Каблучки на заручини з сапфірами

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 169

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 169

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Каблучка з сапфіром: ваші королівські заручини

Золоте кольцо з сапфіром і діамантами 'Ноктюрн'

Хто здогадувався, що на заручини можна дарувати самоцвіт, поки в далекому 1980-му році принц Чарльз не подарував каблучку з великим овальним сапфіром в оточенні 14 діамантів? Вартість колечка з білого золота становила близько 30 тисяч фунтів. Хоча якщо подумати, масове «весільне» божевілля з приводу ювелірних виробів із загадковими синіми дорогоцінними каменями почалося після того, як принц Вільям підніс перстень матері своїй нареченій, майбутній герцогині Кембриджській − Кейт Мілдтон. І з тих пір інтернет-магазин золотих помолвочних каблучок 3 Карата намагається розширювати каталог жіночих колець для заручин з сапфірами, але є кілька секретів, які вам варто знати, якщо плануєте піднести такий подарунок своїй дівчині разом з рукою і серцем.

Секрет 1. Колір сапфіра буде яскравіше, глибше в поєднанні з білими каменями: діамантом, Сваровськи, цирконієм або лейко-сапфірами або топазами. Подивіться фото в нашому каталозі − ефект помітний. При цьому мова йде не тільки про обсипку, це можуть бути 2 каменю або доріжка з боків.

Золота каблучка з сапфіром і діамантами 'Гіза'

Секрет 2. Колір сапфірів залежить від ограновування і оправи. Темно-синій камінь буде здаватися темнішим, якщо з усіх боків він оточений золотом 585 або 750 проби. І навпаки, піднятий над кільцем і закріплений лише 4 або 6 тоненькими лапками він буде пропускати максимум світла і красиво блищати.

Золота каблучка з топазом Лондон 'Gold Brand'

Секрет 3. Складне питання з вибором форми каменю: квадратна, кругла, овал, груша. Якщо у дівчини немає інших прикрас з цими каменями, то можна купити кільце з сапфіром для пропозиції з числа вподобаних з першого погляду, а якщо у нареченої є, наприклад, сережки або кулон, то підібравши сапфір такої ж форми, відтінку і однаковий колір металу, можна зробити приємний сюрприз.

Золоте кольце з овальним сапфіром 'Paradise droplet'

Сам по собі сапфір має специфічний «в'язкий» внутрішній відлив від темно синього до блакитного з іскорками лілового і василькового відтінків. Чим ближче колір до «волошкових» кашмірських сапфірів − тим дорожче ціна за карат. Якщо ж навпаки, вас цікавить більш яскравий камінь, або рожевий, жовтий, лейко-сапфір, магазин 3 Карата з радістю виконають будь-яке прохання, а також упакує ваше колечко для пропозиції в красиву коробочку і відправлять в будь-яке місто України. Вам подобається кільце, але ціна кусається? Спитайте наших менеджерів, чи можливо вставити сапфір темний, але прозорий, замінити діаманти фіанітами. До речі, саме темно-синій благородний такий колір подобатися принцесам і ... зіркам.

Золоте кольце з овальним сапфіром Ювелирній інтернет-магазин 3 Карата

© 3 Карата інтернет-магазин 2017 | Всі права захищені