Золоті кулони з сапфіром

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 101

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 101

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Три факти про символіку кулона з сапфіром: як правильно вибрати і купити?

Кажуть, що з кулони з сапфіром в якості амулета допомагають впорається зі стресом. Золота підвіска з сапфіром символізує вірність і надію. А серед королівських осіб вважалося, що сапфір захищає їх від ворогів, хвороб і поганих бажань, а також наповнює власника мудрістю і проникливістю. Кулон з сапфіром допомагає освоювати нові навички та досягати успіхів. Можливо, з ним ви станете встигати здавати проєкти до дедлайну? А з об'єктивного — в променях сонця синій сапфір на вашій шиї збере всю увагу і компліменти!

Як правильно підібрати підвіску з сапфіром?

1. Кулон з сапфіром — акцентна прикраса, тому найкраще поєднувати її з однотонною сукнею, джинсами або шкіряною курткою на чорну сорочку. Так ваша золота підвіска стане яскравою деталлю. Якщо сапфір темний — краще підібрати яскраве червону або жовту сукню.

2. Правильні кольори. Не бійтеся контрастних сполучень. Кольорів сапфіра багато, але найдоступніші помаранчевий, сапфіровий синій, білий — виграшні варіанти. Волошковий і яскравий жовтий - найрідкісніші.

3. Завжди доречний. Невеликі мінімалістичні кулони з сапфіром підійдуть для повсякденного лука, а підвіски з більшими каменями залишимо для урочистих заходів.

Догляд за кулоном з сапфіром досить простий, адже камінь дуже міцний і ви не ризикуєте його пошкодити під час домашнього очищення. Чистіть сухою м'якою тканиною, невеликою щіткою з м'якою щетиною і милом. Обережно очистіть підвіску і камінь. Потім промийте теплою водою і протріть тканиною. Знімайте прикрасу, якщо є ризик взаємодії з хімічними речовинами: в басейні або душі, наприклад.

© 3Карата