Ексклюзивні золоті каблучки

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 256

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 256

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Ексклюзивні золоті каблучки в високотехнологічний вік: як зробити складне простим?

Ексклюзивні золоті каблучки ювелірного інтернет-магазина 3Карата

Тренд сучасності − оригінальні каблучки незвичайних форм, із зображенням авангардних малюнків і геометричних фігур. Нашарування дорогоцінних каменів різного ограновування, з'єднання 2 або 3-х кольорів золот, − великі важкі складні дизайнерські каблучки це справжнє мистецтво! Хочете такий перстень? Ювеліри черпають натхнення в картинах художників-модерністів і природі, візерунках древніх амфор і футуристичних фільмах, при цьому вартість таких елітних каблучок цілком доступна, чому? Через бурхливий розвиток високоточних комп'ютерних технологій, які стали кращими помічниками ювелірних заводів!

Неможливо уявити наряд червоної доріжки без великого дизайнерського ексклюзивного персня з діамантами, топазами, аметистами, сапфірами, що задає тренд року! Такі прикраси відмінно виглядають в комплекті з сережками і кулонами з ідентичними мотивами.

Ексклюзивна каблучка з топазами 'Aglea'

«Молодіжними» можна назвати золоті каблучки, виконані в техніці суворої геометрії, або з невидимими рухливими частинами в кільцях, виконані із золота або платини, і прикрашені дорогоцінними каменями. У богемному середовищі також популярні ексклюзивні перстні складних конструкцій: великий рідкісний коштовний камінь, обрамлений контрастним інкрустуванням, наприклад білими і чорними діамантами, втілюючи в собі сутність боротьби добра і зла .... До речі, чорнене золото все більше захоплює уми творчих людей.

Незважаючи на гадану крихкість, складні вироби розділу «ексклюзив» мають відмінний запас міцності, завдяки прогресивним винаходам. Спеціальні системи CAD дозволяють візуалізувати майбутній виріб на екрані комп'ютера, підібрати потрібний відтінок золота, поєднання каменів і багато іншого. Багато моделей незвичайних золотих кілець, особливо реплік відомих брендів з каталогу 3 Карата навіть створюються за допомогою надточних 3D принтерів, які здатні відтворити точні копії будь-якого незвичайного персня, будь-то хоч каблучка самої Мерілін Монро! Не знайшли в каталозі ювелірного магазину 3carata.com.ua ексклюзивне колечко на свій смак? Намалюйте! Ми виготовимо! Немає нічого неможливого!

Обручка з діамантами ограновування багет 'Norma Jeane'

© 3 Карата інтернет-магазин 2019 | Усі права захищено