Каблучки заручальні з серцем

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 75

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 75

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Каблучка з серцем − я дихаю тобою і мені це подобається!

Ви прийняли важливе рішення − освідчитися коханій дівчині, але Ви небагатослівні і не любите пихатих фраз? Ця каблучка зробить все за вас набагато краще замість тисячі пестливих слів. Основний її посил: «Візьми моє серце − без тебе воно мені не потрібне» або «Моє серце належить тобі» ... В принципі, кожна дівчина придумає все сама − просто подаруйте їй на заручини золоту каблучку з сердечком.

Якщо Ви вважаєте, що золоті прикраси з сердечками - це дитячий садок, ми відразу ж відправимо Вас до Леді Гаги та Нікі Мінаж. Ці епатажні дами отримали в подарунок від своїх коханих золоті каблучки з діамантами у вигляді серця, вартістю понад 500 тис. доларів кожна.

Ми можемо запропонувати Вам варіанти простіше:

  • каблучка-серце з доріжкою діамантів;
  • каблучка з камінчиком у вигляді серця − з одним великим діамантом;
  • каблучка з сердечком з діамантів.

Яку золоту каблучку у вигляді серця купити? Наші підказки:

1. Визначитися: золоте кільце 585 або 750 проби з великим камінцем або без нього.

Обов’язково прочитати значення каменю. Так як будь-яка дівчина буде шукати підказку: що ж Ви хотіли сказати цим камінчиком ☺

2. Знати смак своєї коханої і догодити їй. Наприклад, юній ніжній і романтичній личитиме колечко у формі яскраво вираженого великого сердечка − про ваші почуття не соромно розповісти подружкам. Всі навколо повинні знати про Ваші заручини.

Але в той же час, не варто дарувати таку прикрасу емансипованій жінці. Такій дівчині краще підібрати перстень з серцями, які тонко вплетені в оправу або загальний дизайн.

Адже тільки з Вами вона розкривається і стає ніжною і чутливою. Не варто виносити ці почуття на загальний огляд.

3. І до речі, якщо раптом це просто подарунок, наприклад, колезі або ще краще начальниці, потрудіться пояснити їй це перш, ніж вона кинеться Вам на шию з вигуками: ТАК !!! Я згодна! ☺ Кому потрібен цей конфуз ☺

Кохайте і будьте коханими! Адже це прекрасне почуття окрилює, рухає нас вперед і дає надію на майбутнє.

© 3 Карата інтернет-магазин | Усі права захищено