з діамантами! Справжній чоловік обов'язково захоче обійти Вас за вартістю подарунка, просто щоб бути крутіше. А дамам тільки це і потрібно.

Не забувайте про пакування для подарунків

В одному індійському фільмі, злодій подарував своїй коханій кольє без футляра, і вона відразу його розкусила − не врятувала навіть пісня! Адже споконвіку всі знають, що дорогі подарунки дарують в красивих подарункових коробочках.

Пам'ятайте, що таке можна сказати і про людей. Якщо Ви відчуваєте себе скарбом, то заслуговуєте розкішної «обгортки» − дорогих і елітних сувенірів для статусу і просто для душі.

Даруйте подарунки і отримуйте від цього процесу величезне задоволення!