Сережки кульчики з діамантами золоті

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 375

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 375

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Сережки з діамантами: класика проти сучасного дизайну

Кажуть, щастя за гроші не купити, але ми в магазині 3 Карата готові посперечатися - при одному погляді на фото красивих сережок з діамантами будь-яка жінка точно знає: ось вони! Мрія купити сережки з діамантом для багатьох дам пов'язана з переходом на новий рівень, нову сходинку в житті або кар'єрі, те ж відчувають чоловіки, вибираючи дорогий подарунок для коханої: новий етап у відносинах. Як відсвяткувати підвищення, успіх в бізнесі, закінчення складних курсів? Можна піти в дорогий ресторан, купити дорогий аксесуар на кшталт взуття чи сумки, але навряд чи це залишиться з вами на десятиліття - як діамантові сережки, якы заманливо сяють на ваших вушках!

Сережки з діамантами 'Magic'

Класичні сережки з діамантами на англійській застібці - зручний варіант, якщо бажаєте купити прикрасу на кожен день, доповнені ошатною сукнею вони легко перетворюються на вечірні.

Класичні сережки гвоздики з діамантами 'Рейчел'

Модні сережки у вигляді цвяшків (пусети) з одиночним діамантом або в оточенні розсипу маленьких діамантів, сапфірів, смарагдів давно стали must have в скриньці кожної жінки.

Дизайн діамантових сережок на сайті 3 Карата в цілому можна розділити на класичні та авангардні, але ми намагаємося відібрати для нашого каталогу ювелірні вироби, які поєднували б класичний дизайн з елементами сучасних тенденцій, тобто псували б до будь-якого вбрання і були б завжди в тренді.

Серед сучасних видів діамантових сережок зазвичай найпопулярніші сережки кільцями з доріжками діамантів особили з білого золота, кафи і джекети з вставками діамантів, найбільш вони подобаються пасують молодим жінкам, особливо якщо йдуть з підвіскою, наприклад, хрестиком. Надмірно екстравагантний вигляд діамантових сережок може швидко вийти з моди, а ось сережки-крила, діамантові сережки сердечка, квіточки з діамантами в серединці - ідеальний варіант, який ніколи не застаріє, і таких в нашому каталозі понад 200 штук.

Каталог сережок з діамантами: як правильно підібрати і купити

Що важливо знати, щоб купити найкращі сережки з діамантами з усіх можливих варіантів?

Чорне + біле

Поєднання чорних і білих каменів вважається наймоднішим поєднанням останній років. Сережки з чорними діамантами - абсолютний хіт в нашому каталозі. Чорна перлина - ідеальний компаньйон білих діамантів, оскільки він змушує сяяти навіть діаманти недостатньо високої якості за кольором.

Один або розсипом?

Непростий вибір: розсип каменів і одиночний діамант в сережках? Але давайте подивимося на ваше вухо, маленька блискуча крапочка із діаманту вагою 0,1 - 0,2 карата (3-4 мм) буде здаватися великою на маленькій мочки, але при великій пухкій радимо вибрати сережки з англійською або французька застібці, де каміння зібрано в зорово велике суцвіття.

Квадрат, овал або доріжка?

Власницям середнього або великого вушка, а також всі дизайни прекрасно підходять, але питання в тому, яка застібка вам зручніша. Сережки з доріжкою діамантів краще купити, якщо дірочка проколота високо. Вибір дизайну - складне питання, тому що навряд чи хтось купує сережки з діамантом щомісяця, тому краще підбирати дизайн під інші ваші прикраси.

Діамант + самоцвіт

Поєднання діаманта і сапфіра, смарагда, рубіну, топазу, аметисту та інших кольорових каменів дають величезне поле для фантазії модельєрів ювелірних заводів. Смарагд в оточенні дрібних діамантів, маленький діамант, що доповнює чудовий синій сапфір, крапелька прозорого топазу, аметисту, хіба не можна назвати ці вироби не діамантовими? При цьому ціна таких сережок набагато приємніша, ніж ви можете собі уявити, а можливість підібрати камінь за гороскопом, чимала кількість варіантів для вибору перекриває всі інші аргументи.

Які характеристики діамантів вибрати?

Для кращого розуміння у нас є кілька чудових статей про діамант в блозі 3 Карата, але якщо коротко, то каміння діаметром 2-4 мм з маркуванням 3/3-3/4 - гарні, а 2/2 - 2/2 відмінні діаманти. Для великих каменів: від 4,5 - 5 мм радимо вибирати 4/4, 4/5 і навіть 5/4. Дрібні діаманти в нашому магазині в основному представлені в кольорі / включених 3/3 або 2/3, вони білі і прекрасно сяють. При необхідності можна замовити гемологічний сертифікат для великих діамантів в сережках, - зверніться з цим питанням до менеджерів магазину.

© 3Карата