Браслети золоті чоловічі

Вид Сетка Список

22 шт.

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

22 шт.

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Чоловічий браслет − демонстрація сили і статусу

Браслети золоті чоловічі Ювелірний інтернет-магазин 3Карата

Важко уявити чоловіка без такого аксесуара, як браслет. Ці прикраси за останні роки б'ють рекорди з продажу, красуються на сторінках глянцевої преси, виготовляються модними будинками. Це вже не просто «цяцьки» хіпі або моряків, а справжня висока мода.

Звичайно ж, у Джеймса Бонда крім годинника на руках нічого не було, але носити браслет разом з годинником на одній руці трендово вже кілька сезонів поспіль.

Яким же повинен бути цей аксесуар? − Акцентуючи на матеріалі вироба.

Ще кілька років тому масивний золотий браслет був свідченням добробуту його власника. Зараз же в моді широкий, грубий зі шкіри, сталі, а також дорогоцінних металів браслет, який показує на байдужість до громадської думки його власника.

Шкіряний браслет

Підходить як до ділового костюма, так і до повсякденного образу. Ідеально поєднується з годинником, легко приймає форму зап'ястя. Популярні шкіряні браслети косичками або перекрученими джгутами.

Каучуковий браслет

Більш м'який матеріал, який ріжуть смужками різної товщини і ширини. Дуже часто поєднують з золотими або срібними вставками.

Золотий браслет, можливо
з дорогоцінним камінням

Така прикраса не викликає нарікань і невдоволень. Щоб мати вигляд брутального мачо вибирайте браслет цікавого дизайну.

Думка, що чоловіки не повинні носити прикрас, ми, інтернет-магазин «3 Карата», вважаємо святенницьким. Знати міру, звичайно ж, потрібно − не варто прикрашати себе як новорічну ялинку. Але дозвольте собі одне або кілька унікальних прикрас і нехай вони говорять самі за себе!

© 3 Карата інтернет-магазин 2018 | Всі права захищені