Пірсинг золотий, сережки для пірсингу

Золотий пірсинг
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 147

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 147

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

МАГАЗИН ЗОЛОТОГО ПІРСИНГУ 3 Карата

Якщо ви вирішили купити золотий пірсинг - ви потрапили за адресою, адже такого вибору і різноманітності сережок в пупок і в ніс як в магазині пірсингу 3 Карата не знайдете ніде! Пірсинг - одне з наймодніших напрямків в оздобленні свого тіла, і воно порівнянне тільки з татуюванням, і в нашому інтернет-магазині відмінний вибір, якщо ви шукаєте особливу і незвичайну ювелірну прикрасу для пірсингу.

 

З давніх часів, серед всіх народів і релігій пірсинг у ніс у собі важливе культурне, магічне, соціальне значення.

В Давньому Єгипті пірсинг вважався прикрасою, якої достойні лише вибрані, дочки фараонів носили інкрустовані дорогоцінним камінням золоті сережки у пупку, а кішок, у знак преклоніння та поваги прикрашали кілечками у вухах.

Солдати Давнього Риму робили пірсинг сосків, це вважалось символом мужності, відваги, доводило нечутливість до болю.

З Індії прийшов в наші широти пірсинг носа. На батьківщині він був ознакою того, що жінка заміжня. А ось прокол язику в Індіі був привілеєм чоловіків, і символізував обіцянку мовчання.

Золотий пірсинг як частина модного образу

З течією історії модифікувався та розвивався пірсинг, набуваючи більш естетичного, декоративного значення. Мистецтво золотого пірсингу міцно увійшло в моду, стало невід’ємною її частиною. З одного боку воно стало фетишем, еротикою, підкреслює красу і жіночність слабкого полу. З іншого − виражає протест, належність до певних субкультур, чи то новомодна емо-течія, чи то панк, усі важкі музичні напрямки. Це епатаж, демонстрація своєї індивідуальності, це агресія, скрита чи відкрита, це, може бути, просто яскравий імідж, устремління бути поміченим, щось змінити в своєму житті. В будь якому випадку це важлива деталь модного образу. Підібраний зі смаком пірсинг виділить Вас серед оточуючих, підкреслить Ваш творчий початок, створить потрібний настрій, завершить стиль.

Ювеліри, слідуючи модним тенденціям, пропонують багато різноманітних пірсингових прикрас всіляких форм: класичні, у вигляді квітки, серця, ягідки, і т.д. Вони доповнюються дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням: сапфіром, смарагдом, топазом або діамантами, а також рубіном, гранатом

Як правильно вибрати пірсинг? Поради!

При виборі прикрас дотримуйтесь декількох порад.

  • Щоб запобігти алергічних реакцій на нікель, прикраси для пірсингу повинні бути зроблені зі сплавів, що містять палладій у якості лігатури та золото не нижче 585 проби (14 карат).

  • Якщо прокол ще не загоївся, носіть прикраси з пластику, титану, тефлону, ніобію, це прискорить процес загоєння і позволить запобігти багатьох ускладнень. Прикраси з медичної сталі носять лише коли прокол вже трохи загоївся.

  • Надалі необхідно купити пірсинг із золота, обравши виріб до душі в магазині 3 Карата.

  • Не використовуйте для пірсингу срібло, навіть якщо прокол зроблено давно, і він Вас не непокоїть.

  • Купуйте спеціальні вироби для пірсингу, адже неправильно підібрана прикраса може травмувати ніжні ділянки Вашого тіла.

  • Робіть проколи лише в спеціалізованих салонах, адже в кустарних умовах можна занести інфекцію, отримати ускладнення у вигляді анафілактичного шоку, і навіть заразитися небезпечною хворобою.

  • Ретельно виконуйте поради щодо догляду пірсингу, що дали Вам у салоні, це не займе багато часу, але дозволить безболісно і швидко загоїтися проколу.

Сподіваємося, що, прочитавши нашу статтю, Ви зацікавилися цим суперечливим, але все ж таки дуже красивим мистецтвом пірсингу. Нехай прикраси, що ви обрали, зроблять Вас більш яскравими, сексуальними епатажними, справлять потрібне враження, прикрасять Ваш образ та доповнять Ваш імідж.

© 3 Карата інтернет-магазин | Усі права захищено