Ювелірні вироби на замовлення

Втілюємо ваші мрії у золоті, сріблі та дорогоціннному камінні!

Ювелірна майстерня 3 Карата онлайн: виготовлення виробів під замовлення

Виготовлення ювелірних виробів: обручок, золотих сережок, кулона з камінням або срібного посуду, корпоративного сувенірів на замовлення нагадує пошиття якісного костюма або складного вечірнього плаття: необхідно врахувати десятки деталей, ергономіку, розмір, підібрати камені, виготовити форму, відлити деталі, зібрати, відполірувати. На перший погляд - нічого складного: виготовити точну репліку (копію) брендового кільця, але насправді ж не дарма ви закохалися в цей виріб - це результат складної роботи ювелірних дизайнерів і майстрів, які відіграли золотий скрипкою на струнах вашої душі.

Обручки на замовлення: від ескізу до готових виробів

Від відправки індивідуального замовлення до останнього дотику ювеліра проходить не менше 3-4 тижнів! Весь цей час ведеться кропітка робота, щоб ви отримали саме те, що намальовано в ескізі або на фотографії. Саме тому менеджери 3 Карата перш, ніж виріб піде в роботу на підприємство, задають багато уточнюючих запитань, запропонують вибрати камені по відтінку, узгодять остаточну ціну золотий печатки, хрестика або кільця під замовлення.

Ми співпрацюємо з понад 20 виробниками: великими ювелірними заводами і маленькими майстернями, менеджери 3 Карата відмінно знають їх специфіку, спеціалізацію, сильні і слабкі сторони, обладнання, щоб віддати Ваш спецзамовлення на фірму, яка виконає його швидше, дешевше і якісніше.

Обручка золота з двох кілець Ювелірний інтернет-магазин 3Карата

Фактор часу дуже важливий для обручки - адже його замовлення відбувається після узгодження дати і подачі заяви. Нормальною практикою є, коли ми розміщуємо попередній спеціальний замовлення на декількох фірмах, щоб запропонувати клієнту найкращі умови. Не всі майстерні, а особливо великі заводи, готові виготовляти ексклюзивні вироби на замовлення, не дивлячись на те, що володіють всім необхідним обладнанням, персоналом і той факт, що вироби на замовлення завжди дорожче масових, - для їх створення витрачаються чималі ресурси на комп'ютерне моделювання, відлагодження моделі, пошук незвичайних каменів, - витрати складно прогнозовані за ціною на старті. Тому, замовнику треба набратися терпіння, поки менеджери 3 Карата досліджують можливість виготовлення бажаного Вами незвичайного виробу. Наш магазин спеціалізується виготовленні на замовлення тільки золотих прикрас і сувенірів, корпоративних подарунків і срібних сувенірів, а також столового срібла. Виготовлення срібних прикрас на замовлення ми виконаємо, якщо дані вироби є масивними (від 10-15 грам) зі вставками фіанітів або дорогоцінних каменів.

Покроковий план виготовлення ювелірних виробів на замовлення в магазині 3 Карата:

  1. Максимально погуглити інформацію про бажаний виріб (якщо ви не самі намалювали його), через гугл-картинки можна знайти ракурси вироби, можливо, вага, каміння та інші характеристики, це допоможе швидше і точніше розрахувати ціну і виготовити.

  2. Заповніть форму спеціального замовлення ювелірного виробу на цій сторінці сайту 3 Карата, прикріпіть всі наявні у вас малюнки, ескізи, фотографії, в примітці до замовлення вкажіть подробиці і побажання.

  3. Менеджер 3 Карата зв'яжеться з вами для обговорення особливостей замовлення. Процес узгодження особливостей замовлення, ціни і термінів може зайняти до 5 робочих днів.

  4. Після внесення передоплати 25% від вартості замовлення, ми розміщуємо ваше замовлення на ювелірному підприємстві. Терміни виготовлення залежать від складності і доступності вставок: 3-6 тижнів. В процесі виготовлення виробу відбувається при необхідності додаткові узгодження деталей.

  5. Далі виріб надходить в систему звичайну доставки нашого інтернет-магазину.

Досить часта проблема: у вас є колечко, а сережки в набір не змогли купити або кільце не має сережок або кулона в комплект, на допомогу приходить 3 Карата - надішліть нам ваше кільце і моделі сережок, які вам подобаються і ми запропонуємо виготовлення під замовлення прикрас в комплект по стилю, а камені - по відтінку. Виготовлення виробів за моделями з ювелірної біжутерії теж можливо, але варто пам'ятати - золоті прикраси в такому випадку будуть меншими і важчими, а закріпка каміння буде відрізняться, технічні особливості виготовлення коштовностей й біжутерії відрізняються!

Часте питання, чи можна виготовити зі свого золота, - на жаль, в умовах інтернет-магазину дана послуга не доступна - необхідне точне зважування і адекватна експертиза брухту дорогоцінних металів.

Що можна виготовити на замовлення? Усе, - будь-якої складності золоті жіночі каблучки та чоловічі печатки, золоті сережки, кулони, хрести, браслети, ливарні ланцюга. Є вироби, які виготовляти на замовлення немає сенсу особливостей виробництва (тільки партією) або ціни моделі, найчастіше це незвичайні ланцюга машинної в'язки, столові прилади і посуд зі срібла, штамповані вироби з золота і срібла.

Ювелірні вироби на замовлення – одна з найбільш популярних послуг в магазині 3 Карата!!

Всі ваші фантазії та ідеї, до останнього штриха опрацьовуються модельєрами наших фірм-партнерів. У фіналі на вас чекає незмінно чудова якість та неймовірна краса, яка буде радувати вас щодня!

© 3 Карата інтернет-магазин | Усі права захищено