Сережка гвоздик з діамантом в ніс

Вид Сетка Список

5 шт.

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

5 шт.

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Золотий пірсинг в ніс − якщо дуже хочеться, то ... треба!

Точені риси обличчя, маленький (або не дуже) носик і невеликий камінчик в ньому.

Яка ж молодіжна субкультура без сережки в носі? Власник пірсингу в носі − дуже смілива, самовпевнена людина, навіть якщо такою себе не вважає і, звичайно, вона вважає за краще купити тільки золото. Ця особа кидає виклик моральним канонам нашого консервативного суспільства. Раніше − це було вираження бунту і протесту. Зараз − це просто привабливо, тому все більша кількість людей робить прокол носу для естетики.

Для проколу в основному використовують такі сережки, як кільця і ностріли. Ностріл − це вигнута сережка Г-подібної форми.

На що звернути увагу при виборі кульчика для носа:

  • Вибір матеріалу − дуже відповідальний крок. Якістю металу обумовлюється час затягування проколу, і відповідно Ваш зовнішній вигляд. Ніхто не хоче ходити з опухлим носом, ринітом чи іншими побічними явищами від неякісного металу або такого, що викликає у Вас алергію. Зазвичай вставляють сережку в ніс із золота, титану або сталі, що не іржавіє.

  • Часто дівчата поспішають показати всі обновки і пробують змінити прикрасу до повного загоєння рани. Результат: або запалення проколу, або заростання отвору. Адже для повного загоєння носу потрібно 3-6 місяців!

  • Кульчик в носі слід носити постійно. Навіть, якщо витягнути його на хвилину, отвір звужується і вставити прикрасу назад практично неможливо.

Як доглядати за пірсингом для носу?

Доглядати потрібно завжди: перші кілька місяців − кілька разів на день обробляти спеціальним розчином і провертати чистими руками, коли пірсинг заживе − кілька разів на тиждень промивати прокол і прикрасу − антибактеріальними милом, а прикрасу, наприклад, золотий пірсинг в ніс − іноді можна обробляти слабким сольовим розчином, навіть, якщо він з діамантом або іншим камінчиком, сіль не заподіє ніякої шкоди, а ось срібло сіль не полюбляє.

Проколоти або проколоти? Один або три? Подумайте гарненько над цими гамлетівськими питаннями, бо, як свідчить статистика і фотографії голлівудських зірок, пірсинг носу − це дуже захоплююче!

© 3 Карата інтернет-магазин | Усі права захищено