Золоті ланцюжки та кольє

Золоті ланцюжки та кольє
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 88

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 88

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Золотий ланцюжок − must have кожної людини!

Якщо бажаєте купити золотий ланцюг, враховуйте такі нюанси: спосіб виробництва, тип плетіння, замок ювелірної прикраси. Золоті ланцюжки умовно ділять на чоловічі, жіночі та унісекс.

  • Типово жіноча ланцюжок − це, по-перше, «снейк», − круглий, плоский або квадратний, а також тонка панцирна з гравіюванням, «роза», «Флоренція», «перли», «ромб», Шопард, сінгапурська.
  • Чоловіче плетіння золотих ланцюжків зазвичай великі хрести і амулети, а також темперамент! Для чоловіків підійдуть ланцюга великий якір, якірний Бісмарк, подвійні панцирні, вісімки, візантійська.

Ні в одному виді ювелірних виробів немає стільки універсальних товарів, який підійдуть і жінці та чоловіку − ланцюги якірні, подвійна якірка, бельцер, картьє, лисячий хвіст, і інші.

Хоча, необхідно розуміти, що сучасна мода − поняття мінливе, і якщо завтра ви побачите важкі ланцюги, на кшталт «очі пантери» на ніжній шиї дівчини − це нормально, головне в покупці золота − щоб подобалося!

Давайте розглянемо види плетіння золотих ланцюжків:

  • ланцюги машинної в'язки;
  • штампування;
  • ланцюги ручного плетіння.

Ланцюги з золота машинної в'язки: алмазна грань сучасної моди

Це тоненькі легкі ланцюги з білого або жовтого золота 585 проби, в яких ланки спаяні між собою. В основному, плетіння дротом від 0,15 мм − «якір» або панцирні, мінімальною вагою від 1 грама. У каталозі нашого магазину можна детально розглянути їх фото.

Ланцюги ручного плетіння: ексклюзив видно здалеку!

Найдорожчі і надійні цепочки, звичайно ж, виконані професійним ювеліром. Наприклад, складні плетіння «барака» виконуються тільки вручну і це тривалий і непростий процес. Мінімальна вага таких ланцюгів від жіночих − від 7-10 грам, чоловічих − від 15. Також вручну виготовляють шнурки зі шкіри або каучуку з золотими елементами і застібкою, але ціни на них набагато нижче.

Золоті штамповані ланцюжка: як купити широку ланцюг недорого

Ланки ланцюга у вигляді куль, овалів, діжок або інших комбінацій. Це виробництво прийшло в Європу і США з Японії. Можливий діаметр дроту від 0,8 до 1,8 мм. Ланки ланцюга протягують одне в інше, їх товщина мінімальна, тому такі вироби деформуються, мнуться і частіше ламаються.

Що потрібно знати, перш, ніж купити купити золотий ланцюжок?

За зовнішнім виглядом ланцюжки можна розділити на 2 види: цілісні і дуті.

  • Пустотіла («дута») цепочка виглядає об'ємною і солідною, має невелику вагу і доступну ціну. Носити такі вироби потрібно акуратно, адже пустотілі ланцюжки практично не підлягають ремонту. Серед зразків на нашому сайті таких ланцюгів небагато, оскільки ми намагаємося пропонувати тільки довговічні вироби!
  • Цілісний ланцюг − довговічний і мало деформується, легко ремонтується. Вона набагато важча порожнистого, що істотно впливає на вартість ланцюжків із золота. Правда, якщо говорити про таке поняття як «ціна за грам золотого ланцюжка», то вона буде дешевше, ніж наприклад в кулоні. Вибір, звичайно, за вами!
  • До ланцюгам відносять різні види шнурків з каучуку, шовку, шкіри з золотими вставками і застібками. Ці прикраси дуже приємні для тіла.

За способом обробки золота ланцюжки бувають:

  • Збиті й не збиті

Збиття − це калібрування товщини і ширини ланок для перетворення форми перетину в овальну, квадратну і т.п. Ланцюг стискають під тиском до 30 т, що відбивається на щільності готового виробу. Вибираючи збитийланцюг, пам'ятайте, що він жорсткий.

  • З алмазним огранюванням і без нього

Ланки в деяких місцях мають плоскі грані, які завдяки ідеальної гладкості відбивають світло, і поверхня стає дзеркальною.

Як вибрати ланцюг? Перш за все зверніть увагу на замок ланцюга

Його підбирають залежно від маси і типу плетіння прикраси. Кріплення повинне бути надійним зручним для одягання кулонів, без зусиль застібатися і розстібатися.

Карабін підходить для масивних ланцюгів
Шпрінгельний замок− для тонких ланцюжків

Золоті кольє і намиста це не тільки прикраси,
це спосіб любити себе!

Немає дівчини, яка переглядаючи в ювелірний он-лайн каталог ланцюжків, що не зайшла б в розділ золотих кольє і не побажала б собі купити одне з них! У жіночій душі завжди живе і попелюшка, і принцеса, і мрія про пишну сукню, туфельки і розкішне золоте кольє з камінням! Краще з діамантами, але сапфіри, гранати, топази цілком зійдуть! І звичайно, хочеться, щоб після удару годинника, кольє не перетворилося в гарбуз! На щастя, сучасний ювелірний магазин може запропонувати недорогі модні варіанти − з ім'ям або словом LOVE на тонкому ланцюжку! Скажіть вашому принцу, що бажаєте носити кольє і дайте посилання на Три Карата! Ми доставимо ваш скарб в красивій коробочці у будь-яке місто України: Київ, Львів, Тернопіль, Чернівці, Одесу!

Носіть прикраси, які гідні Вас!