Золоті каблучки жіночі

Золоті каблучки
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 2168

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию
Вид Сетка Список

Товари 1-24 з 2168

Сортируется по убыванию. Установить по возрастанию

Купити каблучку: золоту і особливу

Будь-яка дівчина інтуїтивно відчує те саме золоте колечко - як співається в пісні «я впізнаю його з тисячі», але звичайний чоловік, провівши п'ять хвилин в ювелірному магазині, мріє як би швидше й далі втекти, а не детально і всебічно розглядати каблучки, не поспышаючи цікавитися скільки коштує кожний з десятків золотих виробів на вітрині. Розуміємо, вибір золота для коханої, особливо каблучки із золота, - складна і нудна справа, в порівнянні з сайтами «все для риболовлі» або «про футбол». Тому, дорогі чоловіки, кращий варіант - інтернет магазин «3 Карата», де професійні консультанти із задоволенням поділяться слушними порадами, як вибрати та купити підходящі золоті кільця. Плюс, вибираючи золоті каблучки, можна не вставати з улюбленого крісла.

Види ювелірних каблучок, які можна купити в магазині 3 Карата

Золота каблучка купити - 3 Карата

Класична каблучка з вставками одного основного іноді в супроводі кількох дрібних каменів, також емалі

Каблучка кастет на 2 пальці

Кільце-кастет на 2 або 3 пальці для ексцентричних осіб

Золотое кольцо с цепью - 3 Карата

Кільце ланцюг може бути як повністю «м'яким» так і частково

Золота каблучка Дерево Життя - 3 Карата

Каблучки з золота (часто комбінованого), але без вставок все більше входять в моду

олота каблучка доріжкою купити - 3 Карата

Кільця у вигляді доріжки фіанитів, діамантів особливо розкішні у білому золоті

Золота кабулчка незамкнена

Незамкнена каблучка: ювелірний тренд останніх декількох років

Який дизайн вибрати? Краще підглянути, що носить ваша дама або що розглядає в інтернет-магазинах, якщо готуєте сюрприз - інтуїція чи історія пошуку на комп'ютері вам в помощь! :)

Алгоритм вибору каблучки

Підбираємо каблучку під тип руки

 • Довгі тонкі - вам пощастило, вибирайте в нашому каталозі будь-яку модель золотого кільця, але занадто широкі кільця можуть виглядати неприродно. При наявності кісточок краще уникати занадто масивних ювелірних прикрас.

 • Короткі тонкі - вибираємо модель кільця з золота з каменем видовженої форми (овал, маркіз, крапля) з тонким або середньої ширини обідком. Гарні будуть також подвійні і потрійні доріжки.

 • Широкі короткі - вибираємо кольцо середній за шириною, з плоским декором по пальцю або акуратним великим каменем або асиметрично розташованими каменями.

 • Широкі довгі - тонка каблучка загубиться на такій руці, віддайте перевагу невеликим кільцям і камінцям, гарні будуть колечки у вигляді тонких яскравих доріжок з смарагдів, рубінів, а також кільця витягнуті вздовж фаланги.

 • Пальці з помітними суглобами - вибираємо кольцо, яке приверне увагу до розсипу діамантів, фіанітов, сапфірів або яскравого топазу, аметисту на вершині, а не до форми руки.

 • Пальці з широкою основою - підійде кільце, яке звужується до каменя, а також кільця - бантики, кільця - корони.

Сумніваєтеся в розмірі каблучки, яку вибрати й купити? Наша «Віртуальна примірювальна» прийде вам на допомогу!

Визначаємо розмір золотої каблучки

Перш, ніж замовити кільце із золота 585 проби, необхідно уточнити точні параметри пальчика «вживу» - це кращий варіант, це можна зробити в будь-якому ювелірному магазині за допомогою спеціального пальцеміра.

Як виміряти золоті кільця будинку? Легко! Підказки тут Як дізнатись розмір каблучки?

В Україні однакові розміри жіночих кілець від 15-го до 22-го номера з кроком 0,5 мм. Але у нас в магазині замовити нестандартний розмір, наприклад 14,7 - легко і просто!

Кольца із білого золота або червоного, жовтого? Вибираємо колір та пробу

 • біле золото (з родієвим покриттям або без нього) 585 або 750 проби

 • червоне золото (рожевий, класичний) 585, 750 проби

 • жовте золото (євро колір) 585 проби

 • жовте лимонне (характерно для 750 проби)

 • комбіноване (біле з червоним / біле з жовтим) найкраще у 585 пробі

 • чорне золото (найчастіше вкрите чорним родієм

З білого або з жовтого? Це практично "шекспірівське" питання! Колір золота безпосередньо пов'язаний з відтінком шкіри і особистими уподобаннями. Чи плануєте купити кольцо в подарунок? Зверніть увагу на колір інших прикрас, які носить дівчина - вона очевидно хоче, щоб всі її аксесуари утворювали витончений ансамбль.

Яке вибрати жіночу каблучку - в стилі мінімалізм, який все більше завойовує серця молодого покоління любителів ювелірних колець, де ціна однозначно порадує або ексклюзивний перстень, де розкіш і фантазія майстра не має кордонів і фото в каталозі заворожує сяйвом каменів в складній конструкції?

Вибираючи кільця в каталозі магазина 3 Карата складно втриматися в рамках бюджету, та й чи треба? Ми ретельно вибираємо колекції для каталогу нашого магазину, всі фото каблучок максимально реалістичні, щоб ви були впевнені: ваша покупка буде незмінно вдалою і кільце буде радувати щодня!

Залишилися питання, потрібна порада? Будемо раді вашим листів і дзвінків!