Золоті кулони зі смарагдом

Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 51

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 51

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Кулон із зеленим смарагдом для незрівнянної Богині

Золоті кулони зі смарагдом Ювелірний інтернет-магазин 3Карата

Широка гама відтінків, якими природа нагородила смарагдові розсипи, дозволяє ювелірам створювати на їхній основі по-справжньому розкішні шедеври. Серед них кулонам та підвіскам з чарівним зеленим каменем відводиться роль родзинки, що придає стилістичному образу особливого шарму.

Кулончик зі смарагдом вигідно підкреслює містичну чутливість зелених або карих очей, а заодно оживить образ ділової жінки. Яскраві крупні камені ідеально гармонують з будь-яким кольором шкіри та очей.

Дамам смарагдову підвіску або кольє у золоті краще носити у поєднанні з іншими прикрасами, що витримані в одному стилі. При цьому великий і яскравий камінь повинен бути один, якщо, звичайно, ви не Елізабет Тейлор!

Білий діамант підкреслює смарагди у колоні, біле золото − форму ограновування, а жовте − посилює колір

Так, м’ятний і білий колір − найкращі друзі! Обираючи смарагдові кулони, важливо врахувати форму, використану при з’єднанні каменя і ланцюжка. Найбільш популярні три види підвісок:

Золотий кулон з смарагдом ограновування сердце 'Love heart'
Золотий кулон шайба з смарагдом і Swarovski 'Night'
Золотий кулон зі смарагдом і діамантами 'Веселка'
  • Крупні кулони сердечка зі смарагдом, а також ювелірні вироби овальної, круглої або овальної форми на колечко чи спеціальний хвостик, через які легко протягнути ланцюжок шириною до 5 мм. Дизайн цікавий і тим, що візуально подовжує шию.
  • Підвіски-шайби наскрізні із золота, а також кольє на ланцюжку, що не знімається мають з тильного боку отвори для кріплення короткого і тонкого ланцюжка − для середньої чи довгої шиї. Вони увійшли в моду недавно, проте вже встигли завоювати популярність, оскільки пасують до будь-якого одягу.
  • Різниця між маленьким і крупним смарагдом − у насиченості кольору. Вибираючи золоті кулончики зі смарагдами у каталозі інтернет-магазину 3 Карата, консультуйтеся з нашими менеджерами щодо відтінку каменя, аби створити по-справжньому привабливий образ.

Немає сумніву, якщо ви бажаєте купити вироби з таким каменем − ви ставите перед собою саму таку мету.

© 3 Карата інтернет-магазин 2017 | Усі права захищено