Заручальні кольца золоті

Каблучки на заручини
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 1107

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 1107

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Заручальні кольца - знак згоди та кохання

Заручальні каблучки з діамантом

Що таке заручальне колечко?

Це каблучка, яку чоловік дарує дівчині, коли робить пропозицію вийти за нього заміж. Прийняти заручальну каблучку - це означає погодитись вийти заміж. Колечка на заручини часто носять на одній руці з обручками, часто - на одному пальці. Найчастіше в класичне кільце на заручини вставлений один камінь, - діамант на високій ніжці.

Хочете зробити пропозицію коханій дівчині й вибираєте каблучки для заручин, але очі розбігаються від асортименту? У цьому випадку допоможуть декілька порад професіоналів:

Зверніть увагу на ювелірні прикраси своєї половинки. Якщо вона носить золоті кільця жовтого кольору або інші вироби з цього благородного металу, тоді купуйте моделі з нього ж. Справедливо це і для металів інших відтінків. Ви вже визначились, якого кольору заручальне колечко з золота бажаєте купити? Тоді саме час обрати форму прикраси. Це може бути доріжка з кристалами Swarovski (Сваровські), один великий коштовний камінь та безліч інших варіантів. Ось тут буде доречна консультація ювелірного консультанта, який підбере кращу каблучку для ваших заручин.

І пам'ятайте, що завжди можете скористатися універсальним рішенням − купити дівчині класичне колечко для заручин з білого (жовтого) золота з діамантом. Його ще називають «кіношним«, так як майже у всіх романтичних фільмах сучасності пропозиції роблять неодмінно з таким кольцом. Найчастіше дизайн − один великий камінь в чотирьох, шести або 8 лапках, іноді в оточенні кількох невеликих камінчиків. Такі кільця завжди в моді.

А ви ж знаєте, як прекрасна половина людства любить подібні історії!

Наш асортимент каблучок для заручин

Отже, ви вирішили зробити такий рішучий крок, інтернет-магазин ексклюзивних ювелірних виробів з золота та срібла 3 Карата Україна підготував для вашої обраниці красиві жіночі каблучки для заручин з діамантами та іншими дорогоцінним каміням.

Золота каблучка зі Сваровськи на заручини 'Forever'
Класичні моделі з золота
з одним великим каменем різної форми: сапфіром, смарагдом, діамантом і іншими мінералами.
Золота каблучка з топазами 'Marmalade'
Доріжки з розсипом самоцвітів: аметистів, топазів, хризолітів, цирконію, кристалів Сваровські.
Обручка-корона 'Моя принцеса'
Модні золоті каблучки у вигляді корони. Жовтий, червоний
і білий дорогоцінний метал 585
і 750 проби.
Кільце з сапфіром 'Серце для тебе'
Ексклюзивні вироби навіть для найвибагливішого смаку.
Ювелирний інтернет-магазин 3 Карата

Порада від фахівців. Зараз популярно носити весільну обручку і заручальну на одному пальці, тому при виборі виробів звертайте увагу на сполучуваність цієї пари між собою за дизайном. І пам'ятайте, що консультанти магазину ексклюзивних ювелірних виробів 3 Карата Україна завжди раді в цьому допомогти.

Всі золоті кільця для пропозиції дівчині мають обов'язкову пробу і бірку-ярлик. Ціни на ювелірні вироби в каталозі 3 Карата залежать від: ваги виробу; кількості, розміру і вартості каменів; складності роботи майстра. Купити жіноче кільце для заручин з золота і замовити доставку можна в будь-яке місто України: Одесу, Київ, Харків, Одесу, Дніпро та інші.

Заручальні кільця з дорогоцінним камінням

Золоті каблучки на заручини

Гра світла в діаманті, заспокійливий зелений в смарагді або яскравий синій в сапфірі? Щоб ви не обрали, у каталозі золотих колечок для заручин 3 Карата в Україні знайдете ідеальну модель для обраниці.

Всі наші вироби виготовлені з жовтого, білого і червоного золота проби 585 або 750. Дорогоцінні камені акуратно вставлені й надійно закріплені майстром. При замовленні потрібного розміру (колечко має зручно «сидіти на пальці», але не передавлювати). До речі, ми написали спеціальний гайд, як дізнатись розмір каблучки.

На ваше прохання наші майстри закріплять в обраний виріб камінь меншого розміру, замінять один вид на інший (наприклад, сапфір на топаз Лондон). При цьому зовнішній вигляд виробу залишиться таким же яскравим і оригінальним, але покупка для вас стане приємнішою на 30-40%.

І яка пропозиція руки і серця без кілечка у красивому пакуванні? Ми знаємо, як важливо для будь-якої дівчини і жінки гарний зовнішній вигляд подарунка! Тому всі каблучки для заручин в інтернет-магазині ексклюзивних ювелірних виробів 3 Карата пакують у елегантну коробочку, дизайн якої ви можете обговорити з нашим консультантом по телефону або в режимі онлайн.

Замовлення всіх виробів в 3 Карата проводиться в повній відповідності з українським законодавством. Доставка ювелірної продукції 3 Карата становить здебільшого 1-3 доби з дня виготовлення до будь-якого міста України: Київ, Львів,Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне та інші. Крім покупки готового жіночого і чоловічого заручального кільця, є послуга виготовлення на замовлення каблучки за власним ескізом або фото. Для цього зв'яжіться з нашим менеджером і обговоріть деталі. Бажаємо любові ... вічної, прекрасної!