Сережки

Золоті сережки
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 1432

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 1432

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Золоті сережки вашої мрії: вибираємо колір золота, застібки, дизайн і настрій!

Золоті сережки ювелирного інтернет-магазина 3Карата

Як не любити золоті сережки? Вранці ти дивишся в дзеркало і розумієш, що твоєму образу чогось не вистачає. Ти відкриваєш коробочку з прикрасами, вибираєш сережки під сукню чи настрій, і починається диво... Терміново потрібні позитивні емоції! «Давно не радувала себе новими сережками!» − в черговий раз відкриваєш улюблений інтернет-магазин 3 Карата, дивишся новинки в каталозі сережок із золота, але раптово фото однієї пари захоплює увагу і ти нічого не можеш з собою вдіяти − треба терміново купити, тому що сережки − це щастя!

Біле, жовте, комбіноване: як вибрати золото в сережках?

Жінка майже завжди точно знає колір золота в її майбутніх нових сережках, оскільки найчастіше підбирає під інші ювелірні прикраси за стилем, а частіше − в комплект.

Буває, що дизайн сережок розкривається саме в певному кольорі, наприклад, білому. Не змінювати ж вміст скриньки? На виручку приходять комбіновані моделі, що з'єднують в сережках червоне з білим або жовте з білим золото 585 проби.

Є правила поєднання кольорів по теплій і холодній гамі.

Золоті сережки з діамантами 'Quirino' ювелірний-інтернет магазин 3Карата

Біле золото в сережках

візуально збільшує розмір білих діамантів і прекрасно поєднується з холодними квітами синіх сапфірів, блакитних топазів, смарагдами.

Золоті сережки без каміння ювелірний-інтернет магазин 3Карата

Сережки з жовтого європейського золота,

особливо 750 проби, чудово відтіняють рожеві і червоні камені, крім того, цей колір так багатий, що виглядає виграшно навіть сережках без вставок.

Золоті сережки з перлиною і білими сапфірами 'Лірика' ювелірний-інтернет магазин 3Карата

Золоті сережки з червоного золота

(традиційного, звичайного) − найкраща оправа для перлів, білих і всіх теплих відтінків самоцвітів. В Україні це найулюбленіше і популярне золото!

Французька петля, англійський замок, скоба, гвоздик: різновиди застібок

Це здається простіше простого: зайти в онлайн-магазин 3 Карата, де є зрозумілий опис, ціни, вибрати і купити золоті сережки − так думають всі чоловіки. Але потім вони потрапляють у великий ювелірний каталог і усвідомлюють існування щонайменше 10-ти різних типів застібок, основні і найбільш надійні: класичні англійська застібка і французька петля, гвоздики або Пусети з різьбленням або затискачем і скоба для круглих сережок.

Ексклюзивні сережки-підвіски з топазами 'Magnifica donna' ювелірний-інтернет магазин 3Карата
Дитячі сережки метелики на французській застібці з аметистами 'Little Miss' ювелірний-інтернет магазин 3Карата
Сережки пусети гвоздики золоті ювелірний-інтернет магазин 3Карата
Золоті подовжені сережки з цирконієм 'Prima line' ювелірний-інтернет магазин 3Карата
Довгі сережки ланцюжки з діамантами 'Зірка і місяць' ювелірний-інтернет магазин 3Карата
Сережки джекети у формі квітки 'Подих весни' ювелірний-інтернет магазин 3Карата

Які купити − вирішувати вам, але у справжньої жінки є всі види, оскільки таких коштовностей, як золоті сережки багато не буває! А ось для чоловічих ювелірних виробів різновиди чітко визначені: це або одна сережка-колечко або суворий гвоздик з каменем.

Модні і красиві: поради по стилю жіночих золотих сережок

Модерн, міцно влаштувався в дизайнерських трендах останні роки, кардинально змінив асортимент ювелірних магазинів, змусивши ювелірів міняти колекції.

Класичний дизайн в сережках практично зник, надавши місце незвичайним і простим формам. Важкі й крупні прикраси поступилися місцем витонченим, ручної роботи, вагою до 3-5 грам, в яких ціну диктують технології, тонка і складна робота, а не обсяг металу.

Золоті сережки без каміння ювелірний-інтернет магазин 3Карата

Традиційний набір вставок − самоцвітів поповнився ще недавно невідомими назвами недавно знайдених напівкоштовних каменів, їх можна знайти їх в розділі Золоті сережки магазину 3carata.

Втім, давати поради з особистого стилю − невдячна справа − наш магазин намагається зберегти баланс між класикою і модерном, поповнюючи асортимент магазину різними варіантами сережок, щоб будь-який покупець знайшов собі пару для душі!

Якщо сумніваєтеся, що золоті сережки, які подобаються на фото, підійдуть в реальності, − скористайтеся нашою безкоштовною Віртуальної примірочної, це просто і зручно!

© 3 Карата інтернет-магазин | Всі права захищені