Браслет для мами з дітками золотий

Вид Сетка Список

9 шт.

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

9 шт.

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Мамин браслет: оберіг, подарунок чи просто тренд?

Браслет для мами з дітками золотий Ювелірний інтернет-магазин 3Карата

Прикраса на зап’ястя у вигляді ланцюжка з дитячими фігурками-підвісками набула популярності не так давно, але зараз її можна купити майже у кожному магазині прикрас в золоті, сріблі, або як біжутерію. Також фото браслета на народження дитини можна побачити у каталогах найвідоміших ювелірних виробників − наразі це потужний тренд.

Найпоширеніше призначення такого аксесуару − це подарунок дружині на честь появи спільної дитини. За допомогою золотого браслета з хлопчиком, дівчинкою, двійнятами або сердечком чоловік висловлює свою вдячність та любов. Не обов’язково, щоб ціна на таку прикрасу мала багато нулів, адже її коштовність полягає у емоційній щирості. Так браслетик з кольоровим камінням з срібла може бути не менш приємним за коштовні золоті браслети для мами.

Також браслетик для мами нерідко буває презентом від вдячних дітей. У таких випадках оформлення має дещо інші акценти. Це може бути два чи три сплетені браслети з іменами дітей або з двома, трьома чи більше дорогоцінними каменями по даті їх народження, як ідея − гравіювання зі словами подяки та любові.

Червона нитка та Шамбала

Браслет для мами з дітками золотий Ювелірний інтернет-магазин 3Карата

З езотеричної точка зору будь-який браслет має значення захисту від злих духів. Вважається, що найкращими оберегами у цьому сенсі є червона нитка з Ізраїлю, або гімалайська «шамбала».

Перший аксесуар − це звичайна бавовняна стрічка, що одягається на ліву руку. Вона символізує нитку, якою була обв’язана праматір всесвіту − Рахіль./p>

Браслет шамбала вважається речовим втіленням розвитку особистості. Ця прикраса прийшла до нас з далекого тибетського королівства. У класичному форматі має вигляд різнокольорових намистин, що сплетені між собою за допомогою міцного шнурка.

Незалежно від мотиву подарунка, він стане ще приємнішим, якщо це буде сюрприз. Але тим, хто збирається його зробити, варто потайки поміряти зап’ястя коханої людини. Це можна зробити за допомогою сантиметру, нитки або стрічки, коли вона спить. Повірте, такий подарунок обов'язково сподобається! Часте запитання − що робити, якщо ниточка зноситься? Заміна нитки − не складна справа.

© 3 Карата інтернет-магазин 2018 | Всі права захищені