Браслети на руку жіночі золоті

Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-24 of 73

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-24 of 73

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Як вибрати золотий браслет?

Браслет гранати

Чи виникало у Вас відчуття, коли забули надіти на руку золотий браслет, що Ви сьогодні беззахисні? Не було такого ніколи? − Значить у Вас не було саме Вашого браслета!

Браслет − це не тільки красива прикраса, а й, як кажуть психологи, один із замаскованих способів набути впевненості в собі. Торкаючись браслета, людина відчуває почуття захищеності і комфорту, стає спокійніше.

Який же жіночий золотий браслет купити, якщо очі розбігаються від блиску і краси ?!

Визначаємося:

  • Жорсткий або м'який

М'які браслети більш популярні. До них відносяться:

Браслети-ланцюжки
Браслети з дорогоцінним камінням
Золотий браслет з шкіряним ремінцем

Жорсткі браслети:

браслети-обручі, особливо з підвісками типу «Пандора» і браслети-манжети − здебільшого носять в теплий період або взимку поверх рукава водолазки. Але зараз жорсткі браслети з підвісками-шармами все більш входять в моду, правда, це досить недешева прикраса − розраховуйте на вагу не менше 40-50 грам.

  • Тонка або широка кисть
Тонка кисть
Підійде тоненький витончений браслет у вигляді ланцюжка або обруча. Хочеться чогось масивного? − Браслет з декількох ланцюгів, пов'язаних один з одним або широкий ажурний браслетик.
Широка кисть
Вибирайте між браслетами з великим камінням, цільною пластиною і браслетами-напульсниками, не беріть тонкий м'який ланцюжок. Ідеально виглядають браслети з підвісками.

За словами археологів, люди носять браслети з часів мамонтів. Проаналізувавши історію моди, ми не знайшли жодного періоду, в якому б жінки нехтували цією прикрасою. Всі розкопки підтверджують, що браслети завжди ділилися на жіночі і чоловічі. Жіночі браслети − символ ніжності і витонченості, за винятком прикрас для жінок-воїнів. Дівчина, що надає перевагу широкому важкому браслету, бажає домінувати у відносинах. А любительки кільцеподібних тоненьких браслетів різної форми − це слабкі натури, які бажають залучити сильного партнера ☺.

Золоті жіночі браслети