Заручальні каблучки з діамантом

Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 434

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 434

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Заручальна каблучка з діамантом: красива традиція чи необхідність?

Купити підходящу каблучку для заручин - справжній квест на закоханого чоловіка, ми в цьому абсолютно впевнені, адже щодня десятки чоловіків замовляють в нашому магазині заручальні каблучки з діамантами і, повірте, немає ніякої чіткої моди або тенденції. У кожного свій смак, особливо в 3 Карата, де комфорт покупця завжди на 1 місці. Ми просто допомагаємо визначитися з вибором кільця для пропозиції, щоб чоловік почув від коханої дівчини заповітну згоду. Будь майбутній наречений впевнений: діамант в цій справі - це 50% успіху! Мабуть, погодимося. Нас часто запитують: заручальна каблучка і обручка - це одне й те саме? Але будь-яка дівчина знає, що це 2 різних кільця. Прийняти каблучку з діамантом для пропозиції - це обіцянка вийти заміж. Але чи завжди так було?

«Окільцьовувати» жінок почали ще в Стародавньому Єгипті, але тільки в 15 столітті з'явилася ця традиція завдяки імператору Римської Імперії Максиміліана, шалено закоханого в Марію Бургундську і, боячись, її відмови, послав нареченій ювелірний подарунок - перстень з діамантом, який символізував вічну відданість і скріплював його пропозицію руки і серця.

Даний обряд в Україні є відносно новим. На Русі існував звичай свататися і дарувати подарунки, але підносити саме каблучки з діамантами на заручини дівчатам з'явився тільки в ті часи, коли вона змогла самостійно приймати рішення - на початку 20-го століття. Ще 15-20 років тому пропозицію руки і серця з жаданими білими сяючими діамантами робили тільки в великих містах Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, але зараз жодна заручини навіть в маленькому містечку України не обходиться без цього символу згоди розділити долю з коханим, це сучасний «must have». Каталог діамантових заручальних каблучок ювелірних інтернет магазинів, особливо Три Карата, дуже різноманітний за стилем і дизайном, та й ціни є на будь-який смак і бюджет. Яку ж каблучку купити для своєї коханої, як підібрати діамант?

Заручальні каблучки з одним діамантом: класичні

Класика ніколи не виходить з моди! Такий дизайн можна урізноманітнити кількома дрібними камінчиками по шинку, підібрати камінь овальної або квадратної форми. Якого розміру вибрати діамант? Популярні види каблучок для пропозиції з діамантами наступних розмірів: недорогі каблучки з діамантами від 2 до 3 мм, кольца середньої ціни від 3 до 4 мм і кольца з великими діамантами діамантами від 4,5 до 6 мм, які мріє отримати разом будь-яка дівчина!

0.05 - 0.10 ct (2.4 −3 мм)

0.15 - 0.24 ct (3.5 − 4 мм)

0.25 - 0.35 ct (4.1 − 4.4 мм)

0.5 - 1 ct (5 - 6 мм)

Сучасний світ не обмежує покупця вибором заручальних каблучок з одним великим каменем в стилі а-ля Тіффані. Щоб підкреслити незвичайність обраниці, можна купити кільце, яке виділяє її серед мільйонів!

Перекручені кільця для пропозиції улюбленої з 3 камінням, каблучки з 5 камінням, один з яких крупніше - прекрасний варіант, якщо ви давно разом. При цьому в кільці можна з'єднати смарагд, сапфір, аметист з діамантами, вибравши щасливий камінь улюбленої і відтінівши його невеликими алмазами. З'єднання самоцвітів і діамантів - справжній тренд у весільній моді останніх років, саме тому в каталозі 3 Карата такий великий вибір таких ювелірних виробів, багато з яких представлені ексклюзивно тільки в нашому магазині.

Овальна форма кільця - традиційно вважається заручальною на заході, але в Україні цей тренд тільки набирає популярність. Овальний діамант або діамант ограновування "груша" мають неймовірне сяйво. Таке кільце подовжує пальчики, а щоб камінь здавався більшим, його візуально можна збільшити, оточивши дрібними алмазами в білому золоті.

Ексклюзивні каблучки для пропозиції з діамантом - це, звичайно, не просто подарунок, це замість тисячі "люблю", все що можна відповісти на твою пропозицію - це тисяча "Так! Так! Так! У магазині 3 Карата безліч форм незвичайних виробів на заручини, з бічними камінням, химерними вигинами, великими каменями в пів-карата і цілий карат, це кільця з суцвіттями каменів, кільця з кастом у вигляді серця або квітки.

Золота каблучка на заручини з великим діамантом 0.5 - 1 карат: мрія будь-якої дівчини

Ви чули це слово: «солітер»? Це великий і єдиний камінь в каблучці, зазвичай діамант. І цей невеликий шматочок обробленого вуглецю в білому або жовтому золоті змусить будь-яку жінку верещати від захвату! При цьому характеристики каменів, які вам запропонують за кольором будуть 4-6, а по включень від 3 до 8 (наприклад 4/6), і вони вважаються відмінними! Особливо гарні «неповні» пів-карата - 0.45 або 0,47 або неповний карат - 0.9, 0.95 ct, які на вигляд нічим не відрізняються від від повних, але їх вартість набагато привабливіша! За цими скарбами ведеться справжнє полювання! Якщо бажаєте купити каблучку з солітером для ваших заручин, зверніться до наших менеджерів, ми підберемо і узгодимо з вами камінь, який неодмінно змусить вашу наречену захоплюватися ним всі щасливі роки вашого сімейного життя.

© 3Карата