Срібні затискачі прищепки для грошей

Затискачі для грошей
Вид Сетка Список

11 шт.

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

11 шт.

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Добрий понт дорожчий за гроші!

Уявіть собі, що якась дама в ресторані приймає залицяння одночасно від двох чоловіків; і при розрахунку один з них елегантно дістає з кишені срібний затискач для грошей з пачкою купюр великого достоїнства, а другий − потертий гаманець, напханий картками з супермаркетів, бляшаними копійками та усіляких непотрібом. З ким з молодих людей ця леді пішла під ручку, ніжно притискаючись всим тілом?

Так! Ви певно маєте рацію! Затискач для грошей − це чудова альтернатива гаманцю і портмоне, це престижний срібний аксесуар, це стильний сувенір, це дорогий подарунок. І переваг у нього безліч. І всупереч існуючій думці, затиск для грошей зі срібла − це не тільки подарунок для чоловіка, це універсальний презент, який напевно сподобається і жінці. Він підійде для урочистих випадків, коли в крихітний клатч потрібно покласти тільки найнеобхідніше: пудреницю і кілька акуратно сколених купюр.

Затискач для грошей − це зручно

І найперше − це функціональний мінімалізм, зібраний в єдиному зручному предметі, що увібрав у себе тільки найнеобхідніше. Він тонкий і не займає багато місця, з легкістю поміщається в кишені брюк або піджака, чи в модному нині клатчі для чоловіків. Купити затискач для грошей необхідно хоча б для того, щоб викинути старий пропуск в качалку, і звільнити місце.

Затискач для грошей − це стильно

Якщо зажим для грошей зроблен зі срібла, то він може стати частиною вашого особливого зовнішньго вигляду, адже на цей метал можна нанести персональне гравіювання, позолоту, чорніння, інкрустацію, прикрасити емаллю, нанести родієвування і навіть розробити авторський дизайн! Такий подарунок зможе стати справжньою знахідкою, яку ви так довго шукали, страждаючи питанням, що ж подарувати коханому чоловікові, шефові або колезі на торжество, ювілей та іншу пам'ятну подію.

Відгуки клієнтів про затискач для грошей

За довгі роки роботи на ринку ювелірних виробів, ми регулярно отримуємо багато позитивних відгук від клієнтів, які придбали срібний затискач для грошей. Вони відзначають, що в процесі користуванням виробом, вони:

  • навчилися витягати купюри по одній штучці, навіть не виймаючи всю пачку з кишені;
  • позбулися великих старомодних гаманців в задній кишені і з ними від болю в попереку;
  • їх грошовий прибуток зріс, завдяки точному упорядкування банкнот і необхідній суммі на увесь день;
  • вони користуються шаленим успіхом у осіб протилежної статі.

Не вірите? Перевірте самі!!