Сережки з смарагдом золоті

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 110

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 110

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Сережки зі смарагдом − магія каміння та золота

Оксамит смарагду у золоті привертає до себе увагу, притягує та манить. Зелений колір − це колір життя, першого ніжного листочка, колір весни та юності! І нерозумно вважати, що цей улюблений камінь цариці Клеопатри підходить лише шатенкам та брюнеткам! Блондинок він робить витонченими, їх шкіра здається ще ніжнішою, темноволосим − додає пристрасності. Дивно, якщо раніше у вас не виникало думок купити сережки зі смарагдами.

Для нашого ювелірного каталогу відібрані найкращі жіночі золоті прикраси та аксесуари з натуральним або гідротермальним смарагдом. До речі, нано-смарагд, вирощений у лабораторії з натуральної сировини зберігає всі властивості, але він не такий крихкий, більш прозорий і дуже яскравий, при цьому його ціна є нижчою, ніж колумбійські або африканські смарагди.

І хоча, в смарагдових сережках дизайн − не найголовніше, ми в інтернет-магазині 3 Карата намагаємося, щоб ви могли замовити всі наймодніші жіночі вироби із золота!

Сережки гвоздики з смарагдом

Лаконічні маленькі золоті смарагдові пусети з круглими камінцями від 0,10 до 1 карату в декількох лапках особливо в білому або жовтому золоті підкреслюють смак дівчини і надають довершеності її образу. Найчастіше вони класичні, тобто ви зможете передати їх вашій маленькій дочці як фамільну коштовність!

Золоті сережки з гідротермальними смарагдами

Вони притягують око грою світла завдяки чітким зрізам та чистоті каменю, вони яскраві, чисті, і ви можете дозволити собі вибрати крупніший виріб, оскільки їх вартість порівняно невисока. Доповніть золоті гвоздики з великими смарагдами білим або чорним платтям і ви − королева!

Сережки зі смарагдами і діамантами з золота

Поєднання самоцвітів та діамантів завжди вважалося класичним. Смарагд з діамантом − о, так! Ця парочка підходить всім, не дивлячись на колір очей і шкіри, тип обличчя та вагу дівчини. Білі діаманти відтіняють глибину кольору смарагду і надають йому блиску, вже ніхто не відведе від вас очей!

Золоті сережки підвіски зі смарагдами

Ексклюзивні прикраси з одним великим дорогим смарагдом у формі краплі або каскад смарагдів розсипом різної форми і розмірів − шикарний вибір для вечірки або урочистого заходу. Згадайте Анджеліну Джолі на Оскарі!

Що необхідно знати і як правильно вибрати сережки зі смарагдами?

  • Смарагд − крихкий камінь, який вимагає уважності при огранюванні.

  • Універсальна форма огранки смарагдів − це класика, округлий кабошон або бусина, але зараз вона не дуже модна, це вінтаж.

  • Octagon Emerald Cut − огранювання, придумане спеціально для смарагдів. Октагон, смарагдове ступінчасте ограновування − «багет», восьмикутний або прямокутний, або квадратний камінь.

  • На поверхні смарагдів, особливо на ребрі при певному освітленні можна помітити незначні фрагменти включень, але в цілому, у гарних каменів майданчики є гладкими.

  • Найбільший смарагд був знайдений в 1956 р У ПАР розміром − 14 х 35 см, масою − 24000 карат. У своєму натуральному вигляді його не зберігли, а розпиляли на кілька частин і обробили на радість жінок всього світу!

  • Для тих, хто шукає камінь за датою народження, вважається, що це камінь Тільців, і всіх, хто народжений у травні, а також Риб, Раків та Скорпіонів − знаків водної стихії.

Смарагдова зелень заспокоює і радує око. А що може зробити жінку щасливішою, ніж камінь кольору води на Мальдівах? Подумайте про це, а поки ви тільки мрієте, 3 Карата вже доставляє сережки зі смарагдами зі складів кращих українських виробників Києвом, Харковом, Дніпром або Одесою у привабливій упаковці! До речі, смарагдові копальні вичерпуються, тому золоті сережки з смарагдом і діамантами - дуже вигідна інвестиція, оскільки ціна на ці камені, особливо гарної якості з часом буде тільки зростати.

© 3Карата