Золоті брелоки для ключів на машину

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 40

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 40

Страница
Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Гарний понт вартує грошей: золотий брелок на автомобіль

Не дарма чоловіки віддають перевагу дорогим і елітним ... моделям, і у всіх сенсах! Десь всередині кожного сидить альфа-самець, який хоче піймати мамонта побільше, тому, якщо можете собі дозволити побалувати чоловіка або шефа і купити брелок із золота 585 проби з логотипом марок Porsche, Aуді, Tойота, Мерседес або Lexus в подарунок − не сумнівайтеся, сподобається! Автомобільний брелок підкреслить статус і високе положення, навіть якщо мужчина ще на шляху до вершини.

Пару століть назад багаті лондонські денді, які носили кишеньковий годинник на ланцюжку, не здогадувалися про майбутнє технічному прогресі. Втім, вже тоді наявність власної коляски (прообраз сучасного автомобіля) з кучером для виїзду "в світ" вважалося ознакою заможності, а нареченої шикувалися в чергу.

Якби вони знали, що зовсім скоро Генрі Форд, Карл Бенц, Анрі Сітроен, Ферруччо Ламборджині та інші змінять уявлення про розкіш, представивши свої творіння, і що коляски можна буде можна брендувати, а курточки, диски, чашки, сумки і золоті брелоки з логотипами марок авто будуть маркерами захоплень денді 20 і 21 століття! І вже точно ніхто не міг уявити за кермом величезного Крайслера або Рендж Ровера тендітну жінку!

Які є види брелоків із золота за ціною і дизайну?

  • Брелоки на золотом колечку для ключів машини з поворотним механізмом, який обертає логотип або ж логотип кріпитися на золотому ланцюжку. Такий брелок витончений, відносно легкий і недорогий − від 10 -13 млн грн.

  • Золоті брелоки з цільним корпусом і логотипом, нанесеним гравіруванням. Такі брелоки зазвичай мають одне кріплення, вони об'ємні і створюють враження солідності і багатства. Треба розуміти, що ціна на такий брелок буде досить високою − від 15 000 грн, втім, золото − це відмінна інвестиція, яка завжди зростає в ціні.

  • Шкіряні брелоки з золотим значком БМВ, Хонда, Мазда і т.д., − самий бюджетний варіант − від 5-6 тисяч грн в залежності від ваги золота. Але варто пам'ятати, що шкіра − матеріал, який швидко зношується, і необхідно буде звернутися в ювелірний інтернет-магазин, щоб замінити зношені частини.

До речі, якщо ви не знайшли в нашому он-лайн каталозі потрібний за ціною і дизайну варіант − завжди можна виготовити брелок на замовлення по картинці або ескізу, а також нанести індивідуальне гравіювання, наприклад, номер машини.

Ми доставимо ваш золотий брелок в красивій коробочці абсолютно безкоштовно в Києві, Львові, Тернополі, Луцьку, Рівному.

Золото − відносно м'який матеріал, саме тому такий аксесуар як авто брелок вимагає до тебе особливого ставлення і догляду. Брелоки з білого золота з родієм необхідно раз в 2 - 3 року покривати новим шаром, щоб він сяяв, а з червоного або жовтого золота − полірувати. Ставлення автолюбителя до брелоку визначає його ставлення до грошей в цілому, і повагу до власного статусу.

Нехай золотий аксесуар стане для Вас засобом досягнення мети, і буде частиною вашого іміджу, стилю і показником успішності!

© 3 Карата інтернет-магазин | Всі права захищені