Золоті каблучки жіночі

Золоті каблучки
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 1990

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список
на сторінці

Позиції 1-12 of 1990

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Як правильно вибрати золоту каблучку?

Будь-яка дівчина інтуїтивно відчує ту саму каблучку − як співається в пісні «я впізнаю її серед тисячі», але справжній чоловік, провівши п'ять хвилин в ювелірному магазині, мріє, якомога швидше опинитися на Дикому Заході чи залягти на дно. Розуміємо, вибір золота для коханої, особливо каблучки, − складна і нудна справа, в порівнянні з сайтами «все для риболовлі» та «про футбол». Тому, дорогі чоловіки, кращий варіант − інтернет-магазин «3 Карата», де отримаєте декілька слушних професійних порад, як купити «саме ту» каблучку з золота в подарунок.

Сучасні ювеліри пропонують альтернативні варіації прикрас:

Золота каблучка цирконій
Каблучка − доріжка
Золота каблучка на два пальці
Колечко − кастет
Каблучка-корона цирконій
Каблучка − корона
Золота каблучка
Каблучка − люнцюг

Який дизайн обрати? Краще підглянути, що носить ваша дама, що розглядає в інтернет-магазинах, якщо готуєте сюрприз − інтуїція, а також історія пошуку на комп'ютері Вам на допомогу! :)

Алгоритм вибору каблучки

Згадуємо які пальці у коханої

Золоті каблучки інтернет-магазин 3 Карата
  • Довгі тонкі − Вам пощастило, обирайте будь-яку модель, окрім занадто громіздких перстнів (великий діамант - виняток :)).
  • Короткі тонкі − підшукуйте модель подовженої форми (овал, маркіз, крапля) з тонкою чи середньою шинкою. Так само пасують подвійні і потрійні доріжки.
  • Широкі короткі − обираємо каблучку середньої величини з плоским декором по пальцю, прямокутним каменем, асиметрично розташованими камінцями.
  • Широкі довгі − личитиме каблучка-обручка з прямими або увігнутими стінками і вертикально викладеними камінчиками. Тоненька каблучка просто загубиться на руці.
  • Пальці з помітними суглобами − підбираємо каблучку, яка приверне увагу до розсипу каменів на верхівці, а не до форми руки.
  • Пальці з широкою основою − підходить каблучка, яка звужується до камінця, ще личать каблучки −бантики, каблучки − корони.

Маєте сумніви? − наша «Віртуальна примірювальна» прийде вам на допомогу. Шукайте розділ примірювальної внизу сайту.

Визначаємо розмір каблучки

Дізнатися точний розмір пальчика «наживо» − найліпше це зробити в будь-якому ювелірному відділі спеціальним пальцеміром.

Яким чином виміряти дома? Легко! Підказки тут: Як визначити розмір?

В Україні діапазон жіночих каблучок від 15-го до 22-го номера з кроком 0,5 мм. Проте, у нас в магазині можна замовити нестандартний розмір, наприклад 14,7.

Вибираємо колір металу

Золота каблучка сапфір
біле золото (з родієм − сталевого кольору), без родію − молочно-білого
Золота каблучка сапфір
червоне золото (рожеве, тобто класичне)
Золота каблучка сапфір
жовте золото
або євро-колір
Золота каблучка сапфір
жовте лимонне (характерне
для 750 проби)
Золота каблучка сапфір
комбіноване

Вибираємо стиль

Золота каблучка діамант
Класична каблучка з коштовним камінням діаметром до 5 мм − класика, бездоганний стиль, завжди в моді. Личитиме і до вечірньої сукні,
і до ділового костюму.
Золота каблучка перлина
Коктейльна каблучка − модний тренд, «гламур». Великий перстень, всипаний камінням, інший варіант − масивна каблучка з декорованою шинкою − прекрасна пропозиція для вечірки.
Золота каблучка раухкварц
Вінтажна каблучка − це, в першу чергу, річ, яка має душу. Не варто плутати з антикваріатом. Ретро-стиль останнім часом популярний.
Золота каблучка емаль
Каблучка з емаллю − унікальна у своєму роді каблучка, тому що емаль наноситься вручну, тому зазвичай не дешева.
Золота каблучка аметист
Каблучки-сердечка і каблучки-корони − відмінний подарунок і освідчення в коханні, затребувані до свят: Нового року, Дня всіх закоханих, 8 березня.
Кохання − це чудово!
Золота каблучка каміння
Ексклюзивна каблучка − розкіш і фантазія майстра, обираючи таку прикрасу тяжко втриматися в рамках бюджету, та й чи треба?

Ну ось, все виявилося не так і складно ☺

Інтернет-магазин «3 Карата» вміє дивувати − в каталозі надані оригінальні моделі золотих каблучок. Ми відбираємо тільки нове і цікаве, дизайнерські речі, що виходять за рамки шаблонів. У вас залишилися питання, необхідна порада? Телефонуйте або пишіть!