Підвіски золоті

Золоті кулони
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 808

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 808

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Золотий кулон: купити універсальний подарунок на всі випадки життя

Підвіски золоті ювелірний інтернет-магазин 3 Карата

Золота підвіска − поширений презент, але не банальний. З давнини медальйони та підвіски були важливим атрибутом сили, багатства і влади. Згадайте ікла і зуби на шиї у перших людей! Про медальйони можна розповідати годинами, будь-яка прикраса 16-18 століття − витвір мистецтва. У ньому тримали що завгодно: від локона волосся, фотографії коханого до бавовняної кульки, просоченої порфумами, а найчастіше, отруту. :) Були часи, коли слово «підвіска» асоціювалося зі статними мушкетерами, і майже кожна жінка хотіла почути фразу: «Пані, чому ж, дозвольте Вас запитати, Ви не надягли діамантові підвіски?».

Які золоті кулони можна купити у каталозі магазину 3 Карата?

Золотий кулон з топазом 'Ажур'

Класичні кулони − лаконічність, правильні пропорції, які можна купити до ділового костюму або вечірнього вбрання. Особливість таких виробів: класичний хвостик для ланлюжка та традиційний дизайн.

Золотий чоловічий кулон 'Кинжал героя'

Чоловічі підвіски з золота завжди несуть сенс: у вигляді Рози Вітрів, Кинджалу, Хреста з розп'яттям чи хреста Анкх, патрону, пластинки з простим гравіюванням з глибоким змістом чи іншою суворою атрибутикою.

Золотий кулон сердечко з діамантами 'Beloved'

Мінімалістичні кулони шайби - безсумнівний тренд останній років, це невеликі золоті кулони без хвостика для ямочки біля основи шиї, можуть мати форму сердечка, кружечка, тощо, також оздоблення ювелірним камінням.

Золоте кольє на ланцюжку 'Кольцо'

Трендові кулони без вушка на ланцюжку. Такі кулони ще називають кольє, кулон незнімний, а довжина ланцюжка досить коротка. Звичайні ланцюжки для таких золотих кулонів - тоненкі: якірна, ролло або панцирна.

Ексклюзивний кулон-амулет Зірка Ерцгамми

Кулони обереги − етнічні мотиви, фольклор, втілені в золоті. Яскраві національні орнаменти та символи пробуджують поклик предків: зірка Ерцгама, Дерево Життя, сонце, Вузол удачі та достатку, Інь Ян.

Підвіска янголя з смарагдом і діамантами 'Gentle angel'

Підвіски Янголята, Котики, Метелики, Квіточки, Жучки − милі, ніжні кулончики прищеплюють почуття стилю, розуміння прекрасного з раннього дитинства, а також підходять на подарунок молодим дівчатам, дочкам, онучкам.

Круглий кулон з гравіюванням 'Медальйон'

Ексклюзивні − розкішні великі прикраси ручної роботи для Богинь, виготовлені на замовлення, а також кулони з особистом гравіюванням. Такі прикраси зазвичай переходять в розряд сімейних цінностей .

Молитвослов золотий

Релігійні − символи християнської, іудейської чи мусульманської віри, які захищають, підтримують, оберігають своїх власників.

7 правил як купити правильну підвіску:

  • Вибір кулона залежить від товщини ланцюжка і співвідношення маси ланцюжка до кулона. Ювеліри стверджують, що вибирати вагу кулона потрібно у співвідношенні 1:2 або 1: 1,5 до ваги ланцюжка. Маленька легка підвіска недоречна з масивним ланцюгом, а важкий кулон може порвати тонкі ланки ланцюга. В результаті, втрата і кулона, і ланцюжка.

  • Вушко підвіски має бути завбільшки ширини ланцюжка, особливо його замка, щоб кулон можна було надіти на ланцюг.

  • Кулон має відповідати ланцюжку за видом металу і кольором − не носять срібні кулони з золотим ланцюжком, виняток біле золото.

  • Найкраще золота підвіска виглядає на фоні однотонного наряду, ніж на фоні принтів.

  • Підвіски з довгими доріжками дорогоцінних каменів носять тільки на короткому ланцюгові.

  • Дівчатам з короткою шиєю рекомендуємо носити невеликі довгасті кулони на тонкому ланцюгу до грудей, щоб візуально подовжити шию.

  • Кулон рекомендується знімати на ніч.

Види кріплення кулонів (сполучне вушко):

Золотий кулон гранат

Велике каплеподібне кріплення довжиною 5-8 мм.

Золотий кулон сапфіри

Невелике кріплення овальної форми 3-5 мм.

Золотий кулон цирконії

Фасонне − художній елемент без сполучних кріплень.

Золота кругла підвіска діамант

Підвіски − шайби з внутрішніми прорізами для ланцюга

Кулон − це магія перетворення, зміна себе, свого настрою на новий день. Підвіска − це веселий настрій, серйозне налаштування у справах, і водночас сильний талісман. Хіба можливо це все з одним кулончиком? − Звичайно ж ні. Даруйте кулони, підвіски із золота, медальйони − дайте можливість змінюватися, розкриватися, бути різними.