Золоті сережки з рубінами

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 67

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 67

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Сережки з рубінами: 5 фактів, які варто знати

Якщо все ж ви дозріли на «серйозний подарунок» для своєї жінки, особливо, якщо вона − сильна і наполеглива натура, купити сережки з натуральними яскравими рубінами − це те, що потрібно! Найякісніші рубіни добувають в Бірмі, Мадагаскарі, Таїланді, Кенії, Індії та В'єтнамі, а найкращий вибір особливих сережок з рубінами знайдете тільки в каталозі магазину 3 Карата.

Рубін − це корунд (як і сапфір), що володіє надзвичайною магічною силою і твердістю (9 за шкалою Мооса, алмаз 10) і відносно високою ціною рубін незмінно привертає погляд, але перш, ніж ви натиснете «купити» кульчики гвоздики або підвіски з вставками рубінів золоті 585 або 750 проби радимо вивчити цю коротку замітку. Вона допоможе вибрати в каталозі 3 Карата правильну модель сережок з рубінами.

Факт 1.Майже всі натуральні рубіни в магазинах частково облагороджені

І це прекрасно. Чистих великих каменів без фіолетових або помаранчевих відтінків з рівним тоном, яскравих дуже мало, а ціна таких каменів захмарна, саме тому практично всі камені, які можна знайти в ювелірних магазинах тій чи іншій мірі «облагороджені» в лабораторії шляхом нагрівання до 1400-1800 градусів Цельсія.

На виході ювеліри отримують хоч і дешевші, зате красиві комерційні натуральні рубіни, які і продаються в магазинах.

Факт 2. Колір рубіна в сережках найкраще розкривається в огранюванні овал, груша або маркіз

Адже ви бажаєте, щоб камінь буквально горів на вухах, викликаючи захоплені погляди оточуючих ??? Через неоднорідності, рубін складно обробляти, а завдання стоїть підібрати і огранувати 2, 4 або 6 рубінів в золоті сережки − в цих огранюваннях найпростіше приховати включення і змусити камінь відливати яскравими відтінками від морквяного до фіолетового. Якщо ви підбираєте камінь в набір, зверніть увагу, що в квадратний камінь і круглий можуть мати різні відтінки червоного через особливості обробки.

Факт 3. Колір рубінів в пусетах буде темнішим, ніж сергах з підвісками

Світло, проходячи крізь рубіни, запалює їх. Але гвоздиках тон рубінів здається більш насиченим. Дуже часто рубіни «одягають» в сережки з англійською застібкою з виступаючими кастами з метою підкреслити колір каменів, адже саме через цей чарівний колір ви зараз переглядаєте каталог нашого ювелірного он-лайн магазину? Прекрасно відтіняє колір і освіжає поєднання рубінів з діамантами або камінням Сваровськи.

Факт 4. Рубіни мають безліч відтінків та ступенів прозорості

Набір прикрас, наприклад сережки, каблучка або кулон краще підбирати і замовляти відразу, потім досить складно буде підібрати відтінок рубіна однакового тону або насиченості. Менеджери 3 Карата, звичайно і пізніше постараються підібрати необхідний відтінок, але відмінності у відтінках все одно будуть помітні.

Факт 5. Сережки з рубінами підходять усім, але важливо купити правильний колір золотої оправи та відтінок каменю

Сережки з рубінами повинні гармоніювати з типом зовнішності. Для «холодного типу зовнішності» краще підбирати рожеві рубіни з легким фіолетовим відтінком в білому або жовтому «лимонному» кольорі золота. Для «теплого» типу зовнішності з карими або зеленими очима краще вибрати рубіни з більш червонувато-оранжевим відтінком в традиційному рожевому або жовтому кольорі золота.

© 3 Карата інтернет-магазин | Всі права захищені