Золоті сережки кульчики жіночі

Золоті сережки
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 1283

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 1283

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Як підібрати золоті сережки під тип зовнішності?

Щасливі люди з виключно правильним овалом і гармонійними рисами обличчя − їм пасують абсолютно всі золоті сережки − від гвоздиків з камінням до сережок з підвісками, які звисають з вуха на кілька сантиметрів. Але таких людей не так багато і неправильний овал ще не означає, що ваш вибір ювелірних прикрас дуже обмежений. Консультанти інтернет магазину 3 Карата знають головний секрет підбору золотих кульчиків і готові ним поділитися − в таблице подбора золотых серег>>

Золоті сережки цирконій
Середня мочка
Золоті сережки сапфіри
Велика мочка
Золоті сережки гранат
Маленька мочка

Як правильно підібрати золоті сережки під форму вух і мочок?

Так, власниці ідеальній формі вуха, «приклееної» до голови, з середньою мочкою і правильним овалом особи необхідно звертати увагу тільки на відповідність ціни золотих сережок. Пусети з діамантами можливостям своїм або свого чоловіка, будь-які сережки їм до лиця. Що вже говорити про звичайних дівчат у Львові, Ужгороді або Тернополі − навіть деякі голлівудські діви, т.зв. ікони стилю досить «вухасті» і вдаються до хитрощів!

Якщо у вас маленькі вушка і практично відсутня мочка − важкі, об'ємні сережки ще більш підкреслять це. Вибираємо щось середнє або некрупне.

Якщо мочка довга, − на жаль, пусети просто загубляться на ній, зате ви сміливо можете носити шикарні важкі ексклюзивні сережки. Підбираючи англійську застібку, переконайтеся, що там вистачить місця для мочки.

Якщо вушка відстовбурчені, радимо навіть не споглядати на метелики, мушки, павучки та іншу витіювату та об'ємну живність на вусі. Виберіть щось класичне, подовжене, що звисає з вуха, особливо із застібкою типу «гачок», перевернутий трикутник, − все це подовжить вухо, в комплексі з зачіскою, яка прикриває верхню частину вуха і зорово «докладе» вушка до голови.

Ну і, звичайно, якщо сумніваєтеся − надсилайте нам ваше вухо і сережки, які сподобалися − наша «Віртуальна примірювальна» якраз для таких випадків!

Підбираємо сережки з кольоровими каменями під колір очей

Чи нам не знати як люблять кароокі − сережки з блакитними топазами або фіолетовими аметистами, а блакитноокі − сережки з теплими червоними гранатами або темним раухтопазом. Якщо дуже хочеться − треба брати! Але не забудьте доповнити їх відповідним відтінком в одязі, а також кільцем або кулоном в гарнітур.

Золоті сережки гранати

Карооким краще обирати сережки з діамантами, цирконієм, кварцем, гірським кришталем, камінням Сваровскі, бордовими гранатами, жовтими цитринами, помаранчевими сапфірами, зеленими хризолітами, турмаліном і смарагдами і навіть рожевими топазами, рубінами теплого червоного кольору і червоними турмалінами.

Золоті сережки пусети смарагди

Зеленоокі красуні повинні знати, що зелені, жовті, коричневі, червоні, помаранчеві камені підкреслюють незвичайний колір очей. А як гарно будуть сяяти сережки з смарагдами, хризолітами, яскраво-зеленої шпінеллю! Причому, краще підбирати червоне або жовте золото, особливо під бежевий раухкварц або цитрин.

Золоті сережки топази

Блакитнооким жінкам йдуть блакитні, сині і рожеві топази, діаманти, а, особливо, сережки пусети з сапфірами яскраво-синього кольору! Аквамарин, синій цирконій, авартюрін, ніжна бірюза − це все ваше! Колір металу краще вибрати під колір шкіри, якщо вона не дуже бліда, то біле золото краще під холодні блакитні відтінки дорогоцінних каменів.

Золоті сережки аметист

Якщо у вас сірі очі, зверніть увагу на бліді топази, блакитні сапфіри всіх синьо-блакитних відтінків, а також на чорні діаманти. Темно-бордові гранати, зелені гранати, холодні рожеві рубіни. А найкраще купити сережки з аметистами. Вітаємо, ви − щасливиця, якій йдуть сережки з різнокольоровими вставками.