Срібні чарки і набори стопок з срібла

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 251

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
  1. Набор из шести серебряных стопок Набір стопок зі срібла «Мілорд»
    Набір стопок зі срібла «Мілорд»
    26 445,00 грн
    Срібні стопки на шість персон зі срібла 925 проби перетворять просту дегустацію різноманітних напоїв на справжню подію, яка гідно королівських осіб. Вага набору 318 грам. Ціна вказана за набір.

    " />
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 251

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Срібна чарка як частина банкетної традиції України

Похвалитися чарками козацької доби можуть багато музеїв України. Але дійти до сьогодення змогли далеко не всі раритети, які зберігалися в приватних колекціях після закінчення козацької доби − наприклад у будинку першого президента України Михайла Грушевського зберігалось 50 старовинних срібних чарок. Дизайн старовинної стопки зі срібла дбайливо уже понад 20 років відновлює майже кожен ювелірний завод України, який виготовляє столове срібло, − модельєри вивчають скарби музеїв та каталогів, привносячи у старовинну традицію новітні технології.

У своїй прихильності до срібної чарки українці були не одинокими − в епоху бароко в Європі чарки і келихи зі срібла, з позолотою і без, завоювали Європу. Особливо славетними вважались німецькі майстри, в одному Гамбургу 1600 року працювало сорок вісім майстрів зі створення срібних виробів. Потрапляли європейські чарки і в Україну. Але вироби вітчизняних майстрів також цінились високо й гідно конкурували з закордонними.

Багато майстерень працювало у Києві, Львові, а пізніше − Одесі, Харкові. Одним з відомих ювелірів, чиї копії неповторних виробів зі срібла можна знайти і сучасних магазинах срібла − Іван Равич. У музейних колекціях − кілька десятків виробів з його тавром. Серед них − срібні чарки і стопки з орнаментальним карбуванням у вигляді фігурок, завитків, плетива стрічок, гірлянд тощо.

Любов до срібних чарок, пройшовши крізь століття, передалася і нащадкам козаків − сучасним українцям. Зараз це − бажаний подарунок для будь-якого чоловіка. Адже недаремно знавці кажуть, що срібло покращує смак напою.

Але, щоб простіше було обирати, 3 Карата дає поради, як вибрати і купити набір срібних чарок для спиртних напоїв. Є кілька видів цього срібного посуду:

Чарка традиційна велика має високу ніжку і звичайна висота цього срібного виробу від 8 до 13 мм у залежності від об'єму, який коливається від 40 до 60 мл. Часто такі чарки прикрашені позолотою, фіанітами або навіть кольоровим дорогоцінним камінням.

Чарка традиційна середня 5-7 см висотою і об’ємом 30-40 мл для солодких настоянок, наприклад, бальзаму, лікеру на низенькій ніжці. Є ще менші рюмочки, − 25 мл, дуже приємні за ціною і з дуже вишуканим дизайном. З такого посуду приємно потроху смакувати дорогий рідкісний напій, сидячи біля каміну у товаристві друзів.

Стопка зі срібла або посрібленої латуні з позолотою та вишуканим орнаментом для горілки, хреновухи, варенухи, зубровки, перцівки, а також міцних спиртних напоїв текіли, абсенту, рому тощо, які полюбляє сучасна молодь, такий виріб зазвичай має висоту 5-7 см та об’єм 30-70 мл.

«Штрафна» чарка буде прикрасою будь-якого кабінету, вона представляє собою фігурку на ковші. Поставити на стіл її можна, тільки допивши напій і перевернувши догори дном. Фантазія майстра тут безмежна − це стопки з статуетками князів, козаків, королів, навіть підйомного крану, − що точно сподобається, наприклад, на подарунок начальнику − будівельнику. А якщо у боса − грандіозні плани, то краще купити срібну стопку з Наполеоном або Юлієм Цезарем!

Варті вашої уваги також підрюмники для кришталевих чарок відмінний функціональний варіант для пані. По перше, срібний підрюмник зазвичай розраховано на велику чарку, тож подарунок навіть якщо це одна чарка буде виглядати солідно.

Набір срібних чарок або чарок з латуні, покритої чистим сріблом, зазвичай, це дві, або шість у гарній коробці, яку традиційно надає виробник. Усі товари мають сертифікат-бірку, де вказано її вагу, вставки та позолоту, якщо вони є. Для однієї чарки необхідно замовити пакування, або дарувати і гарному мішечку. Виробництво срібного посуду надзвичайно складне, тож, якщо ви замовили вироби, які не присутні на складі, доведеться почекати від 3-х до 6-ти тижнів. Але воно того варте! Он-лайн магазин 3 Карата зібрав одну з найкращих колекцій срібних чарок: чарки різного розміру на будь-який смак і бюджет. Наші консультанти завше допоможуть підібрати гарний варіант та нададуть знижку на набір срібного посуду.

Будьмо, бо ми того варті!

Набір стопок зі срібла 'Мілорд'