Срібні іонізатори води

Іонізатори для води
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 36

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 36

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Навіщо потрібен і як працює срібний іонізатор води?

Людство останні 100 років серйозно думає над питаннями продовження життя і поліпшення якості життя, а ми − це те, що ми їмо і п'ємо. Якість води, особливо в великих містах, Києві, Львові, Івано-Франківську, Тернополі бажає кращого, і це не секрет. Напевно, тому одним з найпопулярніших подарунків є срібний іонізатор для води. Купити срібний іонізатор значить підкреслити як важливо для вас здоров'я людини і без слів, зрозуміло, що ви бажаєте йому довгих років життя! Давньогрецький історик Геродот описує, як в V столітті до нашої ери перський цар Кір під час військових походів пив тільки воду, очищену нагрітим чистим сріблом. Використовуйте цей факт, коли будете готувати тост іменинникові, якому наразі вибираєте іонізатор у величезному каталозі іонізаторів ювелірного інтернет-магазину 3 Карата.


Іонізатор 'Велосипед'

Який же вибрати? Є 2 види іонізаторів:

  • Оригінальні іонізатори у вигляді різних фігурок: рибок, звіряток, дельфінчиків, і навіть велосипед срібний на ланцюжку, який кріпитися на край кухля з рідиною.
  • Срібні вишукані іонізатори на довгій красивій ручці, які до того ж служать ситечком-заварник для чаю, два в одному! Ця штучка настільки елегантна, що гарантуємо «вау-ефект».

Срібна вода: іонізатори проти старіння

Отже, давайте чесно розберемося з міфами навколо іонізаторів.

  • Іонізатор води − це будь-який пристрій, що володіє здатністю насичувати рідина антиоксидантами, що сповільнюють процеси старіння і нормалізують обмін речовин в організмі. Зараз багато електронних приладів, але в основі їх дії все одно лежать властивості срібла.
  • Підтверджених наукових розробок про цілющої вплив іонізаторів для води зі срібла поки дійсно, не представлено, ньому не менше, вода, в якій якийсь час лежав срібний іонізатор на ланцюжку доводить ефективність такого простого методу проти бактерій.

Наші предки ще до відкриття електролізу користувалися цим нехитрим способом способом, іонізаторами у ті часи служили монетки, каблучки з чистого срібла. Загалом, якщо не знаєте, що купити на подарунок недорого, корисно і красиво − подаруйте цю дорогоцінну річ й ви почуєте «ого»! Звертайтеся до наших консультантів, щоб дізнатися про наявність або розміри іонізаторів, будемо раді відповісти на всі ваші запитання.

© 3 Карата інтернет-магазин 2017 | Усі права захищено