Золоті сережки з рубінами

Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 56

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 56

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Сережки з рубінами: 3 факти, яких ви не знали

Золоті сережки з рубіном Ювелірний інтернет-магазин 3Карата

Якщо все ж ви дозріли на «серйозний подарунок» для своєї жінки, особливо, якщо вона − сильна і наполеглива натура, пара сережок з натуральними яскравими рубінами − це те, що потрібно! Найякісніші рубіни добувають в Бірмі, Мадагаскарі, Таїланді, Кенії, Індії та В'єтнамі. Рубін − це корунд (як і сапфір), що володіє надзвичайною магічною силою і твердістю (9 за шкалою Мооса, алмаз 10) і відносно високою ціною рубін незмінно привертає погляд, але перш, ніж ви натиснете «купити» кульчики гвоздики або підвіски з вставками рубінів золоті 585 або 750 проби радимо вивчити цю коротку замітку. Вона допоможе вибрати в каталозі 3 Карата правильну модель сережок з рубінами.

Факт 1. Майже всі натуральні рубіни в магазина частково облагороджені

І це прекрасно. Чистих великих каменів без фіолетових або помаранчевих відтінків з рівним тоном, яскравих дуже мало, а ціна таких каменів захмарна, саме тому практично всі камені, які можна знайти в ювелірних магазинах тій чи іншій мірі «облагороджені» в лабораторії шляхом нагрівання до 1400-1800 градусів Цельсія. На виході ювеліри отримують хоч і дешевші, зате красиві комерційні натуральні рубіни, які і продаються в магазинах.

Золоті сережки гвоздики з рубінами 'Сила Чотирьох'

Факт 2. Колір рубіна найкраще розкривається в огранюванні овал, груша або маркіз

Адже ви бажаєте, щоб камінь буквально горів на вухах, викликаючи захоплені погляди оточуючих ??? Через неоднорідності, рубін складно обробляти, а завдання стоїть підібрати і огранувати 2, 4 або 6 рубінів в золоті сережки − в цих огранюваннях найпростіше приховати включення і змусити камінь відливати яскравими відтінками від морквяного до фіолетового. Якщо ви підбираєте камінь в набір, зверніть увагу, що в квадратний камінь і круглий можуть мати різні відтінки червоного через особливості обробки.

Золоті сережки з рубінами 'Mistery'

Факт 3.

Колір рубінів в пуссетах буде темнішим, ніж сергах з підвісками. Світло проходячи крізь рубіни запалює їх. Але гвоздиках тон рубінів здається більш насиченим. Дуже часто рубіни «одягають» в сережки з англійською застібкою з виступаючими кастами з метою підкреслити колір каменів, адже саме через цей чарівний колір ви зараз переглядаєте каталог нашого ювелірного он-лайн магазину? Прекрасно відтіняє колір і освіжає поєднання рубінів з діамантами або камінням Сваровськи.

Золоті кульчики з рубіном і діамантами 'Франсуаза'

Факт 4.

Набір прикрас, наприклад сережки, каблучка або кулон краще підбирати і замовляти відразу, потім досить складно буде підібрати відтінок рубіна однакового тону або насиченості. Менеджери 3 Карата, звичайно і пізніше постараються підібрати необхідний відтінок, але відмінності у відтінках все одно будуть помітні.

Золоті сережки з рубіном 'Чародійка'

Факт 5.

Сережки з рубінами повинні гармоніювати з типом зовнішності. Для «холодного типу зовнішності» краще підбирати рожеві рубіни з легким фіолетовим відтінком в білому або жовтому «лимонному» кольорі золота. Для «теплого» типу зовнішності з карими або зеленими очима краще вибрати рубіни з більш червонувато-оранжевим відтінком в традиційному рожевому або жовтому кольорі золота.

© 3 Карата інтернет-магазин 2018 | Всі права захищені