Золоті каблучки з діамантами

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 597

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 597

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Каблучки з діамантами: як купити мрію мільйонів?!

Золоті каблучки з діамантами

Правильно підібрана каблучка з діамантами - це не тільки шикарна прикраса, а капіталовкладення, особливо, якщо мова йде про виріб з каратним діамантом. Це інвестиція в себе, в відносини, в мрії. Це приз, який ти можеш собі дозволити за свою роботу, талант, красу. Купити кольцо з діамантом собі коханій означає відзначити свою перемогу, прийняти свій новий рівень життя, заробітку, нову посаду, нову зовнішність, нове внутрішній стан щастя і здоров'я. Діамант на пальці щодня своїм сяйвом буде нагадувати, що ти гідна найкращого, що нові перемоги - ще попереду.

Часто на старті кар'єри або починаючи свою невеличку справу, чоловік обіцяє жінці, яка його підтримує і вірить, піймавши її мрійливий погляд на вітрини ювелірних магазинів: коли у мене все вийде, я зможу купити тобі золоту каблучку з великим діамантом, якого ти гідна! Чи це не чудово, це чи не надихає і мотивує!?

Так, купити діаманти хоч і звучить відповідально, але це... просто. Хочете, доведемо?

У вас є 2 варіанти: звернутися до менеджерів 3 Карата, назвати бажану ціну, колір золота в каблучці, розмір, а можна самостійно підібрати варіанти в нашому ювелірному каталозі, орієнтуючись на фото і відео каблучок. Отже, короткий мануал для тих, хто вже дозрів для покупки діамантів. Почнемо з головного питання.

Ціна каблучки з діамантами: від чого залежить?

Ювелірний інтернет-магазин 3 КаратаВажливо! Вартість діамантів залежить від ваги каменю. При цьому каблучка з діамантом 1 або 0.5 карата у вигляді цілого каменю може коштувати в 5-10 разів дорожче, ніж виріб з дрібними камінцями в сумі складовими таку ж вагу. Ціна каменю вагою 0.19 карат набагато дорожча діаманта 0.25 карат однакових характеристик, хоча зовні, наприклад, на фото, різниця майже помітна і становить десяті частки міліметра. Таблицю ваги діамантів вивчайте в спеціальній статті в нашому блозі. На ціну також впливають характеристики каменю: колір і включення, але про це далі.

Каблучка з діамантом: огранювання важливе

Огранювання перетворює алмази в діаманти, дає їм статус, розкіш і душу. У світі використовують 15 основних форм огранювання. Охарактеризуємо кілька популярних, «комерційних», які використовуються для виготовлення традиційного золотого кільця з діамантом, і які представлені на фото в каталозі ювелірного інтернет-магазину 3 Карата.

Статистика продажів будь-якого ювелірного магазину покаже, що класична кругла форма діаманта - найпопулярніша. Круглий алмаз не виявлений у природі, для доведення діаманта до круглих обрисів необхідно зрізати його вагому частину, що тягне за собою високу вартість готового виробу. Традиційно круглий діамант має 57 граней, - вважається, що саме таке ограновування розкриває сяйво алмазів, особливо в каблучках з високим кастом, який фокусує промені світла - як в знаменитих каблучках Тіффані.

Інші популярні огранки діамантів:

Багет

Принцеса

Маркіз

Серце

Овальна

Груша

Зараз в моду знову повертаються огранки принцеса і овал, які розкривають неймовірне сяйво діаманта в каблучці, особливо з білого золота, а також роблять таку прикрасу унікальною. Якщо ви не знайшли в каталозі нашого магазину каблучок з діамантами бажаної огранки, розміру або ціни - зверніться до консультантів, ми обов'язково допоможемо. Виготовлення унікальних виробів до ваших послуг.

Колір і чистота діаманта в кільці

Золоті каблучки з діамантами

Чи чули фразу «діамант чистої води»? Вона пояснюється оптичними властивостями алмаза: якщо кристал чистий (без включень) - за легендою, він непомітний в воді. Але це не зовсім так.

Колір і чистота діаманта записуються як дріб - 3/3, 5/6. Перша цифра - це колір. Чим вона більша, тим темніший (жовтіший) відтінок каменю. Цифра після риски - це включення, мікротріщини, вади, точки. 3-дефект визначить тільки професіонал, 7-8 видно неозброєним оком. Відзначимо, що 1 категорія для кольору і включень - суто теоретичне поняття, такі камені найчастіше колекційні або купуються як вкладення коштів.

Зверніть увагу на різницю в системі оцінювання діамантів: шкала для каменів вагою до 0,29 карата і від 0,30 карата.

Стандартными характеристиками для кілець вважаються:

  • Дрібні камені до 0,1 карата - не нижче 3/3-3/4.

  • До 0,29 карата: 2/3, 3/3, 3/4 і 4/4.

  • Від 0,30 до 1 карата: 3-4 за кольором і 4-5 по включенями - це відмінної якості каміння.

  • Від 0.5 до 1 Карата: 4-5 за кольором, 5-7 по включень - хороші камені.

У нашому блозі є спеціалізовані матеріали про колір і чистоту діамантів з таблицями та прикладами.

Брильянту потрібна оправа або трохи про дизайни каблучок

Спосіб закріпки діаманта впливає на споглядання самого каменю: форми, кольору і розміру. Оправа каменю, «утопленого» в касті, приховує деякі включення, і навпаки, в високому касті відображає гру світла найкращим чином. Чим більший діамант - тим вищим буде каст, оскільки камінь має конусовидну нижню частину. Не варто турбуватися за надійність кріплення, в крапані (лапках) роблять невидимі поглиблення, які фіксують краї діаманту. Звичайно, рейкова, глуха або напів-глуха золота закріпка є більш надійною, але при цьому треба бути готовим до того, що промені сонця не зможуть по достоїнству показати красу цього чудового дару природи.

За дизайном каблучки з діамантами в основному поділяють:

  • Каблучка з 1 діамантом

  • Колечко з 3 або 5 діамантами, один з яких крупніший

  • Каблучка з 1 великим діамантом і розсипом по обідку або навколо

  • Каблучки з великим сапфіром, смарагдом, рубіном в оточенні дрібних діамантів

  • Кольцо з доріжкою діамантів однакового розміру (повна або неповна)

Дизайн золотих каблучок з трьома або п'ятьма діамантами зазвичай передбачає, що один буде крупнішим двох сусідніх, таким чином виріб буде здаватися витонченішим. Каблучки з доріжкою від 7 однакових діамантів - тренд останніх років, при цьому діаманти в каблучці можуть поєднуватися з сапфіром або смарагдом, що приємно впливає на ціни таких діамантових перснів. Кільце з доріжкою діамантів - один з найпопулярніших видів каблучок на нашому сайті, такі вироби вдало поєднуються з будь-якими іншими прикрасами і колір золота в даному випадку не грає великої ролі. Діамантові каблучки доріжки - прекрасний варіант до будь-якого випадку і будь-якого стилю в одязі. Якщо бажаєте, щоб кольцо здавалось солідним, але поки не готові вкластися в великий діамант, цікавою пропозицією є суцвіття, в якому не великі діаманти закріплені так майстерно, що їх сяйво створює враження 1 великого каменю, таку каблучку краще робити з білого золота або комбінувати червоне з білим під камінням. Що ж вибір - за вами. Важливо пам'ятати, що колечко з діамантами на пальчику це не просто ще одна прикраса, це відчуття на ... мільйон $!

© 3Карата