Золоті сережки для пірсингу

Золотий пірсинг
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 81

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 81

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Все мечтают о золотом пирсинге!

Золотий пірсинг в пупок з хризоліт

Якщо Ви на нашій сторінці, значить Ви вже точно хочете купити золотий пірсинг! Адже це один з наймодніших напрямків в прикрашанні свого тіла, і його можна порівняти лише з татуюванням.

Що важливо знати, щоб не пошкодувати про своє рішення?

1. Щоб красуватися на пляжі – зробіть пірсинг взимку.

Прокол пупка або носа повністю затягується від двох до шести місяців. Дуже важливо правильно доглядати за пірсингом, особливо якщо Ви віддаєте перевагу золоту: його слід тримати в чистоті, для промивання підходить фізрозчин і для знезараження − антисептик (основні інструкції зобов'язаний надати Ваш пірсинг-майстер).

2. Які сережки для пірсингу відразу вставляти в прокол?

Для початку потрібна консультація пірсерів − потрудіться не просто прочитати в Інтернеті, а й відвідати салон. Наприклад, стандартний прокол можливий тільки на пупку з чітко вираженою складкою шкіри. Для інших випадків є спеціальні технології, але ці проколи важче і довше загоюються. Якщо буде класичний прокол, то прикраса для пірсингу має бути довжиною 10-12 мм і товщиною 1,6-2 мм. Для початку краще купити пірсинг із золота без підвісок, з тонкою штангою і не дуже важкий − до 2-х грам, щоб прокол менше травмувався. Хоча, як показує практика, і з підвісками він у багатьох відмінно заживає! Головне − пружність шкіри.

3. Чого не варто робити в перші декілька тижнів, після того, як золота сережка для пірсингу з’явилася в вашому тілі?

Ювелірний інтернет-магазин 3 Карата
Не засмагати
Ювелірний інтернет-магазин 3 Карата
Не купатися в басейні/водоймі
Ювелірний інтернет-магазин 3 Карата
Не знімати сережку

Чому? Самі Ви сережку назад не одягнете. Доведеться знову йти до майстра. Дочекайтеся, коли загоїться прокол.

4. Який одяг носити?

Після проколу пупка бажано носити одяг вільного крою. Обтягуючі речі, джинси з високою талією чіпляють пірсинг, і це не дає йому нормально гоїтися. І не рекомендується залишати нову золоту сережку для пірсингу відкритою − краще заклеїти післяопераційним пластиром з подушечкою при контакті з водою, сонцем або тваринами, а також при надмірно бурхливому інтимі. Це, до речі, важливо знати чоловікам, які частенько замовляють пірсинг в подарунок для своєї коханої дівчини.

Детальніше про види пірсингу і модні тенденції ми писали в окремій статті − для тих, хто ще у роздумах. :)