Столове срібло і посуд зі срібла в Україні

Столове срібло
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 609

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 609

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Як мити і зберігати срібний посуд?

Зберегти вироби в ідеальному стані допоможе правильний догляд − мити срібні сервізи потрібно в теплій мильній воді, а потім обов'язково обполіскувати в холодній.

А якщо мова йде про ікорниці, − то не варто залишати гору банкетного посуду на ранок − сіль і срібло не надто дружать. І, хоча жителі великих міст як Київ, Львів, Івано-Франківськ чи Тернопіль розпещені кухонною технікою, − посуд зі срібла категорично не рекомендуємо мити в посудомийках, уникайте хімічних засобів і жорстких губок. Вже краще традиційно − руками!:) Після миття обов'язково потрібно насухо витирати прилади м'якою тканиною або спеціальною серветкою.

Футлярів немає − знайдіть темну шафу!

Щоб довше зберігати привабливий вигляд срібного посуду, зберігайте подалі від джерел тепла і вологи, краще в футлярі, оббитому оксамитом, шовком або замшею. Срібні чашки і склянки можна зберігати як скло − в картоні або мішечках з натуральної тканини. Якщо футлярів немає − ставте посуд у темну шафу, але так, щоб він не торкався інших предметів, постеливши під срібні вироби відріз білого натурального полотна або шматочок чистого скла.

Вічна боротьба з нальотом на столовому посуді зі срібла: чи варто?

Видалити темний наліт допоможе розчин харчової соди (50 грам на 1 літр), саме розчин, а терти содою не можна! Якщо це не допомогло, рекомендуємо використовувати спеціальні засоби для чищення срібла − розчини та серветки. До речі, а ви знали, що 3 Карата дарують спеціальні серветки при покупці наборів столового срібла?

І останнє. Ні в якому разі не очищайте чорніння (оксидування) на сріблі! По-перше, оксидування − це круто, по-друге, це шкідливо для полірування. І запам'ятайте, столове срібло − це не кітч багатства, це − показник відмінного смаку!

© 3Карата