Браслети золоті чоловічі

Вид Сетка Список
на сторінці

22 Позиції

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

22 Позиції

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Чоловічий браслет − демонстрація сили і статусу

Браслети золоті чоловічі Ювелірний інтернет-магазин 3Карата

Важко уявити чоловіка без такого аксесуара, як браслет. Ці прикраси за останні роки б'ють рекорди з продажу, красуються на сторінках глянцевої преси, виготовляються модними будинками. Це вже не просто «цяцьки» хіпі або моряків, а справжня висока мода.

Звичайно ж, у Джеймса Бонда крім годинника на руках нічого не було, але носити браслет разом з годинником на одній руці трендово вже кілька сезонів поспіль.

Яким же повинен бути цей аксесуар? − Акцентуючи на матеріалі вироба.

Ще кілька років тому масивний золотий браслет був свідченням добробуту його власника. Зараз же в моді широкий, грубий зі шкіри, сталі, а також дорогоцінних металів браслет, який показує на байдужість до громадської думки його власника.

Шкіряний браслет

Підходить як до ділового костюма, так і до повсякденного образу. Ідеально поєднується з годинником, легко приймає форму зап'ястя. Популярні шкіряні браслети косичками або перекрученими джгутами.

Каучуковий браслет

Більш м'який матеріал, який ріжуть смужками різної товщини і ширини. Дуже часто поєднують з золотими або срібними вставками.

Золотий браслет, можливо
з дорогоцінним камінням

Така прикраса не викликає нарікань і невдоволень. Щоб мати вигляд брутального мачо вибирайте браслет цікавого дизайну.

Думка, що чоловіки не повинні носити прикрас, ми, інтернет-магазин «3 Карата», вважаємо святенницьким. Знати міру, звичайно ж, потрібно − не варто прикрашати себе як новорічну ялинку. Але дозвольте собі одне або кілька унікальних прикрас і нехай вони говорять самі за себе!

© 3 Карата інтернет-магазин 2018 | Всі права захищені